• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai

Rezultatai

Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai - Importas–eksportas

 1. ARTUR SCHNABEL GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ARTUR SCHNABEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kaufbeuren, Vokietija.

 2. PRESTIGE METAL SUPPLIES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PRESTIGE METAL SUPPLIES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi West Bromwich, Jungtinė Karalystė.

 3. INDUMAT

  Belgija

  Įmonė INDUMAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, Vamzdžiai, plieno, plastic pipes, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Vamzdžiai, plieno pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 4. EMIRPLAST

  Turkija

  Įmonė EMIRPLAST, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 5. KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė KORPORACJA HYDRO INSTAL WARSZAWA SP Z O O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Alaviniai vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. IBÉRICA DE MANGUERAS THOR

  Ispanija

  Verified by europages badge

  The manufacture of top quality rubber hoses is fully automated. In addition to standard products, Thor manufactures a wide range of pipes for highly specialised uses, including hoses with atypical diameters. For example, we manufacture hoses for the nautical sector, hoses for the steel industry, hoses with exterior thermal protection made from glass fibre and silica, traction resistant for offshore oil extraction ...

 2. NPI ITALIA

  Italija

  Verified by europages badge

  The history of NPI Italia is the fruit of a long family business tradition. The industrial activity of the Parigi family began in 1950 in Milan. In the late 60s the business moved to Monza and in 1975 Cesare Parigi filed the patent for Parinox®, the first flexible rubber pipe fitted with a stainless steel braid for connecting any type of tap to the water distribution network. The product gives the business visibility worldwide. NPI Italia has been part of the Neoperl Group since 2014.

 3. ERRECINQUE S.R.L

  Italija

  Verified by europages badge

  Errecinque is a leading company in the sector of thermoplastic pipes and injection moulding of plastic and rubber parts for industry, and for the automotive sector in particular. On the market from as early as 1981, the company has 4 factories in Italy, 1 in Romania in JV with Rochling Automotive and 1 branch with warehouse in the USA near Detroit.

 4. SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD.

  Vengrija

  Verified by europages badge

  Įmonė SIC HUNGARY RUBBER MANUFACTURING LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gumos gaminiai, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Guminiai tarpikliai, Gumos gaminiai, rubber moulding, Silicones products, Special profile production, rubber profiles, bei Silicone profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pásztó, Vengrija.

 5. EXTRUPLESA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė EXTRUPLESA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos ir plastmasės išspaudimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - statybos pramonė, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, extrusion of plastic materials, EXTRUDED, Plastmasės - statybos pramonė, bei extruded pvc profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Muela-Zaragoza, Ispanija.

 1. POLIX SP. Z O.O

  Lenkija

  Įmonė POLIX SP. Z O.O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zukowo, Lenkija.

 2. NI.MAT S.A.S. DI NICOLA GRIMALDI

  Italija

  Įmonė NI.MAT S.A.S. DI NICOLA GRIMALDI, – tai Fornitore servizi, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, bei Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trani, Italija.

 1. DURA HOSE & FITTINGS LTD

  Jungtinė Karalystė

 2. INTERFLEX SA

  Ispanija

  Įmonė INTERFLEX SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montcada I Reixac, Ispanija.

 3. FAPRAL - FABRICA DE PLASTICOS RAMIRES, LDA

  Portugalija

 4. K-H KUNSTSTOFFRÖHREN SIEGFRIED SCHEITER

  Vokietija

  Įmonė K-H KUNSTSTOFFRÖHREN SIEGFRIED SCHEITER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ascheberg, Vokietija.

 5. UNIDELTA S.P.A.

  Italija

  Įmonė UNIDELTA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jungiamosios vamzdynų detalės (vamzdžių, vamzdelių, žarnų), plastmasinės, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Jungiamosios vamzdynų detalės (vamzdžių, vamzdelių, žarnų), plastmasinės, bei Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vestone, Italija.

 6. ELITEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė ELITEC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai, Žarnos (lankstūs vamzdžiai) iš spalvotųjų metalų, bei Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Magenta, Italija.

 7. TIBIPLASTIC

  Italija

 8. EURELETRIC S.R.L.

  Italija

 1. TREDEGAR FILM PRODUCTS KFT.

  Vengrija

 2. BLINDO PLAST DI MASERA MAURIZIO & C. S.A.S.

  Italija

 3. STARFIN SRL

  Italija

 4. LABOPLASTE - PLASTICOS PARA LABORATORIO, LDA.

  Portugalija

 5. WAWEG GMBH

  Vokietija

 6. B.Z.PLASTIC DI BERNARDINI LZIGNANI S & C S.N.C.

  Italija

 7. PMA GMBH

  Austrija

  Įmonė PMA GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Kameros, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wiener Neustadt, Austrija.

 8. UBEDA SERRA GONZALO

  Ispanija

 9. MAROTREC S.A.S. DI M. GALBARINI & C.

  Italija

 10. TEKNIK KAUCUK PLASTIK SAN. VE TIC. A.S.

  Turkija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai