• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. FLEXOMAT GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Flexomat GmbH is a renowned manufacturer of compensators, metal bellows and metal hoses. Since 1975, its founders have been involved in all implementation phases of these products. Calculations for metal bellows and compensators are carried out according to recognised technical standards and methods and designed using CAD. Product manufacture is organised using a PPS system and carried out using cutting, forming and welding machines. Flexomat has been verified and recognised as a manufacturer in accordance with AD-2000 Merkblatt HPO, TRD 201 and DIN EN ISO 3834-2 and certified by TÜV SÜD as well as GL and the DVGW. Flexomat also operates a quality management system in accordance with ISO 9001: 2015.

 2. POSA DI POSA GEOM. GIUSEPPE & C. SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Posa Tubi manufactures and sells parts and hoses for low to medium, high and very high pressure. We supply hydraulic pipes for high pressure with a service network in and around the provinces of Brescia, Bergamo, Milan, Trento, Verona and Vicenza. We work throughout Italy thanks to an efficient network managing organisation, contacts and deliveries. We are specialised in supplying a wide range of accessories.

 3. FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FLEXA GMBH & CO PRODUKTION & VERTRIEB KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hanau, Vokietija.

 4. PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PEKOMP KOMPENSATORENBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wegberg, Vokietija.

 5. PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PIRTEK DEUTSCHLAND GMBH, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. WHF KOMPENSATOREN

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WHF KOMPENSATOREN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mönsheim, Vokietija.

 2. HEITZ GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė HEITZ GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rheinstetten, Vokietija.

 3. ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARDIMA INDUSTRIESERVICE BÖHM GMBH, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hockenheim, Vokietija.

 4. BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BERGHÖFER KOMPENSATOREN TECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. EUGEN METZGER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUGEN METZGER GMBH, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 1. WITZENMANN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WITZENMANN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pforzheim, Vokietija.

 2. STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė STENFLEX RUDOLF STENDER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Norderstedt, Vokietija.

 1. DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DEKOMTE DE TEMPLE KOMPENSATOR-TECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Seligenstadt, Vokietija.

 2. SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHLAUCHFUXX DONAU - RIES - HYDRAULIKSERVICE INH. FRITZ KAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Möttingen, Vokietija.

 3. BERGHÖFER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BERGHÖFER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Fuldabrück, Vokietija.

 4. RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė RATTAY METALLSCHLAUCH- UND KOMPENSATORENTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Himberg, Austrija.

 5. IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė IHB INDUSTRIE- UND HYDRAULIKBEDARF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Illingen, Vokietija.

 6. GEDACK ROHRSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GEDACK ROHRSYSTEME GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dessau-Roßlau, Vokietija.

 7. BALTIC TUBE SERVICE, UAB

  Lietuva

  Įmonė BALTIC TUBE SERVICE, UAB, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Metalo lakštai ir vamzdžiai, bei Vamzdžiai (be siūlių) iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 8. ABEILLON

  Prancūzija

  Įmonė ABEILLON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Montreuil, Prancūzija.

 1. MB DICHTUNGEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė MB DICHTUNGEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jetzendorf, Vokietija.

 2. KURT KÖBERL GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė KURT KÖBERL GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Offenbach, Vokietija.

 3. JS AUPPERLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė JS AUPPERLE GMBH, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zell, Vokietija.

 4. CARL WEYDEMEYER GMBH

  Vokietija

  Įmonė CARL WEYDEMEYER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 5. BENNO LEMPER KBS

  Vokietija

  Įmonė BENNO LEMPER KBS, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Steinfurt, Vokietija.

 6. HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAB INDUSTRIETECHNIK GMBH, – tai Distributore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ditfurt, Vokietija.

 7. LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė LAGRA SYSTEMTECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nußloch, Vokietija.

 8. COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK

  Serbija

  Įmonė COPPER TUBE PLANT MAJDANPEK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai, variniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, Varis ir vario lydiniai, bei Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Majdanpek, Serbija.

 9. H. SEYBOLD GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė H. SEYBOLD GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Düren, Vokietija.

 10. HEYLO-TUBES

  Liuksemburgas

  Įmonė HEYLO-TUBES, – tai Distributore, veikianti Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal fireplaces for the building trade, distributors, bei connectors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ernzen, Liuksemburgas.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai