• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas

Rezultatai

Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas - Importas–eksportas

 1. GÜNTHART & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  70 years of experience. Günthart is one of the world's leading suppliers in the confectionery decoration industry. We employ more than 1500 people across 10 countries in accordance with IFS and BRC quality standards. With over 70 years' experience in cake decorations and gifts combined with a passion for innovation, we are your perfect partner for sweet cake decorations and new gift ideas. Our international team of Günthart employees and sales partners are on hand to offer you expert advice and support. Using the best ingredients and sophisticated production processes in the manufacture of cake decorations, we offer bakeries, patisseries and specialist dealers premium quality products for every occasion and any season. The result is delectable decorations for cakes and pastries for all occasions, such as weddings and birthdays.

 2. CHOCOLATS JANIN

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė CHOCOLATS JANIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Saldumynai be šokolado, Verslo dovanos, Kakava ir šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Saldumynai be šokolado, bei Verslo dovanos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boissy Saint Leger, Prancūzija.

 3. ITALDOLCI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ITALDOLCI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate, comfits, Organic chocolate, bei chocolate bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barletta, Italija.

 4. GUSTI D'ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GUSTI D'ITALIA S.R.L., – tai Distributore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, dry pasta, wholesale coffee, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei wine vinegar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalieri, Italija.

 5. LES CHEVALIERS D'ARGOUGES

  Prancūzija

  Įmonė LES CHEVALIERS D'ARGOUGES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kakava ir šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Traditional hand-crafted chocolates, bei candied fruit pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moyon, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BEAFORM & VITANIL'S

  Turkija

  Įmonė BEAFORM & VITANIL'S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia food additives, bei natural gelatines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. FORMYCAKE S.L.

  Ispanija

  Įmonė FORMYCAKE S.L., – tai Venditore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

 3. CHOCOLATES SOLE

  Ispanija

  Įmonė CHOCOLATES SOLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia creativity pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barberá Del Vallés, Ispanija.

 4. AVK

  Ukraina

  Įmonė AVK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnepropetrovsk, Ukraina.

 5. PURATOS

  Belgija

  Įmonė PURATOS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Maisto kvapiosios medžiagos, Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, bei Maisto kvapiosios medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Groot-Bijgaarden, Belgija.

 1. HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė HOLGER FOOD GROUP SP. Z O.O., – tai Multi-Category, veikianti Maisto priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, sugar, bei Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luboń, Lenkija.

 2. CARRÉ NOIR

  Belgija

  Įmonė CARRÉ NOIR, – tai Multi-Category, veikianti Kakava ir šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Saldumynai su šokoladu, chocolate, Business gifts, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Liège, Belgija.

 1. MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA

  Lenkija

  Įmonė MICHAŁ BARDIAN - LODOTWÓRCA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ledai ir šerbetas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, coffee, ice cream, bei Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rzeszów, Lenkija.

 2. XAVIER MOR CHOCOLATIER

  Ispanija

  Įmonė XAVIER MOR CHOCOLATIER, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate production, sugar free chocolate, milk chocolate, bei chocolate torrone pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi BARCELONA, Ispanija.

 3. KAOKA

  Prancūzija

  Įmonė KAOKA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Biologija - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carpentras, Prancūzija.

 4. CHOCOFOLIE

  Belgija

  Įmonė CHOCOFOLIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ghislengien, Belgija.

 5. CHOCOLATIER DE BRUYN NV

  Belgija

  Įmonė CHOCOLATIER DE BRUYN NV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kakava ir šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, bei hand-made chocolate sweets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Louvin-La-Neuve, Belgija.

 6. DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ

  Vengrija

  Įmonė DARKEST DESIRE ÉTCSOKOLÁDÉ WEBÁRUHÁZ, – tai Distributore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Budapest, Vengrija.

 7. CIOCCAFÈ S.R.L.

  Italija

  Įmonė CIOCCAFÈ S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia subcontract working, bei pure chocolate pralines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aprilia, Italija.

 8. CHOCOKEYF ÇIKOLATA

  Turkija

  Įmonė CHOCOKEYF ÇIKOLATA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fireproof cabinets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. ARLOTTI E SARTONI SAS

  Italija

  Įmonė ARLOTTI E SARTONI SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi San Giorgio Di Piano, Italija.

 2. RAVICO

  Belgija

  Įmonė RAVICO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepiniai, Kepiniai, bei handmade pralines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Londerzeel, Belgija.

 3. TOHI

  Belgija

  Įmonė TOHI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kakava ir šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Saldumynai su šokoladu, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, bei Saldumynai su šokoladu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wauthier-Braine, Belgija.

 4. CASTELANNE CHOCOLATERIE

  Prancūzija

  Įmonė CASTELANNE CHOCOLATERIE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, chocolate bars, bei Kakava ir šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nantes, Prancūzija.

 5. CHOCOMOCO LTD.

  Lenkija

  Įmonė CHOCOMOCO LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chocolate factory, bei fireproof cabinets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wiazowna, Lenkija.

 6. CAFFE' CARRARO S.P.A.

  Italija

  Įmonė CAFFE' CARRARO S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kava ir arbata pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Kakava ir šokoladas, bei Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schio, Italija.

 7. CHOCOLART

  Italija

  Įmonė CHOCOLART, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Itri, Italija.

 8. CONFETTURE ELLEGI ( S.N.C. )

  Italija

  Įmonė CONFETTURE ELLEGI ( S.N.C. ), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vaisių konservai ir uogienės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kakava ir šokoladas, Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas, Kakava ir šokoladas, bei Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi CORCIANO, Italija.

 9. BENDICION EXPORTACIONES

  Ispanija

  Įmonė BENDICION EXPORTACIONES, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi La Coruña, Ispanija.

 10. DOLCE IDEA GENNARO BOTTONE

  Italija

  Įmonė DOLCE IDEA GENNARO BOTTONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Šokoladiniai pyragaičiai ir grynas šokoladas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hand crafted chocolate, bei hand-made ice-cream pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Napoli, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai