LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT - Manufacturer of industrial weighing and dosing equipment

Krievija

Factory icon Gamintojas

LLC WEIGHING EQUIPMENT PLANT
Web icon
Susisiekti

Krievija

ZVO klientams tiekia „VTA-DS“ modelius, skirtus 20, 30, 40, 60, 80, 100, 150, 200 tonų kroviniams. Jie apima nuo 1 iki 5 modulių. Pristatytas ašių sunkvežimių svarstykles galima montuoti ant betoninio pagrindo su įvažiavimui skirtomis rampomis. Pranašios automobilių svarstyklių savybės ZVO gaminamos automatinės ašių svėrimo svarstyklės pasižymi tokiais privalumais: • garantija 36 mėnesių laikotarpiui; • deformacijų matuoklių apsaugos laipsnis IP68; • esant išplėstai rampai montuoti ant viršaus; • laidai su metaline įvore izoliacijos apsaugai; • galimybė užpildyti atsarginį ekraną, tvoras; • darbo patikimumas, patvarumas ir matavimų tikslumas. Automatinės transporto priemonių ašių svėrimo svarstyklės gali būti gaminamos kaip sprogimui atsparios versijos ir aprūpintos programine įranga su pažangiomis galimybėmis integruoti į automatizuotus kompleksus.

Krievija

Konvejerio svarstyklės VKA skalė yra labai tvirta metalinė konstrukcija. Vienos gamyklos, kurioje yra elektroninė talpos kontrolė, atveju bendras akcijų skaičius yra 76–16 akcijų. Konvejerių atveju medžiagų, naudojamų gaminant prekes, skaičius ir tipas. Norint naudoti svorio apskaitą pramoniniais tikslais, naudojamos tokios medžiagos kaip anglis, skalda, cementas, trąšos, chemikalai ir kitos medžiagos. Šios konvejerio svarstyklės sumontuotos konvejeryje po ritininėmis atramomis. Galimybė naudotis techninėmis ir techninėmis priemonėmis. Priemonių suderinamumas: • įvairus įrangos pasirinkimas; • darykite tą patį ir atlikite šiuos veiksmus pacientui; • patogus montavimas, kuris užtruks iki 4 valandų; • didelės priežiūros išlaidos. Jie gali būti naudojami visų rūšių vandeniui, bet ne kitoms vandens telkinio dalims.

Krievija

Šiandien kėlimo svarstyklės naudojamos įvairiausiose pramonės šakose. Dažniausiai naudojami: • kur reikalingas įvairių prekių perdirbimas; • stebėti atskirų ingredientų dozavimą maisto pramonėje; • gaminant statybines medžiagas; • chemijos pramonėje. Svarstyklių darbo principas Norint pasverti reikiamą birių medžiagų tūrį, ištisinis dozatorius būtinai nustato išcentrinės jėgos, atsirandančios dėl prekių kontakto su platforma, savybes. Speciali pastarojo forma leidžia tiksliausiai rodyti svėrimo rezultatus monitoriuje, o tai užtrunka tik kelias minutes. "Svėrimo įrangos gamykloje" ant padėklo pagrindo sumontuotas specialus jutiklis naudojamas kuo tiksliau surinkti išcentrinės jėgos rodmenis. Gauta informacija yra kruopščiai apdorojama ir perduodama balanso valdikliui.

Krievija

Vagono svarstyklės yra patikima metalinė konstrukcija su aukštos kokybės elektronikos rinkiniu, skirtas svertis geležinkeliu gabenamas prekes, neatsižvelgiant į jų pobūdį ir transporto rūšį (platforma, cisternos). Svarstyklės gali pasverti nuo 30 iki 200 tonų sveriančias prekes. Pagrindiniai svėrimo įrangos gamyklos sunkvežimių svarstyklių privalumai yra kokybė, patikimumas, ilgaamžiškumas, ištvermė ir gebėjimas dirbti sunkiausiomis darbo sąlygomis bet kurioje Rusijos ir kaimyninių šalių vietoje. Taikant šį reglamentą reikalavimų neatitinkantiems gaminiams turėtų būti taikomos šios priemonės, o ne rinkos: • didžiausia maksimali apkrova nuo 30 iki 200 tonų; • Įkrovimo sekcijos ilgis yra nuo 3 iki 7 metrų; • Kolektyvinis svorio pjovimas nuo 1 iki 7 valandų; • Darbinės temperatūros diapazonas nuo - 50 iki + 50 ° С.

Krievija

Pirmoji ir antroji šių taisyklių dalys šioms taisyklėms netaikomos. Tokiu atveju šiame reglamente turėtų būti imamasi šių priemonių. Visi cheminiai, ne cheminiai, ne cheminiai ir bekelės produktai. Tarpiniai ir negabaritiniai, atskiri, be recepto ir be recepto gaminiai. Juos saugo savaime saugus elektros tinklas. Palyginti su maksimalia 200 metų didžiausios metinės eksporto kainos suma. Buvo imtasi šių priemonių: • pakrautas ir tuščias traukinys; • serumas nestabdant judesio neuždarant traukinio; • Automobiliai ortakių srityje (dozėmis). Sertifikavimui reikalingi savaime aiškūs duomenys. Esminė medžiagos ir celiuliozės kokybė.

Krievija

DFSM-RP dozatorius skirtas pakuoti birius, miltelius turinčius ir birius produktus, tokius kaip cementas, paukštiena. Nuo 10 mėnesių iki 50 metų 25 dienos metu (50 metų / mėn. Laikotarpiui) ir daugiau iki 50 metų. Vožtuvų maišelio užpildymo dozatorius yra suvirintas pagrindo rėmas, kuriame yra rotorius, rotacinis variklis, svorio jutiklis ir maišelio savivartis. Pagrįsta pagalba didelėms ir vidutinėms įmonėms gaminti ir paskirstyti vandenį. Dozatoriaus modifikavimas vožtuvų maišelių užpildymui leidžia greitai aptarnauti bet kokį mechanizmą. Dozavimas pagal medžiagos svorį - svoris, svoriui matuoti naudojamas deformacijos matuoklis. Svarstymas apie dabartį. Medžiaga iš neesminių medžiagų laikoma laisva. Apskaitą lemia tai, kad bendras augalų skaičius mažėja.

Krievija

Svorio pakuotojai, skirti įpilti įvairių birių produktų į minkštus indus, tokius kaip „Big Bag“. Didelio maišelio dozatorius (stotelė dideliems maišeliams užpildyti) numeris mineralinėms trąšoms, cukrui, druskai, kruopoms, sėkloms, kuro granulėms, plastikinėms granulėms ir kitoms birioms medžiagoms užpildyti. Gravitacijos tiekimas yra standartinis. Dozatoriaus veikimo principas yra toks: didelis maišelis preliminariai pakabinamas ant specialaus dozatoriaus kablio, po kurio paleidžiamas dozavimo režimas. Maišo burnos griebtuvas atleidžiamas, pučiamas oras, kad maišelį būtų galima atidaryti iš anksto, o dozavimo procesas prasideda dideliu srautu (šiurkštus dozavimas). Kai dozė yra beveik pilna, vožtuvas užsidaro apie 95%, medžiaga yra visiškai užpildyta, o tada vožtuvas uždaromas 100%. Išdavimo procesas baigtas. Maišelis išimamas iš dozatoriaus ir pakartojamas dozavimo algoritmas.

Krievija

Platforminės svarstyklės, atsparios smūgiams, „VP“ yra skirtos statiniam žaliavų ir gatavų produktų svėrimui. Šio tipo svarstyklės Pramonė įvairiose pramonės šakose: metalurgijos, kasybos, pramonės, antrinės metalurgijos ir kitose pramonės šakose - tiek komerciniam svėrimui, tiek technologinėms. Tai idealūs produktai bendram naudojimui. Pavyzdžiui, taip: • Bendras metų skaičius yra maždaug nuo 200% (paprastai) iki 500% (specifinis). • Variantų, palapinių ir šoninių platformų smūgių keitimas. • Atsižvelgiant į esamą šalies būklę.

Krievija

Autonominiai skersinio veikimo būdo komponentai Šios sunkvežimių svarstyklės yra naudojamos įvairiose pramonės šakose: prekyboje, žemės ūkyje, statybų pramonėje, metalurgijoje, grūdų perdirbime, mėsos, pieno, maisto ir kitose pramonės šakose tiek komerciniam svorio matavimui, tiek technologinėms. Šio tipo svarstyklės montuojamos visam laikui, nes jų perkėlimas yra labai daug darbo reikalaujantis. IN Mūsų produkcijos sunkvežimių svarstyklės yra naudojamos rinkoje, nes šiuo metu dirbame su daugybe programų ir šiame puslapyje galėsime pateikti visą informaciją, kurios jums reikia norint pradėti! Gaminame kokybiškus produktus, patikimai montuojame.

Krievija

Nuolatinio veikimo juostos svėrimo pakuotojas susideda iš transporterio, įmontuoto svėrimo platformos su dažnio elektrine pavara konvejerio, spintelės su matavimo ir valdymo sistema, pagrįsta svėrimo gnybtu, ir mikrovaldiklio. Parduotuvėje galima sumontuoti gumuotus būgnus, šarvuotus liejimo piltuvėlius, vibracines dėžes, įvairius tiektuvus ir aspiracinius gaubtus. Dozatorius gali būti montuojamas tiek ant stelažų, tiek ant ritininių atramų. Kuro dozatoriaus priėmimo ir iškrovimo dalys gali būti pagamintos iš specialios formos, kad galėtų sąveikauti su kliento įranga. Pagal pageidavimą galima pagaminti pailgintus svėrimo konvejerius, sudarančius įvairios konfigūracijos piltuvus. Svėrimo diržas valdo dažnio keitiklį, kuris savo ruožtu valdo asinchroninę pavarą, juostinį transporterį su svėrimo sistema, svėrimo sistemą ir diržo greičio jutiklį.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi Europages svetainėje