• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • žuvys

Rezultatai

Žuvys - Importas–eksportas

 1. CHANNEL SEA FOOD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  For over 30 years, Channel Sea Food in Boulogne-sur-Mer has been one of the leading European suppliers of frozen seafood and ethnic produce: shellfish, molluscs, fish, cephalopods, frogs' legs, fruit, vegetables, prepared produce, etc. Once landed in France, products are stored in a dedicated warehouse, ensuring total product traceability from farm to customer, and offering the flexibility of combined shipping.

 2. RNC BUSINESS INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  RNC BUSINESS INTERNATIONAL was founded in 2020 and is based in Asnières Sur Seine, France. We are specialised in the import-export of food products, namely garlic, turnips, oranges, olive oil, wine, etc. The agrifood produces consumer goods from products farming and breeding. products like yoghurts, cheese, frozen dishes, pâté, chocolate and other confectionery from these companies. Feel free to contact us for more information.

 3. FISHERIES INTL

  Mauritanija

  Verified by europages badge

  FISHERIES-INTL Esame žvejybos įmonė ir šaldytos laive, šaldytos sausumoje ir šviežios žuvies eksportuotoja iš Mauritanijos į Dakhlą. Esame įsikūrę Mauritanijoje - Vakarų Afrikoje ir Vokietijoje. Žvejojame ir eksportuojame iš savo žvejybos vietų į Europą; Afriką; arabų šalis ir Aziją bei Kanadą. Esame įmonė, kuri laikosi Europos Sąjungos ir Amerikos Sąjungos nubalsuotų sankcijų. Tai reiškia, kad neprekiaujame su šalimis, kurioms taikomos ekonominės sankcijos, tokiomis kaip: Kuba, Rusija, Venesuela........ Mūsų laive užšaldyta žuvis, užšaldyta žvejybos laivuose, ir sausumoje užšaldyta žuvis atitinka rekomenduojamą žuvų apdorojimo būdą, talpyklos ir šaldymo įrenginiai atitinka Europos teisės aktų reikalavimus. Mūsų žuvies savybės yra šios: - Baltymai: 60-70 proc. - Riebalai: 4-10 %. - Mineralinės druskos: 2-4 %. Visiems klientams rekomenduojama atsiųsti mums ketinimo pirkti laišką (LOI), kuriame būtina nurodyti: - bendrą perkamą kiekį - tikslius prašomų žuvų dydžius - galutinė paskirties vieta - moksliniai žuvų pavadinimai

 4. AQUAFRESH FISH

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė AQUAFRESH FISH, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia seafood, wholesale of fresh fish, fresh fish, fresh fish export, frozen fish export, frozen fish, wholesale of frozen fish, shellfish, bei squid pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 5. JOMANY

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė JOMANY, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, jūrinės, sole, squid, sardinella, cuttlefish, tuna, shellfish, seafood, bei grouper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massy, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. OCEANORD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė OCEANORD, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, bei Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boulogne-Sur-Mer, Prancūzija.

 2. M-S SERVICES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė M-S SERVICES, – tai Grossista, veikianti Gaivieji gėrimai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai - importas-eksportas, Žuvys, Ryžiai, Medus, Džiovinti vaisiai, Kava ir arbata, Žuvis, šaldyta ir sušaldyta, Gazuoti gaivieji gėrimai, bei Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Woluwe-Saint-Pierre, Belgija.

 3. COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO

  Prancūzija

  Įmonė COMPAGNIE DES PECHES SAINT-MALO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Pusfabrikačiai, šaldyti, Žuvys, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Pusfabrikačiai, šaldyti, fish sticks, bei Žuvys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Malo, Prancūzija.

 4. MASCATO

  Ispanija

  Įmonė MASCATO, – tai Distributore, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, frozen fish, cod, Žuvys, bei snuff pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 5. REFORM SU URUNLERI

  Turkija

  Įmonė REFORM SU URUNLERI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia eel-farming in inland waters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manavgat, Turkija.

 1. PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA.

  Portugalija

  Įmonė PAULO MACHADO & IRMÃO - ALIMENTOS CONGELADOS LDA., – tai Multi-Category, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vila Nova De Sande-Guimarães, Portugalija.

 2. GRUPO NUESTRA PESCA S.L

  Ispanija

  Įmonė GRUPO NUESTRA PESCA S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia squid, cuttlefish, bei octopus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malaga, Ispanija.

 1. PRODWAY INTERNATIONAL

  Prancūzija

  Įmonė PRODWAY INTERNATIONAL, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, Jūros gėrybės, sušaldytos, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Žuvys, Mėsa, šaldyta ir sušaldyta, bei Jūros gėrybės, sušaldytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. SENEGAL SHIP SERVICES

  Senegalas

  Įmonė SENEGAL SHIP SERVICES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sesame seeds, fish flours, peanuts, bei cashew nuts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dakar, Senegalas.

 3. OKEANOS

  Prancūzija

  Įmonė OKEANOS, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Žuvys, shellfish, bei frozen shellfish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montigny-Le-Bretonneux, Prancūzija.

 4. SCASS S.R.L.

  Italija

  Įmonė SCASS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sūriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, Žuvys, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, bei Žuvys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salerno, Italija.

 5. XPAND21 GERMAN OFFICE

  Vokietija

  Įmonė XPAND21 GERMAN OFFICE, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, Vaisiai, šaldyti ir sušaldyti, food product agents and representatives, vegetables, Žuvys, bei Vaisiai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Springe, Vokietija.

 6. MARISCOSDEANDALUCIA

  Ispanija

  Įmonė MARISCOSDEANDALUCIA, – tai Distributore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fresh fish, brine, bei cephalopods pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Isla Cristina, Ispanija.

 7. DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD

  Graikija

  Įmonė DRAKOTOU ANASTASIA SINGLE MEMBERED LTD, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Keratsini, Graikija.

 8. MAXIFISH LLC

  Lietuva

  Įmonė MAXIFISH LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvis - importas-eksportas, Konservuota žuvis, Maistas pramoninei žuvininkystei, Žuvis - importas-eksportas, Konservuota žuvis, Maistas pramoninei žuvininkystei, bei Freshly frozen fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilnius, Lietuva.

 1. LODI SRL

  Italija

  Įmonė LODI SRL, – tai Distributore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia freshwater fish, fish product processing equipment, fish product, bei fish processing equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Governolo-Roncoferraro, Italija.

 2. PEIXOS CALSINA BOSCH CB

  Ispanija

  Įmonė PEIXOS CALSINA BOSCH CB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, octopus, bei Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi El Port-Girona, Ispanija.

 3. MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR

  Ispanija

  Įmonė MAR DELTA - EXPLOTACIONS MARINES FANGAR, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia raised mussels, Seafood and shellfish, bei oyster producer pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant Carles De La Ràpita, Ispanija.

 4. ALFA FISH

  Belgija

  Įmonė ALFA FISH, – tai Grossista, veikianti Žuvis, šaldyta ir sušaldyta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, wholesale of fish, wholesale fish sales, Žuvys, bei fresh fish export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brecht, Belgija.

 5. DEMARNE

  Prancūzija

  Įmonė DEMARNE, – tai Grossista, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rungis Cedex, Prancūzija.

 6. DIRECT OCEAN - IMPORTATEUR DE SAUMON

  Prancūzija

  Įmonė DIRECT OCEAN - IMPORTATEUR DE SAUMON, – tai Distributore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Frozen Salmon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boulogne Sur Mer, Prancūzija.

 7. AQUARIA ANTWERP

  Belgija

  Įmonė AQUARIA ANTWERP, – tai Venditore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, gėlavandenės, Žuvys vivariumams, Žuvys, gėlavandenės, tropical fish, Žuvys vivariumams, bei aquarium accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aartselaar, Belgija.

 8. COMPANY STINGRAY

  Ukraina

  Įmonė COMPANY STINGRAY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen fish, dried fish, office stationery, bei fish pate and pastes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporizhzhia, Ukraina.

 9. BUZZZ

  Belgija

  Įmonė BUZZZ, – tai Venditore, veikianti Žuvys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, frozen fish products, Moliuskai, vežiagyviai ir sraigės, frozen fish, bei fresh fish pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 10. PRIMAFOOD

  Liuksemburgas

  Įmonė PRIMAFOOD, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žuvys, poultry, frozen foods, Žuvys, bei wholesale fresh meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bascharage, Liuksemburgas.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Žuvys - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

8 906 Įmonės