• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai

Rezultatai

Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai - Importas–eksportas

 1. ARTUR SCHNABEL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARTUR SCHNABEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kaufbeuren, Vokietija.

 2. INDUMAT

  Belgija

  Įmonė INDUMAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, Vamzdžiai, plieno, plastic pipes, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Vamzdžiai, plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 3. EMIRPLAST

  Turkija

  Įmonė EMIRPLAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. PRESTIGE METAL SUPPLIES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PRESTIGE METAL SUPPLIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi West Bromwich, Jungtinė Karalystė.

 5. KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  Ispanija

  Verified by europages badge

  The manufacture of top quality rubber hoses is fully automated. In addition to standard products, Thor manufactures a wide range of pipes for highly specialised uses, including hoses with atypical diameters. For example, we manufacture hoses for the nautical sector, hoses for the steel industry, hoses with exterior thermal protection made from glass fibre and silica, traction resistant for offshore oil extraction ...

 2. ERRECINQUE S.R.L

  Italija

  Verified by europages badge

  Errecinque is a leading company in the sector of thermoplastic pipes and injection moulding of plastic and rubber parts for industry, and for the automotive sector in particular. On the market from as early as 1981, the company has 4 factories in Italy, 1 in Romania in JV with Rochling Automotive and 1 branch with warehouse in the USA near Detroit.

 3. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Vengrija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos gaminiai, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Guminiai tarpikliai, Gumos gaminiai, rubber moulding, Silicones products, Special profile production, rubber profiles, bei Silicone profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pásztó, Vengrija.

 4. EXTRUPLESA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXTRUPLESA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos ir plastmasės išspaudimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - statybos pramonė, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, extrusion of plastic materials, EXTRUDED, Plastmasės - statybos pramonė, bei extruded pvc profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Muela-Zaragoza, Ispanija.

 5. TECNICAS DE EXTRUSION E INYECCION DE MURCIA S.L.

  Ispanija

 1. PRODIME S.R.L.

  Italija

 2. HANSA PLASTIK MUANYAGIPARI KFT

  Vengrija

 1. GERODUR MPM KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GERODUR MPM KUNSTSTOFFVERARBEITUNG GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 2. POLYTECH IPARI KFT

  Vengrija

  Įmonė POLYTECH IPARI KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fertoszentmiklos, Vengrija.

 3. INDUSTRIAS REHAU SA

  Ispanija

 4. MAGNAPLAST SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė MAGNAPLAST SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lipinki Luzyckie, Lenkija.

 5. COTFA S.R.L.

  Italija

 6. PLASTEC O O D

  Bulgarija

  Įmonė PLASTEC O O D, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plovdiv, Bulgarija.

 7. ANFRAY FLEXIBLES

  Prancūzija

  Įmonė ANFRAY FLEXIBLES, – tai Multi-Category, veikianti Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, flexible plastic hoses, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, flexible stainless steel pipes, bei quick connectors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dieppe, Prancūzija.

 8. PLASTICA LG S.R.L.

  Italija

  Įmonė PLASTICA LG S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jungiamosios vamzdynų detalės (vamzdžių, vamzdelių, žarnų), plastmasinės, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Jungiamosios vamzdynų detalės (vamzdžių, vamzdelių, žarnų), plastmasinės, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moncalvo, Italija.

 1. CORTLAND FIBRON BX LIMITED

  Jungtinė Karalystė

 2. KACZMAREK BARBARA

  Lenkija

  Įmonė KACZMAREK BARBARA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gostyn, Lenkija.

 3. MERLETT TECNOPLASTIC S.P.A.

  Italija

 4. AGRU-FRANK GMBH

  Vokietija

  Įmonė AGRU-FRANK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wölfersheim, Vokietija.

 5. EURELETRIC S.R.L.

  Italija

 6. SERREX SA

  Šveicarija

  Įmonė SERREX SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - statybos pramonė, Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Plastmasės - statybos pramonė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coinsins, Šveicarija.

 7. GDS S.R.L.

  Italija

 8. ETASUISSE AG

  Šveicarija

  Įmonė ETASUISSE AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai vamzdynai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - statybos pramonė, Plastmasės - pramoniniai produktai, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - statybos pramonė, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bilten, Šveicarija.

 9. PMA GMBH

  Austrija

  Įmonė PMA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wiener Neustadt, Austrija.

 10. EUROFLEX S.R.L.

  Italija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai