• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • alebastras

Rezultatai

Alebastras - Importas–eksportas

 1. ALABASTROS ARAGONESES

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė ALABASTROS ARAGONESES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia plaques, Dado, furnishings and design, projects, lamps, we sell alabaster, bei alabaster construction pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Juan De Mozarrifar-Zaragoza, Ispanija.

 2. DI FUCCI PINO E C. SNC

  Italija

  Įmonė DI FUCCI PINO E C. SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, marble gravestones and monuments, Marmuras, Marble shower tray, bei stone fireplace pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fontanarosa, Italija.

 3. M.G.F. DI FREGONESE FRANCO

  Italija

  Įmonė M.G.F. DI FREGONESE FRANCO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Granitas, marble, marble coverings, Granitas, bei marble table pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Motta Di Livenza, Italija.

 4. ALABASTER NEW CONCEPT

  Ispanija

  Įmonė ALABASTER NEW CONCEPT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sarral, Ispanija.

 5. REBEKA MARBLE

  Turkija

  Įmonė REBEKA MARBLE, – tai Grossista, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alebastras, pool mosaic, marble mosaics, Alebastras, bei travertine tiling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denizli, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. KERANDO GMBH

  Vokietija

  Įmonė KERANDO GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alebastras, Granolitinis betonas, Plytelės, Alebastras, Granolitinis betonas, bei Plytelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 2. IBRAHIMOGULLARI MARBLE

  Turkija

  Įmonė IBRAHIMOGULLARI MARBLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alebastras, Aglomeratas, travertine, Alebastras, Aglomeratas, bei blocks of travertine pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Afyonkarahisar, Turkija.

 3. MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS

  Italija

  Įmonė MARMOSTIL MANCIN GINO DI FIETTA MARINELLA E C. SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laidotuvių reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras, Alebastras, Antkapiniai paminklai, Marmuras, Alebastras, bei Antkapiniai paminklai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavia, Italija.

 4. KETIROGLU MARBLE

  Turkija

  Įmonė KETIROGLU MARBLE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Laiptai, marmuriniai, trentino marbles, Gear manufacturing, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, bei Laiptai, marmuriniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Afyon, Turkija.

 5. ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turkija

  Įmonė ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI, – tai Distributore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Importas–eksportas, energija ir žaliavos, Marmuras, Alebastras, Marmuras ir natūralus akmuo, Importas–eksportas, energija ir žaliavos, Marmuras, bei Alebastras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. ERHAN TASDEMIR

  Turkija

  Įmonė ERHAN TASDEMIR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. MONCAYOFRIO

  Ispanija

  Įmonė MONCAYOFRIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alebastras pramonės šakoje. Ji taip pat veikia alabaster for construction work pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cuarte De Huerva, Ispanija.

 1. AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė AGGREGATE INDUSTRIES U K LTD, veikianti Marmuras ir natūralus akmuo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alebastras, bei Alebastras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coalville, Jungtinė Karalystė.

 2. DREMAR MERMER DIS TIC. LTD STI.

  Turkija

 3. EYUPOGLU MERMER SAN. TIC. LTD

  Turkija

 4. ARAGONESA DEL ALABASTRO SA

  Ispanija

 5. ARTESANIA RINCON S.L.

  Ispanija

 6. TRIBE ITALIA

  Italija

 7. A.BENTO VERMELHO, LDA

  Portugalija

 8. VETRUGNO VITO

  Italija