• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • akmenys ir rūda

Rezultatai

Akmenys ir rūda - Importas–eksportas

 1. CARMEUSE

  Belgija

  Verified by europages badge

  Įmonė CARMEUSE, – tai Multi-Category, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia processing and extraction of limestone, dolomitic lime, limestone for industry, dolomitic lime for environmental services, Cellular concrete, cellular concrete for construction, products for agri-foods, calcium for the steel industry, bei pollution control pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Andenne, Belgija.

 2. MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė MAGRIPEDRA-PREPARAÇÃO DE GRANITOS LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Akmenys ir rūda, Girnos, Granitas, marketing of granite, Granite sales, Granite Guides, provision of labor, subcontracting staff management, bei Granite cubes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Penafiel, Portugalija.

 3. LITTLER BULK HAULAGE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė LITTLER BULK HAULAGE, – tai Fornitore servizi, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės medžiagos, building gravel, Statybinės medžiagos, bei crushed stone pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chester., Jungtinė Karalystė.

 4. LES TRÉSORS DU BRÉSIL

  Prancūzija

  Įmonė LES TRÉSORS DU BRÉSIL, – tai Venditore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, bei craft made stone jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manosque, Prancūzija.

 5. PRIMUS TASK ARRATIA S.L

  Ispanija

  Įmonė PRIMUS TASK ARRATIA S.L, – tai Grossista, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia minerals, bei amethysts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dima, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S.

  Turkija

  Įmonė KRONOS METAL TIC. VE SAN. A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia spray guns for painting, sandblasting granules, nozzles for sandblasting, bei refractory material pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malatya, Turkija.

 2. EMADISTONE

  Iranas

  Įmonė EMADISTONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Isfahan, Iranas.

 3. THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ

  Turkija

  Įmonė THEIA BAZALT MADENCİLİK İNŞAT MİM MÜH PEYZ İTH İHR SAN TİC LTD ŞTİ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Marmuras ir natūralus akmuo, Natural stone tiles, basalt, bei Marble tiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kayseri̇, Turkija.

 4. IDA-ORE

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė IDA-ORE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nampa, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė DERBYSHIRE SPECIALIST AGGREGATES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Derbyshire, Jungtinė Karalystė.

 1. MARDAN REVESTIMENTOS

  Brazilija

  Įmonė MARDAN REVESTIMENTOS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia quartz, quartzite, granite, bei kaolin pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campina Grande, Brazilija.

 2. SQUARED ENERGY & MINERALS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė SQUARED ENERGY & MINERALS LTD, – tai Grossista, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia natural talc, bei talc dusters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. MARCOFLEX

  Belgija

  Įmonė MARCOFLEX, – tai Distributore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia abrasives, bei sandblasting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merchtem, Belgija.

 2. PEDRA JARDIM

  Portugalija

  Įmonė PEDRA JARDIM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia covering stones, decorative stones, limestone, bei stone tile floorings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Serro Ventoso, Portugalija.

 3. ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK

  Lenkija

  Įmonė ERGE KOSTKA BRUKOWA GDAŃSK, – tai Grossista, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pebbles, construction stone, decorative stones for gardens, bei stone portals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdańsk, Lenkija.

 4. P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA

  Lenkija

  Įmonė P.W. STACHYRA STANISŁAW STACHYRA, – tai Multi-Category, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Aggregates, sand, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, bei transport company pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lublin, Lenkija.

 5. POLSEP MINING

  Turkija

  Įmonė POLSEP MINING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sepiolyte, bei absorbents pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eskişehir, Turkija.

 6. SPADANASTONE

  Iranas

  Įmonė SPADANASTONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Esfahan, Iranas.

 7. OOO ETALON-SERVIS

  Turkija

  Įmonė OOO ETALON-SERVIS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zeolite, urea resins, bei potassium and derivatives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 8. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turkija

  Įmonė ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 1. AMBER BALTIC

  Lenkija

  Įmonė AMBER BALTIC, – tai Venditore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Szczecin, Lenkija.

 2. RV STONE SUPPLY

  Indija

  Įmonė RV STONE SUPPLY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smiltainis, black granite, bei Smiltainis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Visakhapatnam, Indija.

 3. APLUS GALVANIZ

  Turkija

  Įmonė APLUS GALVANIZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia iron-zinc ingots, bei aluminium alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU

  Lenkija

  Įmonė ZACHODNIOPOMORSKIE CENTRUM GRANITU, – tai Multi-Category, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Antkapiniai paminklai, big tables, granita, Antkapiniai paminklai, bei funerary monuments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pyrzyce, Lenkija.

 5. TORKAN LTD.

  Turkija

  Įmonė TORKAN LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zeolite, bei building materials pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL )

  Britų Indijos vandenyno teritorijos

  Įmonė ALI EXIM ( AA INTERNATIONAL ), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia perfumed talcum powder, bei natural talc pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jodhpur, Britų Indijos vandenyno teritorijos.

 7. BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP

  Prancūzija

  Įmonė BERRY INTERNATIONAL COMMODITY GROUP, – tai Grossista, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio paslaugos, Akmenys ir rūda, trading advice, Žemės ūkio paslaugos, bei Akmenys ir rūda pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cachan, Prancūzija.

 8. INA MINERALS

  Turkija

  Įmonė INA MINERALS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pumice stone, bei zeolite pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balikesir, Turkija.

 9. HOMAAN CO

  Ispanija

  Įmonė HOMAAN CO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia natural asphalt rock, bei Natural bitumens pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malaga, Ispanija.

 10. KRISTAL KARTEL

  Nyderlandai

  Įmonė KRISTAL KARTEL, – tai Grossista, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Amethysts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Halsteren, Nyderlandai.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Akmenys ir rūda - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

7 167 Įmonės