• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šiltnamių augalai

Rezultatai

Šiltnamių augalai - Importas–eksportas

 1. SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI

  Turkija

  Įmonė SPACE HOUSE SERA SISTEMLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, greenhouse products, nursery greenhouses, boilers for greenhouses, bei Šiltnamių instaliavimas - įrengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antalya, Turkija.

 2. ECO SERA SISTEMLERI

  Turkija

  Įmonė ECO SERA SISTEMLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamių augalai, Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, greenhouses for market gardening, Šiltnamių augalai, Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, bei Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 3. SERA TEKNIK

  Turkija

  Įmonė SERA TEKNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia greenhouse flowers, greenhouse fruits, greenhouse products, bei greenhouses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 4. LOTOS K

  Ukraina

  Įmonė LOTOS K, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Glevakha, Kyiv State, Ukraina.

 5. ROSENHOF BEUTLER

  Vokietija

  Įmonė ROSENHOF BEUTLER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vaihingen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR

  Vokietija

  Įmonė BLUMENBINDEREI - SCHAMPERA-HARDER-GBR, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 2. RIEBL- GELTINGER

  Vokietija

  Įmonė RIEBL- GELTINGER, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pfeffenhausen, Vokietija.

 3. BLUMEN ERTLE

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN ERTLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sontheim, Vokietija.

 4. CASITA HERMOSA PIANTE

  Italija

  Įmonė CASITA HERMOSA PIANTE, – tai Venditore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia orchids, bei ornamental plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ruvo Di Puglia, Italija.

 5. BERINGGAARD APS

  Danija

  Įmonė BERINGGAARD APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, Žalialapiai augalai, Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gilleleje, Danija.

 1. BLUMEN STIERLE-WAGNER

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN STIERLE-WAGNER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Böblingen, Vokietija.

 2. BLUMEN-BERRET GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN-BERRET GMBH, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühlacker, Vokietija.

 1. BLUMENHAUS WALTER HEIMANN

  Vokietija

  Įmonė BLUMENHAUS WALTER HEIMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Giengen, Vokietija.

 2. STEFAN SCHÄDLER

  Vokietija

  Įmonė STEFAN SCHÄDLER, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zeltingen-Rachtig, Vokietija.

 3. GERT HÖFER

  Vokietija

  Įmonė GERT HÖFER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, bei Skintos gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dresden, Vokietija.

 4. WALTER HEERMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALTER HEERMANN GMBH, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stuttgart, Vokietija.

 5. JOACHIM REIMANN

  Vokietija

  Įmonė JOACHIM REIMANN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neugersdorf, Vokietija.

 6. BLUMEN-ATELIER SCHWARZ

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN-ATELIER SCHWARZ, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bottrop, Vokietija.

 7. FLORAPRIMA GMBH

  Vokietija

  Įmonė FLORAPRIMA GMBH, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wendeburg, Vokietija.

 8. OPPERMANN FLORISTIK

  Austrija

  Įmonė OPPERMANN FLORISTIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ampflwang, Austrija.

 1. WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WILLEKE BLUMEN HANDELSGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Büren, Vokietija.

 2. HIVERNACLEHORTA

  Ispanija

  Įmonė HIVERNACLEHORTA, – tai Grossista, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale flowers and plants, aromatic plants, decorated vases, bei greenhouse flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 3. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgija

  Įmonė HORTICULTURE HALLEUX, – tai Venditore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, Žydintys augalai, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boirs, Belgija.

 4. FLOWER DREAMS LDA

  Portugalija

  Įmonė FLOWER DREAMS LDA, – tai Grossista, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plants and flowers from all over the world pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rio De Mouro, Portugalija.

 5. SABINE KRÖPER

  Vokietija

  Įmonė SABINE KRÖPER, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crailsheim, Vokietija.

 6. BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO

  Vokietija

  Įmonė BLUMENZAUBER MONIKA MAMERO, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 7. HONGYI LIGHTING LIMITED

  Kinija

  Įmonė HONGYI LIGHTING LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hydroponics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 8. BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLÜTENPRACHT FRISCHBLUMEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Skintos gėlės, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 9. ORNAMENTALES JYM

  Kosta Rika

  Įmonė ORNAMENTALES JYM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamių augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ornamental plants, bei greenhouse plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San carlos, Kosta Rika.

 10. BLUMEN - SCHMIDT GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLUMEN - SCHMIDT GMBH, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių augalai, Vaisiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Abstatt, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Šiltnamių augalai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

13 154 Įmonės