• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žemės ūkis - įrengimai ir įranga

Rezultatai

Žemės ūkis - įrengimai ir įranga - Importas–eksportas

 1. PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY

  Ukraina

  Verified by europages badge

  Įmonė PLANT OF AGRICULTURAL MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemdirbystės produktai, Grain cleaning, Grain cleaning machine, Grain cleaner, Grain loader, Grain shipment, Grain processing, bei Grain separator pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kitaygorod, Ukraina.

 2. ELMEGA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELMEGA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, milking halls, milking circuits, portable milking machines, SLEEVES, GRILLS, bei SCRAPERS pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Santa Comba-A Coruña, Ispanija.

 3. A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė A.B.S. SILO- UND FÖRDERANLAGEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Siloso bokštai, žemės ūkio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Silos, Sack silos, Textile silos, Flexible silos, silo construction, Fabric silos, Fabric tanks, bei Silo systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osterburken, Vokietija.

 4. LIBERAGRI SRLS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LIBERAGRI SRLS, – tai Venditore, veikianti Naminių gyvūnų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monterosi, Italija.

 5. LATSCHBACHER GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė LATSCHBACHER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kronstorf, Austrija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TOBIAS HÄUSSER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Borgholzhausen, Vokietija.

 2. CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė CREMONINI MECCANICA S.N.C. DI FABIO & DARIO CREMONINI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, Metalinės konstrukcijos, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, Metalinės konstrukcijos, bei Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roncoferraro, Italija.

 3. LEHNER AGRAR GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė LEHNER AGRAR GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Westerstetten, Vokietija.

 4. ELTEN D.O.O.

  Slovėnija

  Verified by europages badge

  Įmonė ELTEN D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Valdymo jungikliai, elektros pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Komutatoriai, Slėgio keitikliai, Jungikliai, elektros, Automatinė pilotavimo įranga, Signalizavimas, elektroninės (geležinkelių) sistemos ir įranga., Kontrolė ir reguliavimas - aparatai ir instrumentai, Elektros įrangos platinimas, Potenciometrai, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Domžale, Slovėnija.

 5. MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U.

  Ispanija

  Įmonė MAHER ELECTRÓNICA APLICADA, S.L.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laistymas ir drėkinimas - paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puente Del Río-Adra, Ispanija.

 1. VIGNATECH SRLS

  Italija

  Įmonė VIGNATECH SRLS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zeolite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canelli, Italija.

 2. FRANCO SRL

  Italija

  Įmonė FRANCO SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Gyvūnų auginimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cervasca, Italija.

 1. SEPEC CONSULTS SAS

  Prancūzija

  Įmonė SEPEC CONSULTS SAS, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hidroponikos įranga ir reikmenys, Tarptautinės prekybos konsultantai, Tyrimo ir plėtros strategija, Management consultancy, Hidroponikos įranga ir reikmenys, Tarptautinės prekybos konsultantai, bei Tyrimo ir plėtros strategija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Muzillac, Prancūzija.

 2. MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT.

  Baltarusija

  Įmonė MINSK AUTOMOBILE PLANT ( MAZ ) REPUBLICAN UNITARY ENT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Autobusai ir tarpmiestiniai autobusai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, trucks for special transport, bei Autobusai ir tarpmiestiniai autobusai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minsk Minsk Region, Baltarusija.

 3. BAYTUNA EXPORT & IMPORT

  Turkija

  Įmonė BAYTUNA EXPORT & IMPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, agricultural disc harrow, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei agricultural accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 4. LENKOMTECH

  Krievija

  Įmonė LENKOMTECH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Priekabos cisternos, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Priekabos cisternos, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Penza, Krievija.

 5. OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S.

  Turkija

  Įmonė OZDUMAN TARIM MAKINALARI SAN. VE TIC. A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi KONYA, Turkija.

 6. AGEON

  Italija

  Įmonė AGEON, veikianti Šiltnamiai ir inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, laboratories for agricultural chemical analyses, technical assistance, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei chemical, physical and bacterial water analysis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgo San Dalmazzo, Italija.

 7. FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FRANZ JANSCHITZ GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Multi-Category, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia milk centrifuge, Butter churns, Wicker fences, bei road safety equipment and systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Althofen, Austrija.

 8. DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş.

  Turkija

  Įmonė DURUSU DAMLA SULAMA FILTRE A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia filters and filtration systems, filters and filter elements, bei filters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. INGEGNERIA ALIMENTARE SRL

  Italija

  Įmonė INGEGNERIA ALIMENTARE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia systems and equipment for dairy products, plants and equipment for breweries, bei kneading machines for bakeries, biscuit factories and pastry-making pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rende, Italija.

 2. KIEBLER AG

  Šveicarija

  Įmonė KIEBLER AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hay bundling machines, agricultural machinery and equipment, farm equipment, bei haymaking machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zihlschlacht-Sitterdorf, Šveicarija.

 3. KUHN

  Prancūzija

  Įmonė KUHN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Pašaras ir šiaudai, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Pašaras ir šiaudai, haymaking machinery, bei manure spreaders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saverne Cedex, Prancūzija.

 4. PROMIS ALLIANCE LTD.

  Baltarusija

  Įmonė PROMIS ALLIANCE LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Minsk, Baltarusija.

 5. STAGRIC, LDA.

  Portugalija

  Įmonė STAGRIC, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, fuel injection nozzles, installation of farming systems, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carvoeira Tvd, Portugalija.

 6. IAE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė IAE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fechtavimas - įranga ir reikmenys, Smokers' shelters, horse stables, bei Fechtavimas - įranga ir reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stoke-On-Trent, Jungtinė Karalystė.

 7. CAPI EXPORT

  Prancūzija

  Įmonė CAPI EXPORT, – tai Distributore, veikianti Didelio tikslumo matavimo prietaisai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laboratorinė įranga ir prietaisai, Žemės ūkis - importas-eksportas, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Laboratorinė įranga ir prietaisai, Laboratory analysis equipment, Žemės ūkis - importas-eksportas, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aubagne, Prancūzija.

 8. VEGEAL SARL

  Prancūzija

  Įmonė VEGEAL SARL, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Troyes, Prancūzija.

 9. PANAL FLOTANTE S.L.U

  Ispanija

  Įmonė PANAL FLOTANTE S.L.U, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sewage storage plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villena, Ispanija.

 10. APROS

  Italija

  Įmonė APROS, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, supplies for agriculture, supplies for silviculture, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, bei farming machinery & tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ravenna, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Žemės ūkis - įrengimai ir įranga - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

5 427 Įmonės