• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šaukštai- šakutės ir peiliai

Rezultatai

Šaukštai- šakutės ir peiliai - Importas–eksportas

 1. ZEPTER INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ZEPTER INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kvepalai ir kosmetikos prekės, Kosmetiniai produktai, Verslo dovanos, Indai, saucepans, pot rests, non-stick pans, bain-marie cooking pan, bei cleavers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monaco, Prancūzija.

 2. ATLAS EXPORT

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė ATLAS EXPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Popierius, pakavimo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plastikas, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys, Servetėlės, popierinės, Pakavimo medžiagos, popierius ir kartonas, Muitinės pakavimas, Stalo reikmenys, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Maisto pakuotė, Higienos ir tualetinės priemonės, bei wrapping paper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI

  Turkija

  Įmonė YENI ANADOLU PLS TEM.GID LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vienkartiniai kartoniniai ir plastikiniai indai ir stalo reikmenys, disposable items for food, bei Vienkartiniai kartoniniai ir plastikiniai indai ir stalo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 4. CRAFTY HOUSE

  Krievija

  Įmonė CRAFTY HOUSE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lininiai audiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Popieriniai krepšiai, Popierius, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys, Stalo reikmenys, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Popieriniai krepšiai, Popierius, vienkartiniai indai ir stalo reikmenys, Stalo reikmenys, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Smolensk, Krievija.

 5. SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė SCHÖN MUTFAK GEREÇLERI SAN. TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, pressure cooker, Box makers, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tekirdag, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ETERNUM

  Belgija

  Įmonė ETERNUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stalo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Indai, Nerūdijančio plieno stalo įrankiai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Indai, Nerūdijančio plieno stalo įrankiai, stainless steel kitchen knife, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gembloux, Belgija.

 2. KYNAI

  Belgija

  Įmonė KYNAI, – tai Distributore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wooden tables pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Braine L'alleud, Belgija.

 3. CUTAL EXPORT LDA

  Portugalija

  Įmonė CUTAL EXPORT LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai, buitiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caldas Das Taipas, Portugalija.

 4. SIMPLYLEAF E.U

  Vokietija

  Įmonė SIMPLYLEAF E.U, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schwetzingen, Vokietija.

 5. SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI

  Turkija

  Įmonė SÜPERSAN ENDUSTRIYEL MUTFAK VE TEMIZLIK MAKINALARI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių kaminų statybos įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaldymo agregatai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Šaldymo agregatai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei cleaning trolleys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karatay, Turkija.

 1. WEBG GMBH - GERMANCUT

  Vokietija

  Įmonė WEBG GMBH - GERMANCUT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia stainless steel general purpose knives, stainless steel knives, bei stainless steel cutlery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Düsseldorf, Vokietija.

 2. KEOHAN METAL CO.

  Pietų Korėja

  Įmonė KEOHAN METAL CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, potato-peelers, Kitchenware, bei household electric vegetable slicers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi GYEONGGI-DO, Pietų Korėja.

 1. ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT

  Vokietija

  Įmonė ZWILLING J. A. HENCKELS AKTIENGESELLSCHAFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stalo reikmenys, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Stalo reikmenys, stainless steel knives, Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei manicure scissors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 2. FIVE PRESTIGE

  Prancūzija

  Įmonė FIVE PRESTIGE, – tai Fornitore servizi, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Maur, Prancūzija.

 3. GENARAL OLIVE WOOD

  Tunisas

  Įmonė GENARAL OLIVE WOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia table ornaments, kitchen accessories, Kitchenware, bei kitchen accessories for decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sfax, Tunisas.

 4. COOKINGLIFE

  Nyderlandai

  Įmonė COOKINGLIFE, – tai Venditore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Groningen, Nyderlandai.

 5. YIGITSAN MUTFAK

  Turkija

  Įmonė YIGITSAN MUTFAK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. LA CASSEROLERIE

  Prancūzija

  Įmonė LA CASSEROLERIE, – tai Distributore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Caudan, Prancūzija.

 7. GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS

  Brazilija

  Įmonė GOLDENPLAST IND. E COM. DE UTILIDADES DOMÉSTICAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi São Paulo, Brazilija.

 8. ECO-WOOD LLC

  Krievija

  Įmonė ECO-WOOD LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stalo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, Peiliai, tiesūs, Medienos gaminiai, Indai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Peiliai, tiesūs, Medienos gaminiai, bei Indai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dzerzhinsk, Krievija.

 1. SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO

  Turkija

  Įmonė SWORDPACK PLASTIC PACKAGING POSATE PLASTICA MONOUSO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastikinė pakuotė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, Šaukštai, šakutės ir peiliai, plastic cups, paper and plastic plates, bei cups pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 2. VIKINGSUN AB

  Švedija

  Įmonė VIKINGSUN AB, – tai Grossista, veikianti Peiliai, pramoniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Šaukštai, šakutės ir peiliai, Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stockholm, Švedija.

 3. YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI

  Turkija

  Įmonė YILMAZLAR KASIK CATAL VE MUTFAK EKIPMANLARI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Indai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, Nerūdijančio plieno stalo įrankiai, industrial kitchens, stainless steels, Šaukštai, šakutės ir peiliai, bei Nerūdijančio plieno stalo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. ANBEL HOME- & KITCHENWARE

  Belgija

  Įmonė ANBEL HOME- & KITCHENWARE, – tai Grossista, veikianti Indai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, cooking containers, small electrical goods for the kitchen, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kontich, Belgija.

 5. SAXTOR

  Ispanija

  Įmonė SAXTOR, – tai Venditore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sax, Ispanija.

 6. LAGUIOLE EN AUBRAC

  Prancūzija

  Įmonė LAGUIOLE EN AUBRAC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia multi-purpose knives, kitchen knives, bei table ornaments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Espalion, Prancūzija.

 7. KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė KARASU TOPALKARDESLER TICARET LIMITED SIRKETI, – tai Venditore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sakarya, Turkija.

 8. HY INTERNATIONAL TRADE CO.LIMITED

  Kinija

  Įmonė HY INTERNATIONAL TRADE CO.LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yw, Kinija.

 9. GÜNTER GRÄWE GMBH

  Vokietija

  Įmonė GÜNTER GRÄWE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stalo reikmenys, kitchen knives, cutlery for restaurants, bei Stalo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meinerzhagen, Vokietija.

 10. CUBERTERIA.ES

  Ispanija

  Įmonė CUBERTERIA.ES, – tai Distributore, veikianti Stalo įrankiai, aukso, sidabro pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šaukštai, šakutės ir peiliai, cutlery, silver plate, bei Šaukštai, šakutės ir peiliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santander, Ispanija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas