• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šiltnamiai ir inspektai

Rezultatai

Šiltnamiai ir inspektai - Importas–eksportas

 1. AGRIMEC

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė AGRIMEC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia shading, heated greenhouses, systems for protected crops, greenhouse construction, air conditioning systems for protected crops, greenhouse equipment, vertical wall greenhouses, garden greenhouses, bei nursery greenhouses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casazza, Italija.

 2. LOMBARDA SERRE

  Italija

  Įmonė LOMBARDA SERRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamių šildymo įrengimai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių šildymo įrengimai, tunnel construction, greenhouses for floriculture and gardening, bei Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grantola, Italija.

 3. METALMAK MAKINA

  Turkija

  Įmonė METALMAK MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 4. AGEON

  Italija

  Įmonė AGEON, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, laboratories for agricultural chemical analyses, technical assistance, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei chemical, physical and bacterial water analysis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgo San Dalmazzo, Italija.

 5. MC SIVIERO SRL - SERRE

  Italija

  Įmonė MC SIVIERO SRL - SERRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tunnels for market gardening, greenhouses, steel roofs, bei greenhouses for floriculture and gardening pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verbania, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AKVAPARK HOLDING 2018 LTD

  Bulgarija

  Įmonė AKVAPARK HOLDING 2018 LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai ir inspektai, Šiltnamiai, kambariniai, Inspektai, Šiltnamiai ir inspektai, Šiltnamiai, kambariniai, bei Inspektai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plovdiv, Bulgarija.

 2. INVERNADEROS IMA

  Ispanija

  Įmonė INVERNADEROS IMA, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia nursery greenhouses, bei shade net pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barbatain, Ispanija.

 3. TECNOVA SERRE

  Italija

  Įmonė TECNOVA SERRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rėmai šiltnamių augalų lysvėms pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai ir inspektai, cogeneration plant, bei Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Porto Mantovano, Italija.

 4. SANLIGHT E.U.

  Austrija

  Įmonė SANLIGHT E.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia greenhouse products, Lighting accessories, lighting technique, bei lighting elements pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schruns, Austrija.

 5. GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH

  Vokietija

  Įmonė GRÜNERGARTEN® BY NM-WOOD GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bexbach, Vokietija.

 1. AGRIKOL D.O.O.

  Serbija

  Įmonė AGRIKOL D.O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia agricultural building, bei greenhouses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kruševac, Serbija.

 2. ROBINSON POLYTUNNELS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ROBINSON POLYTUNNELS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nelson, Jungtinė Karalystė.

 1. EMAGA SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė EMAGA SP. Z O.O., – tai Distributore, veikianti Statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai ir inspektai, Sienų apmušalai, Plastic profile sections for the construction industry, Šiltnamiai ir inspektai, bei Sienų apmušalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 2. EURO-SERRE

  Belgija

  Įmonė EURO-SERRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Genk, Belgija.

 3. ARLEN TEAM SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė ARLEN TEAM SP. Z O.O., – tai Distributore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia greenhouses for market gardening pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 4. S.C. SERE TRANSILVANIA S.A.

  Rumunija

  Įmonė S.C. SERE TRANSILVANIA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rėmai šiltnamių augalų lysvėms, Rėmai šiltnamių augalų lysvėms, bei greenhouse products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Loc. Valcele, Rumunija.

 5. RICHEL GROUP

  Prancūzija

  Įmonė RICHEL GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai ir inspektai, Šiltnamių šildymo įrengimai, Šiltnamiai ir inspektai, Šiltnamių šildymo įrengimai, bei dryers for raw tobacco pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eygalières, Prancūzija.

 6. UZM AGRO TRADING

  Rumunija

  Įmonė UZM AGRO TRADING, – tai Distributore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia glasshouse covers, sun screens, bei frost net pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bucharesti, Rumunija.

 7. IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI.

  Turkija

  Įmonė IKIZLER KALIP VE PRES SAN.TIC.LTD.STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 8. VERMAKO

  Belgija

  Įmonė VERMAKO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai, Šiltnamiai ir inspektai, Šiltnamiai, Šiltnamiai ir inspektai, bei greenhouses for floriculture and gardening pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tielt, Belgija.

 1. ECO SERA SISTEMLERI

  Turkija

  Įmonė ECO SERA SISTEMLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamių augalai, Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, greenhouses for market gardening, Šiltnamių augalai, Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, bei Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 2. SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES

  Turkija

  Įmonė SERAYMAK PROFESSIONAL GREENHOUSE MACHINES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Greenhouses for horticulture, greenhouse products, greenhouses, bei fruit harvesting trolleys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

 3. BOM GROUP

  Nyderlandai

  Įmonė BOM GROUP, – tai Venditore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Naaldwijk, Nyderlandai.

 4. SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD.

  Turkija

  Įmonė SEOMAK GREENHOUSE TECNOLGY CO.LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, Šiltnamiai ir inspektai, floriculture and horticulture, greenhouse products, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, bei Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 5. SERRURIERS SERVICES

  Prancūzija

  Įmonė SERRURIERS SERVICES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sarcelles, Prancūzija.

 6. ACM AGROCENTRUM

  Lenkija

  Įmonė ACM AGROCENTRUM, – tai Distributore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kielce, Lenkija.

 7. DUTCHGREENHOUSES

  Nyderlandai

  Įmonė DUTCHGREENHOUSES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia greenhouses, bei supplies for horticulture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Naaldwijk, Nyderlandai.

 8. SSA INVERNADEROS

  Ispanija

  Įmonė SSA INVERNADEROS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia greenhouse plants, greenhouse products, greenhouses, bei Greenhouses for horticulture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carlet (valencia), Ispanija.

 9. ACM GREENHOUSE CO LTD

  Ispanija

  Įmonė ACM GREENHOUSE CO LTD, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių šildymo įrengimai, Šiltnamių instaliavimas - įrengimas, Šiltnamiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Šiltnamių šildymo įrengimai, bei Šiltnamių instaliavimas - įrengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Javier, Ispanija.

 10. HZS TERRARISTIK

  Vokietija

  Įmonė HZS TERRARISTIK, – tai Distributore, veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiltnamiai ir inspektai, Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai, Šildymo pramoniniai įrengimai, Elektrotechnika - darbai, Šiltnamiai ir inspektai, Elektrinių ir elektronikos dalių gamybos įrengimai, Šildymo pramoniniai įrengimai, bei Elektrotechnika - darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weisendorf, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai