• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žalialapiai augalai

Rezultatai

Žalialapiai augalai - Importas–eksportas

 1. GARTENBAU-SERVICE

  Vokietija

  Įmonė GARTENBAU-SERVICE, – tai Distributore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia flowering garden plants, bei garden plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Straelen-Herongen, Vokietija.

 2. HORTALIZAS JUMARSAN S.L

  Ispanija

  Įmonė HORTALIZAS JUMARSAN S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalialapiai augalai, Žalialapiai augalai, mint, fresh parsley, bei packaged spinach pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Raal, Ispanija.

 3. ZE IMPORT & EXPORT

  Turkija

  Įmonė ZE IMPORT & EXPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fresh basil pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 4. DANIEL FILIBERTO

  Ispanija

  Įmonė DANIEL FILIBERTO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Turís, Ispanija.

 5. GROW BROTES VERDES S.L

  Ispanija

  Įmonė GROW BROTES VERDES S.L, – tai Venditore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mislata (valencia), Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. JAN SPRUYT VAN DER JEUGD

  Belgija

  Įmonė JAN SPRUYT VAN DER JEUGD, – tai Multi-Category, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medelyno augalai, Augalai, Medelyno augalai, orchids, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buggenhout, Belgija.

 2. TIHGSA.COM

  Peru

  Įmonė TIHGSA.COM, – tai Fornitore servizi, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lima, Peru.

 3. PFLANZEN-EXOTE

  Vokietija

  Įmonė PFLANZEN-EXOTE, – tai Venditore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia palm trees, succulent and tropical plants, bei exotic plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Lippspringe, Vokietija.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunija

  Įmonė PAULOWNIA EUROPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, Žalialapiai augalai, Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cristian, Rumunija.

 5. PÉPINIÈRES CECE

  Belgija

  Įmonė PÉPINIÈRES CECE, – tai Venditore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Žalialapiai augalai, Gėlės ir augalai, šiltnamių, Augalai, Plantations, Žalialapiai augalai, bei Gėlės ir augalai, šiltnamių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bray, Belgija.

 1. VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS

  Graikija

  Įmonė VASILAKOS PLANTS AND NURSERY GARDENS, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, cycas circinnalis, aromatic plants, Daigynai ir miškininkystė, bei olive trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kato Achaia, Graikija.

 2. FLOREANA HYDROKULTUR GMBH

  Vokietija

  Įmonė FLOREANA HYDROKULTUR GMBH, – tai Grossista, veikianti Miško augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vazoniniai augalai, Žalialapiai augalai, Vazoniniai augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 1. FRESH GARLIC VEGETABLE

  Bulgarija

  Įmonė FRESH GARLIC VEGETABLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Česnakai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šviežios, Žalialapiai augalai, Daržovės, šviežios, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fresh, Bulgarija.

 2. MIRA FIDANCILIK

  Turkija

  Įmonė MIRA FIDANCILIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ödemis, Turkija.

 3. PROFI PFLANZENVERLEIH

  Vokietija

  Įmonė PROFI PFLANZENVERLEIH, – tai Fornitore servizi, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Borken, Vokietija.

 4. ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING

  Turkija

  Įmonė ADA AGRICULTURE FRUIT VEGETABLE PACKAGING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas, Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas, bei cabbage pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tarsus, Turkija.

 5. PETER SCHUSTER

  Austrija

  Įmonė PETER SCHUSTER, – tai Grossista, veikianti Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Žalialapiai augalai, Skintos gėlės, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 6. M VAN VEEN BV

  Nyderlandai

  Įmonė M VAN VEEN BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rijsenhout, Nyderlandai.

 7. BERINGGAARD APS

  Danija

  Įmonė BERINGGAARD APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, Žalialapiai augalai, Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gilleleje, Danija.

 8. MUHAMMET AYÇIÇEK

  Turkija

  Įmonė MUHAMMET AYÇIÇEK, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hatay, Turkija.

 1. GIMALL PLANTS

  Belgija

  Įmonė GIMALL PLANTS, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Augalai, bei exporters of ornamental plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lochristi, Belgija.

 2. DEROOSE PLANTS

  Belgija

  Įmonė DEROOSE PLANTS, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žydintys augalai, Žydintys augalai, bei apartment plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Evergem, Belgija.

 3. EXOTIC PLANT

  Belgija

  Įmonė EXOTIC PLANT, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žydintys augalai, Žydintys augalai, bei exotic plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laarne, Belgija.

 4. VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE

  Italija

  Įmonė VIVAIO IL FUNGO DI FAZIO MICHELE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia mediterranean plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bitetto, Italija.

 5. FLORALUX

  Belgija

  Įmonė FLORALUX, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cut flowers, bei furnishing accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dadizele, Belgija.

 6. HORTICULTURE HALLEUX

  Belgija

  Įmonė HORTICULTURE HALLEUX, – tai Venditore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, Žydintys augalai, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boirs, Belgija.

 7. MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė MEYER LANDSCHAFTSBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Tekstiliniai augalai, Daigynai ir miškininkystė, bei Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weihenzell, Vokietija.

 8. LEADERPLANT VIVAI

  Italija

  Įmonė LEADERPLANT VIVAI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medelyno augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plačialapiai medžiai ir krūmai, Žalialapiai augalai, Plačialapiai medžiai ir krūmai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acquanegra Sul Chiese, Italija.

 9. CS-PLANT

  Belgija

  Įmonė CS-PLANT, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wholesale of plants, outdoor ornamental plants, bei shrubbery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waregem, Belgija.

 10. FLORIS BORDEAUX

  Prancūzija

  Įmonė FLORIS BORDEAUX, – tai Grossista, veikianti Žalialapiai augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Skintos gėlės, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Skintos gėlės, bei Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cadaujac, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai