• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu

Rezultatai

Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu - Importas–eksportas

 1. CZECH GLOBAL TRADING S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė CZECH GLOBAL TRADING S.R.O., – tai Grossista, veikianti Daržovės, šviežios pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu, bei Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Prague, Čekijos Respublika.

 2. GAISER KG

  Vokietija

  Įmonė GAISER KG, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu, Vaisiai, Tropiniai vaisiai, Konservuotos daržovės, Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu, Vaisiai, Tropiniai vaisiai, bei Konservuotos daržovės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waldachtal, Vokietija.

 3. OPTTRADE GROUP

  Ukraina

  Įmonė OPTTRADE GROUP, – tai Grossista, veikianti Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alexandria, Kirovograd Region, Ukraina.

 4. LYCKEBY AMYLEX, A.S.

  Čekijos Respublika

  Įmonė LYCKEBY AMYLEX, A.S., veikianti Krakmolas, pramoninis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu, Maistinis krakmolas ir bulvių miltai, Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu, bei Maistinis krakmolas ir bulvių miltai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Horazdovice, Čekijos Respublika.

 5. MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA

  Lenkija

  Įmonė MEDIA MARKET MARIUSZ ĆWIRTA, veikianti Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chełm, Lenkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. LUSTGAMA PROD SRL

  Rumunija

  Įmonė LUSTGAMA PROD SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šakniavaisiai ir šakniagumbiai su krakmolu ar inulinu pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cultivated mushrooms pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi COMUNA POSESTI, Rumunija.

 2. BANCHIO ROMUALDO

  Italija