• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žuvys- jūrinės

Rezultatai

Žuvys- jūrinės - Importas–eksportas

 1. FISHERIES INTL

  Mauritanija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Esame žvejybos įmonė ir šaldytos laive, šaldytos sausumoje ir šviežios žuvies eksportuotoja iš Mauritanijos į Dakhlą. Esame įsikūrę Mauritanijoje - Vakarų Afrikoje ir Vokietijoje. Žvejojame ir eksportuojame iš savo žvejybos vietų į Europą; Afriką; arabų šalis ir Aziją bei Kanadą. Esame įmonė, kuri laikosi Europos Sąjungos ir Amerikos Sąjungos nubalsuotų sankcijų. Tai reiškia, kad neprekiaujame su šalimis, kurioms taikomos ekonominės sankcijos, tokiomis kaip: Kuba, Rusija, Venesuela........ Mūsų laive užšaldyta žuvis, užšaldyta žvejybos laivuose, ir sausumoje užšaldyta žuvis atitinka rekomenduojamą žuvų apdorojimo būdą, talpyklos ir šaldymo įrenginiai atitinka Europos teisės aktų reikalavimus. Mūsų žuvies savybės yra šios: - Baltymai: 60-70 proc. - Riebalai: 4-10 %. - Mineralinės druskos: 2-4 %. Visiems klientams rekomenduojama atsiųsti mums ketinimo pirkti laišką (LOI), kuriame būtina nurodyti: - bendrą perkamą kiekį - tikslius prašomų žuvų dydžius - galutinė paskirties vieta - moksliniai žuvų pavadinimai

 2. JOMANY

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė JOMANY, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, bei grouper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massy, Prancūzija.

 3. MARTÍNEZ MORENO HNOS SL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė MARTÍNEZ MORENO HNOS SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cephalopods, eels and squid, fillets of salt cod, Panga, cuttlefish and squid, Fish fillets, fresh fish, bei frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Catarroja-Valencia, Ispanija.

 4. PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė PESCADOS PÉREZ PIÑEIRO, – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fresh fish, maritime agents, fish wholesalers, frozen fish, wholesale of fresh fish, wholesale fish sales, bei swordfish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 5. LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG

  Vokietija

  Įmonė LOUIS SCHOPPENHAUER GMBH + CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bremerhaven, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MAPESCA SA

  Ispanija

  Įmonė MAPESCA SA, – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seafood, frozen fish, bei frozen seafood pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 2. PACIFIC FISH

  Marokas

  Įmonė PACIFIC FISH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, fish and processed fish products, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tan-Tan, Marokas.

 3. GRUPO CENTRAL PESCA

  Ispanija

  Įmonė GRUPO CENTRAL PESCA, – tai Distributore, veikianti Žuvis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, seafood, Žuvys, jūrinės, king shrimps, bei granseole (spider crabs) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 4. BLACK ALMAS

  Prancūzija

  Įmonė BLACK ALMAS, – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Farmed caviar, bei Sturgeon caviar pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 5. PESCADOS RIOBÓ

  Ispanija

  Įmonė PESCADOS RIOBÓ, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cadiz, Ispanija.

 1. PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L

  Ispanija

  Įmonė PESCADERIA ONLINE COSTALUZ S.L, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Huelva, Ispanija.

 2. NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC

  Krievija

  Įmonė NORD WEST FLOT COMPANY (NORD-WEST F.C.), JSC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jūros gėrybės, sušaldytos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvis - importas-eksportas, Žuvys, jūrinės, Žuvys, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvis - importas-eksportas, bei Žuvys, jūrinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Murmansk, Krievija.

 1. MARKMARINE S16 S.L

  Ispanija

  Įmonė MARKMARINE S16 S.L, – tai Fornitore servizi, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marketing of frozen seafood, Marketing of preserved seafood, bei Marketing of semi-transformed seafood pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 2. PESCADOS ARCHIPIÉLAGO

  Ispanija

  Įmonė PESCADOS ARCHIPIÉLAGO, – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adeje-Santa Cruz De Tenerife, Ispanija.

 3. STELLA MARIS SEAFOOD, S.L.

  Ispanija

  Įmonė STELLA MARIS SEAFOOD, S.L., – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen seaweed, bei amberjacks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi A Coruña, Ispanija.

 4. ATLANTIC FRESH EUROPE

  Prancūzija

  Įmonė ATLANTIC FRESH EUROPE, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Boulogne-Sur-Mer, Prancūzija.

 5. ARMARA

  Prancūzija

  Įmonė ARMARA, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rungis Cedex, Prancūzija.

 6. SOMITALIA

  Italija

  Įmonė SOMITALIA, – tai Fornitore servizi, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dried fish, financing for fishing, office stationery, bei fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Casciano Dei Bagni(si), Italija.

 7. PABLO IGLESIAS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė PABLO IGLESIAS, S.L., veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvys, jūrinės, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvys, Žuvys, jūrinės, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, bei scampi pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi A Coruña, Ispanija.

 8. L'OCEAN

  Belgija

  Įmonė L'OCEAN, – tai Distributore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvys, jūrinės, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, bei Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paifve, Belgija.

 1. ALPHA BAY

  Prancūzija

  Įmonė ALPHA BAY, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Žuvys, jūrinės, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, frozen shellfish, bei frozen shellfish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lorient, Prancūzija.

 2. FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L.

  Ispanija

  Įmonė FRESCOS DE ISLA CRISTINA S.L., – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Isla Cristina ( Huelva ), Ispanija.

 3. MARTINO FOODS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MARTINO FOODS LTD, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ready to serve lobster pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 4. VIVIERS DE PORSGUEN

  Prancūzija

  Įmonė VIVIERS DE PORSGUEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Omarai, Žuvys, Žuvys, jūrinės, Edible crabs - crabs, Omarai, Žuvys, bei Žuvys, jūrinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plouescat, Prancūzija.

 5. MARISCOSGALLEGO.ES

  Ispanija

  Įmonė MARISCOSGALLEGO.ES, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lobster, sea crayfish, granseole (spider crabs), bei Edible crabs - crabs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rua Salgadura Nº2, Ispanija.

 6. INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA

  Čilė

  Įmonė INVERSIONES Y NEGOCIOS PHARMA AUSTRALIS SPA, – tai Distributore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia packaged salmon, cod, bei caught sea mussels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puerto Montt, Čilė.

 7. TIENDA PESCANOEX

  Ispanija

  Įmonė TIENDA PESCANOEX, – tai Distributore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, fish shops, seafood, Shops, bei Žuvys, jūrinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plasencia, Ispanija.

 8. COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE

  Italija

  Įmonė COOPERATIVA PESCATORI DI MONFALCONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gurmanų maistas, shellfish, shellfish, bei Gurmanų maistas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monfalcone, Italija.

 9. COMEX ANDINA, S.L.

  Ispanija

  Įmonė COMEX ANDINA, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia squid rings and strips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valencia, Ispanija.

 10. GREENBEACHSERVICES

  Marokas

  Įmonė GREENBEACHSERVICES, – tai Grossista, veikianti Žuvys, jūrinės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, octopus, squid, bei Žuvys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boujdour, Marokas.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai