• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žalvario viela ir kabeliai

Rezultatai

Žalvario viela ir kabeliai - Importas–eksportas

 1. BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BYWELL SPRINGS & PRESSINGS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Spyruoklės, vielinės, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tipton, Jungtinė Karalystė.

 2. GUZEL METAL BRASS MILL

  Turkija

  Įmonė GUZEL METAL BRASS MILL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BROECKSKES SAB GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daugiagysliai lankstūs laidininkai, Pirometriniai jutikliai, Daugiagysliai lankstūs laidininkai, cables for industry, Pirometriniai jutikliai, bei temperature measurement pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Viersen, Vokietija.

 4. HANSON SPRINGS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HANSON SPRINGS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rochdale, Jungtinė Karalystė.

 5. FLEXAL SPRINGS UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė FLEXAL SPRINGS UK LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY

  Kinija

  Įmonė PRECISION BRASS WIRE MESH FACTORY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hengshui, Kinija.

 2. GEORGE EMMOTT LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GEORGE EMMOTT LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Keighley, Jungtinė Karalystė.

 3. MICRO SPRING & PRESSWORK CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MICRO SPRING & PRESSWORK CO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redditch, Jungtinė Karalystė.

 4. HUDDERSFIELD WIRE SUPPLIES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė HUDDERSFIELD WIRE SUPPLIES, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Huddersfield, Jungtinė Karalystė.

 5. SPRINGMAKERS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SPRINGMAKERS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redditch, Jungtinė Karalystė.

 1. VALLEY SPRING CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė VALLEY SPRING CO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chesterfield, Jungtinė Karalystė.

 2. MARINECO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MARINECO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torpoint, Jungtinė Karalystė.

 1. JAMES MURPHY OF FALKIRK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė JAMES MURPHY OF FALKIRK LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Larbert, Jungtinė Karalystė.

 2. RED ROSE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė RED ROSE, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Blaydon-On-Tyne, Jungtinė Karalystė.

 3. THE METALLIC WOOL CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė THE METALLIC WOOL CO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gillingham, Jungtinė Karalystė.

 4. RELIABLE SPRING & MANUFACTURING CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė RELIABLE SPRING & MANUFACTURING CO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tipton, Jungtinė Karalystė.

 5. STEVENAGE SPRING CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė STEVENAGE SPRING CO LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stevenage, Jungtinė Karalystė.

 6. CENTRAL SPRINGS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė CENTRAL SPRINGS, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birmingham, Jungtinė Karalystė.

 7. PRIME WIRE LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PRIME WIRE LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chesterfield, Jungtinė Karalystė.

 8. PETER PERKS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PETER PERKS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crawley, Jungtinė Karalystė.

 1. PORTLAND WIRE PRODUCTS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PORTLAND WIRE PRODUCTS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Burntwood, Jungtinė Karalystė.

 2. A S K SPRINGS & PRESSINGS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė A S K SPRINGS & PRESSINGS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redditch, Jungtinė Karalystė.

 3. METAALPERSWERK BONS EN EVERS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė METAALPERSWERK BONS EN EVERS B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalvario viela ir kabeliai, Plieno ir metalų formavimas, Žalvario viela ir kabeliai, bei Plieno ir metalų formavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borne, Nyderlandai.

 4. DOOR SPRINGS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DOOR SPRINGS LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tipton, Jungtinė Karalystė.

 5. ANYTE KABEL CO., LTD

  Kinija

  Įmonė ANYTE KABEL CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Changzhou, Kinija.

 6. G JOHN POWER LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė G JOHN POWER LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Halesowen, Jungtinė Karalystė.

 7. G M E SPRINGS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė G M E SPRINGS, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coventry, Jungtinė Karalystė.

 8. TEKNIKKA LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TEKNIKKA LTD, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lewes, Jungtinė Karalystė.

 9. COWELL & COOPER

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė COWELL & COOPER, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Haverhill, Jungtinė Karalystė.

 10. DYMET ALLOYS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DYMET ALLOYS, veikianti Žalvario viela ir kabeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, Spyruoklės, vielinės, Grandinės, vielinės su nesuvirintais sujungimais, bei Spyruoklės, vielinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aldershot, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai