• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žuvis - perdirbimas

Rezultatai

Žuvis - perdirbimas - Importas–eksportas

 1. FISHERIES INTL

  Mauritanija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Esame žvejybos įmonė ir šaldytos laive, šaldytos sausumoje ir šviežios žuvies eksportuotoja iš Mauritanijos į Dakhlą. Esame įsikūrę Mauritanijoje - Vakarų Afrikoje ir Vokietijoje. Žvejojame ir eksportuojame iš savo žvejybos vietų į Europą; Afriką; arabų šalis ir Aziją bei Kanadą. Esame įmonė, kuri laikosi Europos Sąjungos ir Amerikos Sąjungos nubalsuotų sankcijų. Tai reiškia, kad neprekiaujame su šalimis, kurioms taikomos ekonominės sankcijos, tokiomis kaip: Kuba, Rusija, Venesuela........ Mūsų laive užšaldyta žuvis, užšaldyta žvejybos laivuose, ir sausumoje užšaldyta žuvis atitinka rekomenduojamą žuvų apdorojimo būdą, talpyklos ir šaldymo įrenginiai atitinka Europos teisės aktų reikalavimus. Mūsų žuvies savybės yra šios: - Baltymai: 60-70 proc. - Riebalai: 4-10 %. - Mineralinės druskos: 2-4 %. Visiems klientams rekomenduojama atsiųsti mums ketinimo pirkti laišką (LOI), kuriame būtina nurodyti: - bendrą perkamą kiekį - tikslius prašomų žuvų dydžius - galutinė paskirties vieta - moksliniai žuvų pavadinimai

 2. BIOLIFEITALY

  Italija

  Įmonė BIOLIFEITALY, – tai Fornitore servizi, veikianti Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - perdirbimas, packing of dried fruits, fish-breeding tanks, bei Žuvis - perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Partinico, Italija.

 3. GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė GOSPODARSTWO RYBACKIE GOSLAWICE SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Konin, Lenkija.

 4. HAMBURGER FISCHWERKER

  Vokietija

  Įmonė HAMBURGER FISCHWERKER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. AFY GIDA

  Turkija

  Įmonė AFY GIDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sardine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canakkale, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ŞEF SU ÜRÜNLERI

  Turkija

  Įmonė ŞEF SU ÜRÜNLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, frozen fish products, fish farm, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kayseri, Turkija.

 2. NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S

  Turkija

  Įmonė NESA SU URUNLERI TIC. VE SAN. A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - perdirbimas, pisciculture, bei Žuvis - perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iskenderun, Turkija.

 3. WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN

  Vokietija

  Įmonė WALTER UND KARL-HEINZ BLUM, FISCHSPEZIALITÄTEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sylt-Ost, Vokietija.

 4. FISCH A. WILTERS

  Vokietija

  Įmonė FISCH A. WILTERS, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Varel, Vokietija.

 5. AQUA-PRIMUS GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUA-PRIMUS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Tekstiliniai augalai, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, bei Tekstiliniai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 1. DELICATPOP S.L

  Ispanija

  Įmonė DELICATPOP S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia packaged octopus, ready meals to take out, bei freeze-dried flowers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Llançà, Ispanija.

 2. NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė NOTTORF RÄUCHERFISCH - SPEZIALITÄTEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 1. THE HULL FISH CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė THE HULL FISH CO LTD, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, wholesale of fish, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, bei fresh fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hull, Jungtinė Karalystė.

 2. P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH

  Vokietija

  Įmonė P & G INTERNATIONAL TRADING GMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 3. STEFAN KNOBLAUCH

  Vokietija

  Įmonė STEFAN KNOBLAUCH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uhldingen-Mühlhofen, Vokietija.

 4. ERBA SEAFOOD

  Turkija

  Įmonė ERBA SEAFOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - importas-eksportas, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, fresh fish export, frozen fish export, Žuvis - importas-eksportas, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alsancak-Izmir, Turkija.

 5. V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė V U L K A N - FORELLEN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kradenbach, Vokietija.

 6. CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH

  Vokietija

  Įmonė CUX-PACK-FISCHBÖRSE GMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuxhaven, Vokietija.

 7. JAB TRADE CO.

  Argentina

  Įmonė JAB TRADE CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Acassuso, Argentina.

 8. HAHN- LACHS

  Vokietija

  Įmonė HAHN- LACHS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aukrug, Vokietija.

 1. MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH

  Vokietija

  Įmonė MEERGOLD REHBEHN & KRUSE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eckernförde, Vokietija.

 2. FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH

  Vokietija

  Įmonė FISCHHANDELSGESELLSCHAFT OLDÖRP & CO. MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lübeck, Vokietija.

 3. SMYKALA FISCH

  Vokietija

  Įmonė SMYKALA FISCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kröslin, Vokietija.

 4. AFROPLAS

  Graikija

  Įmonė AFROPLAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - perdirbimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fishing nets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Attiki, Graikija.

 5. HRASTINGER GMBH

  Austrija

  Įmonė HRASTINGER GMBH, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, bei Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Graz, Austrija.

 6. KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG

  Vokietija

  Įmonė KFT KRABBEN UND FISCH TÖNNING OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tönning, Vokietija.

 7. FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH

  Vokietija

  Įmonė FISCHZUCHT REINHARDSBRUNN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Hidroponika ir žuvininkystė, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Žuvys, Hidroponika ir žuvininkystė, Žuvis - perdirbimas, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Friedrichroda, Vokietija.

 8. BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG

  Vokietija

  Įmonė BOHLSEN RÄUCHERFISCH OHG, – tai Grossista, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuxhaven, Vokietija.

 9. WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH

  Vokietija

  Įmonė WILDLACHS-RÄUCHEREI BREMER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Pieno produktai, bei Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köln, Vokietija.

 10. SEESTERN FISCHE

  Austrija

  Įmonė SEESTERN FISCHE, – tai Distributore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Pieno produktai, Žuvys, Žuvis - perdirbimas, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Pieno produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salzburg, Austrija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai