• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • alavas ir alavo lydiniai

Rezultatai

Alavas ir alavo lydiniai - Importas–eksportas

 1. RIAG OBERFLÄCHENTECHNIK AG

  Šveicarija

  Verified by europages badge

  We have the right chemistry: A look inside our company Our corporate philosophy is based on placing the customer at the heart of everything we do. This focus has enabled us to grow continuously over the last 30 years and develop innovative products in use worldwide. Our values not only shape our corporate culture, but also form the foundation for our highly motivated team of long-serving employees who deliver exceptional performance every day. Team Our dedication to our motto "Excellence in plating solutions" guides our work every day. Together we are riag, and together we ensure that our customers always receive the best possible products and services. Values Shaping the future together Our company is driven by creativity and innovation. We listen attentively to understand our customers' needs. We act on equal terms, based on trust. Offering opportunities - demanding performance Our culture of success is based on honesty and respect. We promote and encourage potential. Fairness and clarity are the cornerstones of our communication. Giving space to ideas – We see curiosity as the starting point for progress. We achieve success today, and ensure the success of tomorrow. We learn from our mistakes. The joy of success We are passionate about achieving ambitious goals. We strive for excellence with passion. We are proud of our success and love to talk about it. Assuming responsibility We honour and respect the fundamental values of our society.

 2. C:MET GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė C:MET GMBH, – tai Grossista, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, Lakštai ir juostos, alavo, Švinas ir švino lydiniai, Bearing metals, Solder wire, pewter, Tin wire, Tin semi-finished products, bei Alavas - lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wendelstein, Vokietija.

 3. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WESTFALENZINN J. JOST KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų litavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Alavas - lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Anodes, bei Soft solders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sundern, Vokietija.

 4. TRIGON CHEMIE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TRIGON CHEMIE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schlüchtern, Vokietija.

 5. PENA METAUX SAS

  Prancūzija

  Įmonė PENA METAUX SAS, – tai Distributore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vario viela ir kabeliai, titanium and alloys, Vario viela ir kabeliai, bei aluminium in bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merignac Cedex, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA

  Ispanija

  Įmonė ESTAÑOS Y SOLDADURAS SENRA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, welding, pewter, Alavas - lydiniai, bei friction-resistant pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ourense, Ispanija.

 2. DALL'ORTO DAL 1892

  Italija

  Įmonė DALL'ORTO DAL 1892, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal welding, tin, alloy foundry, bei metal bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 3. MACE COMMODITY S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACE COMMODITY S.R.L., – tai Grossista, veikianti Varis ir vario lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, valves for unions, bei sheets and pipes shaped pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brescia, Italija.

 4. ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA

  Portugalija

  Įmonė ESTANEL - ESTANIFERA DA BEIRA LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia articles in pewter, tin bars for brazing, lead and alloys, bei trade in metals and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bodiosa, Portugalija.

 5. ESTANHEX

  Portugalija

  Įmonė ESTANHEX, – tai Grossista, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio viela ir kabeliai, pewter, bei Aliuminio viela ir kabeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Argoncilhe, Portugalija.

 1. LE POTIER D ETAIN SA

  Prancūzija

  Įmonė LE POTIER D ETAIN SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia articles in pewter, pewter plates, pewter trinkets, bei pewter sculpture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bourg-De-Péage, Prancūzija.

 2. Sodeka Méca

  Prancūzija

  Įmonė Sodeka Méca, – tai Fornitore servizi, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas, copper, zinc, nickel, bei Elektrolizė - paviršiaus apdorojimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Blanc Mesnil, Prancūzija.

 1. CRM SYNERGIES S.L

  Ispanija

  Įmonė CRM SYNERGIES S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, pewter, Alloys, welding, bei Alavas - lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Las Ventas De Retamosa, Ispanija.

 2. WULLSCHLEGER & CO AG

  Šveicarija

  Įmonė WULLSCHLEGER & CO AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, bei Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Thalwil, Šveicarija.

 3. R&J CNC, S.L.

  Ispanija

  Įmonė R&J CNC, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Villatobas, Ispanija.

 4. CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH

  Vokietija

  Įmonė CHEMET CHEMISCH-METALLURGISCHE INDUSTRIE-ERZEUGNISSE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, bei Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Staudt, Vokietija.

 5. FENIX METALS SP. Z.O.O.

  Vokietija

  Įmonė FENIX METALS SP. Z.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Taurieji ir specialūs metalai, bei Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kloster Lehnin, Vokietija.

 6. FONDERIA BENINI

  Italija

  Įmonė FONDERIA BENINI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, bei Švinas ir švino lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rosta, Italija.

 7. MBO-HUTMEN J.V. SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė MBO-HUTMEN J.V. SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pewter, heat melt adhesives, Alloys, bei Alloys, welding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wroclaw, Lenkija.

 8. BA-TI-LOY GESELLSCHAFT FÜR LÖTMITTELTECHNIK MBH

  Vokietija

  Įmonė BA-TI-LOY GESELLSCHAFT FÜR LÖTMITTELTECHNIK MBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų litavimas, Santechninė armatūra, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų litavimas, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balve, Vokietija.

 1. DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė DECO-BLEI-PRODUKTE GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Lakštai ir juostos, švino, bei Perdirbimas ir išsaugojimas - įvairios medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leverkusen, Vokietija.

 2. PELZER

  Vokietija

  Įmonė PELZER, – tai Distributore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, Santechninė armatūra, Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų terminis apdorojimas, Nešiojamieji įrankiai su varikliais, bei Santechninė armatūra pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Königsbach-Stein, Vokietija.

 3. WESTFÄLISCHER EDELMETALLGROSSHANDEL UND VERWERTUNG - WEGHV GMBH

  Vokietija

  Įmonė WESTFÄLISCHER EDELMETALLGROSSHANDEL UND VERWERTUNG - WEGHV GMBH, – tai Grossista, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas ir alavo lydiniai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, Aukso ir sidabro dirbiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Knygrišyklos - mašinos ir įrengimai, Grafikos reprodukcijos mašinos ir įrengimai, bei Aukso ir sidabro dirbiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bönen, Vokietija.

 4. ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN

  Vokietija

  Įmonė ZINNANKAUF.ORG / METALLANKAUF.ORG | INH. HEINZ NEDERKORN, – tai Distributore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai, Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Atliekų sandėliavimo ir atliekų pašalinimo įrengimai, bei Atliekų apdorojimo ir antrinio panaudojimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weinbergen, Vokietija.

 5. DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI

  Šveicarija

  Įmonė DELLA BIANCA DANIEL, ZINNGIESSEREI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Ratai, ratukai ir ritinėliai, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Visp, Šveicarija.

 6. H. A. RAPOLD AG

  Šveicarija

  Įmonė H. A. RAPOLD AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Ratai, ratukai ir ritinėliai, Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Ratai, ratukai ir ritinėliai, bei Ratai, ratukai ir ritinėliai - metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zürich, Šveicarija.

 7. BRAUMANDL ZINN

  Šveicarija

  Įmonė BRAUMANDL ZINN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Taurieji ir specialūs metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, bei Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zürich, Šveicarija.

 8. VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė VOESTALPINE BÖHLER WELDING FONTARGEN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alavas ir alavo lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų litavimas, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Dervos, Alavas - lydiniai, Plieno ir metalų litavimas, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, bei Dervos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eisenberg, Vokietija.

 9. GMH STACHOW-METALL GMBH

  Vokietija

  Įmonė GMH STACHOW-METALL GMBH, – tai Grossista, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Goslar, Vokietija.

 10. A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė A.M.P.E.R.E. DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, Taurieji ir specialūs metalai, Alavas ir alavo lydiniai, Alavas - lydiniai, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dietzenbach, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai