• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žuvis- šaldyta ir sušaldyta

Rezultatai

Žuvis- šaldyta ir sušaldyta - Importas–eksportas

 1. FISHERIES INTL

  Mauritanija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Esame žvejybos įmonė ir šaldytos laive, šaldytos sausumoje ir šviežios žuvies eksportuotoja iš Mauritanijos į Dakhlą. Esame įsikūrę Mauritanijoje - Vakarų Afrikoje ir Vokietijoje. Žvejojame ir eksportuojame iš savo žvejybos vietų į Europą; Afriką; arabų šalis ir Aziją bei Kanadą. Esame įmonė, kuri laikosi Europos Sąjungos ir Amerikos Sąjungos nubalsuotų sankcijų. Tai reiškia, kad neprekiaujame su šalimis, kurioms taikomos ekonominės sankcijos, tokiomis kaip: Kuba, Rusija, Venesuela........ Mūsų laive užšaldyta žuvis, užšaldyta žvejybos laivuose, ir sausumoje užšaldyta žuvis atitinka rekomenduojamą žuvų apdorojimo būdą, talpyklos ir šaldymo įrenginiai atitinka Europos teisės aktų reikalavimus. Mūsų žuvies savybės yra šios: - Baltymai: 60-70 proc. - Riebalai: 4-10 %. - Mineralinės druskos: 2-4 %. Visiems klientams rekomenduojama atsiųsti mums ketinimo pirkti laišką (LOI), kuriame būtina nurodyti: - bendrą perkamą kiekį - tikslius prašomų žuvų dydžius - galutinė paskirties vieta - moksliniai žuvų pavadinimai

 2. E.H.W. WORLDWIDE

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  E.H.W. Worldwide, established in 2011 in Cyprus, is a global force in sourcing and distributing quality products at exceptional prices. Our commitment to "quality products for the best price" drives our year-round accessibility. We rigorously select premium suppliers, ensuring only the finest products reach our customers. Spanning Europe, Africa, the Middle East, Asia, and the Americas, we directly import from leading sources such as Chile, Uruguay, South Africa, and more. With a recent expansion in Germany, we adeptly serve diverse markets, fostering enduring partnerships. Our upcoming logistics hub in South Africa exemplifies our strategic growth. Fueled by our devoted team, E.H.W. Worldwide thrives as a market leader, delivering an unparalleled customer experience. At E.H.W. Worldwide, our mission stands as a testament to our dedication. We endeavor to provide our customers with a transcendent experience, marked by the procurement, supply, and distribution of products that exceed expectations. As we transcend boundaries and traverse industries, we remain committed to making every business interaction with us an unforgettable journey, replete with unparalleled quality and value.

 3. FAGOU

  Belgija

  Verified by europages badge

  We are a trading company that exports foodstuffs, frozen foods and consumer goods such as nappies, scotch tape and others. We operate in Europe and Africa. Over the years, we have considerably extended the range of products we offer and the scope and reach of our distribution network, motivated by our desire to please our valued customers. We export all over sub-Saharan Africa, offering field to fork controls (EU, USA, etc.) at each stage prior to final delivery to Africa.

 4. EXOTIC CITY

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXOTIC CITY, – tai Multi-Category, veikianti Maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ryžiai, Maisto produktai - importas-eksportas, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Gaivieji gėrimai - importas-eksportas, Kava ir arbata, Prieskoniai, Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas, Daržovės, šaldytos ir sušaldytos, bei Vaisiai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alleur, Belgija.

 5. OKEANOS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė OKEANOS, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvys, shellfish, Import export frozen fish, Import export frozen shellfish, Frozen farmed fish, Frozen sea food, Frozen pelagics, bei Frozen farmed fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montigny-Le-Bretonneux, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PESMARÍN

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė PESMARÍN, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen sea food, fish wholesaler, seafood wholesaler, phycis phycis, CEPHALOPODS, HAKE, bei ROSADA pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marín-Pontevedra, Ispanija.

 2. CONGELADOS MAR DE MAR

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė CONGELADOS MAR DE MAR, – tai Distributore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fresh fish, squid, snuff, rock salmon, cod, prawns, bei Giant freshwater prawns pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 3. CONGELAGOS SA

  Portugalija

  Įmonė CONGELAGOS SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish export, frozen shellfish, frozen seafood, bei wholesale fish sales pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lagos, Portugalija.

 4. VALOFISH

  Prancūzija

  Įmonė VALOFISH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Le Portel, Prancūzija.

 5. FRIOCONDAL SARL DAKHLA

  Marokas

  Įmonė FRIOCONDAL SARL DAKHLA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia squid pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dakhla, Marokas.

 1. VIRGILIO C. MOREIRA, LDA.

  Portugalija

  Įmonė VIRGILIO C. MOREIRA, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei frozen seafood pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sangalhos, Portugalija.

 2. MASCATO

  Ispanija

  Įmonė MASCATO, – tai Distributore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, frozen fish, cod, Žuvys, bei snuff pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 1. SAFRICOPE S.A.U.

  Ispanija

  Įmonė SAFRICOPE S.A.U., – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia refrigerated warehouses for storing merchandise, bei distribution centre pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marín, Ispanija.

 2. FLOOK SRL

  Italija

  Įmonė FLOOK SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia whole fish, deep-frozen ready meals, deep-frozen food products, bei frozen soups pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bozzolo, Italija.

 3. PRODWAY INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Įmonė PRODWAY INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Jūros gėrybės, sušaldytos, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, bei Jūros gėrybės, sušaldytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 4. VISSCHER SEAFOOD B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė VISSCHER SEAFOOD B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia salmon, salmon aquaculture, Frozen Salmon, bei packaged salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urk, Nyderlandai.

 5. EPOS MARINE

  Portugalija

  Įmonė EPOS MARINE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lobster, shrimp, scallops, bei octopus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lisboa, Portugalija.

 6. PACIFIC FISH

  Marokas

  Įmonė PACIFIC FISH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, fish and processed fish products, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tan-Tan, Marokas.

 7. EIRASMAR

  Ispanija

  Įmonė EIRASMAR, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Konservuoti moliuskai, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Konservuota žuvis, shellfish, Konservuoti moliuskai, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Konservuota žuvis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 8. NEVA OCEANS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė NEVA OCEANS B.V., – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, Daržovės, šviežios, fish and processed fish products, Žuvies, juros gėrybių ir sraigių konservai, bei Daržovės, šviežios pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dronten, Nyderlandai.

 1. HIPOMAR,S.A.

  Ispanija

  Įmonė HIPOMAR,S.A., – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi El Prat De Llobregat, Ispanija.

 2. EL BAHHAR

  Tunisas

  Įmonė EL BAHHAR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marketing of fresh seafood pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zarzis, Tunisas.

 3. ASTURPESCA S.L.

  Ispanija

  Įmonė ASTURPESCA S.L., – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia caught sea fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aviles-Asturias, Ispanija.

 4. NDOYE DISTRIBUTION

  Prancūzija

  Įmonė NDOYE DISTRIBUTION, – tai Distributore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia shellfish, cephalopods, bei fresh fish export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nice, Prancūzija.

 5. PUERTA COSTAS SA

  Ispanija

  Įmonė PUERTA COSTAS SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia swordfish, tuna, bei food industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mos, Ispanija.

 6. SCANIMEX SEAFOOD

  Nyderlandai

  Įmonė SCANIMEX SEAFOOD, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Krevetės, wholesale of fish, Krevetės, smoked fish, bei tuna pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Breda, Nyderlandai.

 7. APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA.

  Portugalija

  Įmonė APPETITUS - ULTRACONGELADOS LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, frozen fish, bei frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Póvoa De Varzim, Portugalija.

 8. GETFISH, SL

  Ispanija

  Įmonė GETFISH, SL, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Jūros gėrybės, sušaldytos, packaged squid, wholesale frozen food, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei Jūros gėrybės, sušaldytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo, Ispanija.

 9. ENDEBUR, LTDA.

  Ispanija

  Įmonė ENDEBUR, LTDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lobster, baby shrimps, bei swordfish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcobendas, Ispanija.

 10. NH CASE FRANCE SAS

  Prancūzija

  Įmonė NH CASE FRANCE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia whitefish, bei multilingual assistance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fecamp, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Žuvis- šaldyta ir sušaldyta - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

550 Įmonės