• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žemsiurbės

Rezultatai

Žemsiurbės - Importas–eksportas

 1. DRAGFLOW SRL

  Italija

  Verified by europages badge

  Dragflow is a company that during the last 25 years has changed the dredging systems' market becoming a worldwide manufacturing leader. The company is assisted by an international network of specialised engineers that can provide urgent services as well as bespoke technical service and advice. Day in and day out Dragflow strives to offer innovative and technically advanced solutions that can assure top performances with the least environmental impact. It's also a matter of robust and reliable submersible pumps for the toughest jobs. Business sector: Dredge pumps, Mining pumps, Remote controlled dredge systems, Deep sea dredging equipment and Amphibious dredges.

 2. JADE-DIENST GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė JADE-DIENST GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Uostai ir uostų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Disposal of ship-generated waste, Harbour construction, Harbour operations, Port technology, Harbour transhipment facilities, Cargo handling services in port, Logistics for disposal, bei ship owners pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilhelmshaven, Vokietija.

 3. DORELECTROMAH LTD

  Baltarusija

  Įmonė DORELECTROMAH LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kelių statybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Sniego valymo mašinos, utility vehicles, Žemsiurbės, excavators, bei Sniego valymo mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Smolevichi, Baltarusija.

 4. DREDGING INTERNATIONAL

  Belgija

  Įmonė DREDGING INTERNATIONAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dugno gilinimo darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Aplinkosauga - konsultacijos ir patikrinimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Žemsiurbės, dredging, Aplinkosauga - konsultacijos ir patikrinimai, bei Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwijndrecht, Belgija.

 5. ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO.

  Vokietija

  Įmonė ATLAS HANNOVER BAUMASCHINEN GMBH & CO., – tai Grossista, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Statybos aikštelių įranga, Kelių, pliažų ir slidinejimo trasų priežiūros mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Žemsiurbės, Statybos aikštelių įranga, Kelių, pliažų ir slidinejimo trasų priežiūros mašinos ir įrengimai, bei Statybinės mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laatzen, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IMPIANTI DRAGANTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė IMPIANTI DRAGANTI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia maritime dredges pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lecco, Italija.

 2. KLIMEX CZ, SPOL. S R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė KLIMEX CZ, SPOL. S R.O., – tai Grossista, veikianti Automobiliniai kranai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kranai ir portaliniai kranai, Statybinės mašinos, Žemsiurbės, Kranai ir portaliniai kranai, Statybinės mašinos, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melník, Čekijos Respublika.

 3. GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD

  Kinija

  Įmonė GUANG ZHOU HUIYI ELECTROMECHANICAL DEVICE ELECTRICAL CO.,LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi GuangZhou, Kinija.

 4. JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD.

  Kinija

  Įmonė JINING KAISONG CONSTRUCTION MACHINERY CO.,LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jining, Kinija.

 5. O.R.M.I. S.R.L.

  Italija

  Įmonė O.R.M.I. S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Transporto priemonių mechaninės dalys ir atsarginės dalys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laivų priekabos, Žemsiurbės, Laivų priekabos, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 1. MAREN S.P.A.

  Italija

  Įmonė MAREN S.P.A., – tai Grossista, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rogno, Italija.

 2. MAATS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė MAATS B.V., – tai Grossista, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Volų mašinos, Statybinės mašinos, bei Volų mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Goor, Nyderlandai.

 1. OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO

  Italija

  Įmonė OFFICINA R.S.DI SOLIERI REMO, – tai Fornitore servizi, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Modena, Italija.

 2. ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ALBANESE PERFORAZIONI S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Turbininio gręžimo paslaugos, Žemsiurbės, bei Turbininio gręžimo paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ripalimosani, Italija.

 3. ITALDRAGHE S.P.A.

  Italija

  Įmonė ITALDRAGHE S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, mechanical dredger for hearth moving, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni In Marignano, Italija.

 4. S.A.M.I. S.R.L.

  Italija

  Įmonė S.A.M.I. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Bendroji mechanika - specialieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Savivarčiai vežimai, Žemsiurbės, Savivarčiai vežimai, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nuoro, Italija.

 5. FRANCESCHINO GIANNI S.R.L.

  Italija

  Įmonė FRANCESCHINO GIANNI S.R.L., veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Miškininkystės ir medelynų mašinos ir įrengimai, Žemsiurbės, Miškininkystės ir medelynų mašinos ir įrengimai, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Majano, Italija.

 6. IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė IMPIANTI DRAGANTI ITALIA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, dredges for digging and cleaning ports, canals and rivers, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 7. OFM TOP LINE S.R.L.

  Italija

  Įmonė OFM TOP LINE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valsamoggia, Italija.

 8. COLL VALL SA

  Ispanija

  Įmonė COLL VALL SA, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Žemsiurbės, Statybinės mašinos, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 1. IWEA

  Austrija

  Įmonė IWEA, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mureck, Austrija.

 2. BUDDYJET S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė BUDDYJET S.R.O., – tai Grossista, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fresh bread pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Prace, Čekijos Respublika.

 3. TERRAFORMING S.R.L.

  Italija

  Įmonė TERRAFORMING S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soriano Nel Cimino, Italija.

 4. JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė JUNGBLUTH BAUMASCHINEN GMBH, – tai Grossista, veikianti Ekskavatoriai, mechaniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Žemsiurbės, Statybinės mašinos, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kruft, Vokietija.

 5. GIKEN EUROPE B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė GIKEN EUROPE B.V., – tai Grossista, veikianti Žemsiurbės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Volų mašinos, Statybinės mašinos, Volų mašinos, bei Statybinės mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almere, Nyderlandai.

 6. EMAC S.R.L.

  Italija

  Įmonė EMAC S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montichiari, Italija.

 7. EUROTECNO S.R.L.

  Italija

  Įmonė EUROTECNO S.R.L., – tai Fornitore servizi, veikianti Kėlimo įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramonės įrangos nuoma, Žemsiurbės, Pramonės įrangos nuoma, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelverde, Italija.

 8. DAMEN DREDGING EQUIPMENT B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė DAMEN DREDGING EQUIPMENT B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinės mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nijkerk Gld, Nyderlandai.

 9. BJÖRGUN EHF

  Islandija

  Įmonė BJÖRGUN EHF, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinės mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, bei Žemsiurbės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reykjavík, Islandija.

 10. G.I.S. S.R.L.

  Italija

  Įmonė G.I.S. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Savivarčiai vežimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemsiurbės, Buldozeriai ir greideriai, Žemsiurbės, bei Buldozeriai ir greideriai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fondi, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai