• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • švinas ir švino lydiniai

Rezultatai

Švinas ir švino lydiniai - Importas–eksportas

 1. IDEALEX

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  For 30 years, IDEALEX has designed and sold on-site radio-protective solutions to reduce radiological and contamination risk for people and at installations. IDEALEX has developed solutions to enable interventions to take place safely within a controlled zone: radiological protection, remote grabs, VOKKERO communications system, glove box, bag and hot cell components, controlled zone thermal welder and vacuum cleaner.

 2. FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FEINHÜTTE HALSBRÜCKE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Halsbrücke, Vokietija.

 3. C:MET GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė C:MET GMBH, – tai Grossista, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, Lakštai ir juostos, alavo, Švinas ir švino lydiniai, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, bei Alavas - lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wendelstein, Vokietija.

 4. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WESTFALENZINN J. JOST KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų litavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Alavas - lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Anodes, bei Soft solders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sundern, Vokietija.

 5. LAM LAVORAZIONE PIOMBO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LAM LAVORAZIONE PIOMBO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Collegno, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. EMAG HANDELS - GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė EMAG HANDELS - GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Klagenfurt Am Wörthersee, Austrija.

 2. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Įmonė METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cinkas ir cinko lydiniai, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, bei Lead Ash pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maastricht, Nyderlandai.

 3. CO.M.E.T.A. S.R.L.

  Italija

  Įmonė CO.M.E.T.A. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, bei Lakštai ir juostos, švino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ardea, Italija.

 4. COM.A.V. SRL

  Italija

  Įmonė COM.A.V. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Stiklo gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Žalvaris, paints for glass, Švinas ir švino lydiniai, lead profiles, bei Žalvaris pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sansepolcro, Italija.

 5. LANHIT LTD

  Krievija

  Įmonė LANHIT LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Chemijos produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralinės bazės ir sudėtinės dalys, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Cheminis metalų apdirbimas, Švinas ir švino lydiniai, Mineralinės bazės ir sudėtinės dalys, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Cheminis metalų apdirbimas, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 1. EL BAT JSC

  Bulgarija

  Įmonė EL BAT JSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Atliekų pakartotinas panaudojimas ir perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, bei Auto battery scrap pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dolna Banya, Bulgarija.

 2. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Spausdinimas šilkografijos būdu, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, bei Spausdinimas šilkografijos būdu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Prancūzija.

 1. TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė TAŞDEMIR GLOBAL MADEN ANONIM ŞIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rūdų gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos paslaugos, Švinas ir švino lydiniai, Kalnakasybos paslaugos, zinc, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. MORIN GRAVURE

  Prancūzija

  Įmonė MORIN GRAVURE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lead, mastering, bei security seals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Collegien, Prancūzija.

 3. EL WAHAB TRADE

  Egiptas

  Įmonė EL WAHAB TRADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi 02, Egiptas.

 4. FONDERIE DE GENTILLY

  Prancūzija

  Įmonė FONDERIE DE GENTILLY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia foundry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ris-Orangis, Prancūzija.

 5. MALDANER

  Prancūzija

  Įmonė MALDANER, – tai Distributore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Juodųjų metalų lydiniai, Varis ir vario lydiniai, metal impregnation, Švinas ir švino lydiniai, Juodųjų metalų lydiniai, bei Varis ir vario lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Les-Clayes-Sous-Bois, Prancūzija.

 6. PIOMBOLEGHE SRL

  Italija

  Įmonė PIOMBOLEGHE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sheets of lead, lead pigs, lead work, bei lead pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brugherio, Italija.

 7. "MEGATEX" LLC

  Ukraina

  Įmonė "MEGATEX" LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lead and alloys, lead-acid batteries, bei lead pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 8. TUSTA TRADING S.L.

  Ispanija

  Įmonė TUSTA TRADING S.L., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Tarptautinės prekybos konsultantai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vario viela ir kabeliai, Švinas ir švino lydiniai, Vamzdžiai, variniai, Ferrochrome, Vario viela ir kabeliai, Švinas ir švino lydiniai, bei Vamzdžiai, variniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 1. METAL TRADING

  Prancūzija

  Įmonė METAL TRADING, – tai Grossista, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, zinc, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Germain-En-Laye, Prancūzija.

 2. METAL BLANC

  Prancūzija

  Įmonė METAL BLANC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bourg-Fidele, Prancūzija.

 3. ISOLA

  Prancūzija

  Įmonė ISOLA, – tai Fornitore servizi, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Biguglia, Prancūzija.

 4. PLOMBIER SECOURS

  Šveicarija

  Įmonė PLOMBIER SECOURS, – tai Fornitore servizi, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Genève, Šveicarija.

 5. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Italija

  Įmonė CHUN & VOLLERIN S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, metal alloys, bei nickel alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buccinasco, Italija.

 6. MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė MOMMER METALL- UND KUNSTSTOFFTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos, švino, lead shot, Lakštai ir juostos, švino, Aggregates, bei lead profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stolberg, Vokietija.

 7. AZOR AMBIENTAL, S.A.

  Ispanija

  Įmonė AZOR AMBIENTAL, S.A., – tai Fornitore servizi, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Murcia, Ispanija.

 8. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, bei Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leverkusen, Vokietija.

 9. SOUDETAM

  Prancūzija

  Įmonė SOUDETAM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pickling agents for stainless steel, paint strippers, Alloys, bei metal alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ste Genevieve Des Bois, Prancūzija.

 10. AFFINERIE DE PONT SAINTE

  Prancūzija

  Įmonė AFFINERIE DE PONT SAINTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas, Švinas ir švino lydiniai, bei Metalai - perdirbimas ir išsaugojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pont Sainte Maxence Cedex, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas