• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. MOBITEC - KOTTMANN UND BERGER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Mobitec knows all about creating the right curves in the right places. From the manual bending unit to the automated manufacturing cell: The finest bending technology is produced in our Swabian company headquarters. And in a modular design. Ultimately, we focus on the individual needs of our customers. We supply you with tailor-made high-tech machine concepts so that you don't have to bend over backwards to achieve optimum results. And we do this thoroughly using round solutions which are held in high esteem around the world. We fully understand our customers: At Mobitec, we want you to be completely happy. This is why, in addition to supplying you with sophisticated technology, we obviously also provide accurate measuring logs, top quality tools, thorough and personal advice as well as competent 24-hour service. Whereby this is not, of course, obvious at all. But that is exactly Mobitec's philosophy.

 2. BECKER INSULATION GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė BECKER INSULATION GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia insulating panels, Bands made of microporous insulating material, Microporous insulating panels, Insulating pads, Graphite film, Woven silicate textiles, Vacuum-formed parts, Fibre insulating materials, bei assembly materials pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bippen, Vokietija.

 3. FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK

  Vokietija

  Įmonė FRIEDRICH GERKE VERSCHLEISSSCHUTZ-, FÖRDER-, HÜTTEN- UND FLUIDISIERUNGSTECHNIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas, Žaliavos keramikos pramonei, Tubing elbows, Elbow pipes, Plienas, bei Žaliavos keramikos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Breckerfeld, Vokietija.

 4. ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR

  Vokietija

  Įmonė ERZET HANDELSGESELLSCHAFT MBH FÜR ROHR UND ROHRZUBEHÖR, – tai Grossista, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jungtys santechninės, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Flanges and collars, Jungtys santechninės, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, bei tube clamp staves and rings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Vokietija.

 5. SHIKHAR STEEL CORPORATION

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė SHIKHAR STEEL CORPORATION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Flanšai santechniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei forged fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi United States, Jungtinės Amerikos Valstijos.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD

  Kinija

  Įmonė CANGZHOU MAIRUI STEEL PIPE CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cangzhou, Kinija.

 2. HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Kinija

  Įmonė HEBEI JINSHENG PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang, Kinija.

 3. TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L.

  Italija

  Įmonė TUBI RIGIDI SAGOMATI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trezzano Rosa, Italija.

 4. BURRI AG ZÜRICH

  Šveicarija

  Įmonė BURRI AG ZÜRICH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Medienos gaminiai, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Medienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zurich, Šveicarija.

 5. TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė TUBE-TEC ROHRVERFORMUNGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiai iš juodųjų metalų, bei Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nistertal, Vokietija.

 1. TECNOMEC DELTA S.R.L.

  Italija

  Įmonė TECNOMEC DELTA S.R.L., veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giovanni In Persiceto, Italija.

 2. EFTEN ENGINEERING PVT LTD

  Indija

  Įmonė EFTEN ENGINEERING PVT LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pipe fittings, bei iso fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sriperumbuthur, Tamilnadu., Indija.

 1. SKENTERPRISES

  Indija

  Įmonė SKENTERPRISES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mumbai, Indija.

 2. HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD

  Kinija

  Įmonė HEBEI RUIYUAN PIPE FITTING MANUFACTURING CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pipe fittings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang City, Kinija.

 3. FINPOL ROHR SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė FINPOL ROHR SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 4. SAMALTECH SRLS

  Italija

  Įmonė SAMALTECH SRLS, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gattico-Veruno, Italija.

 5. BONEX EPITOIPARI KFT

  Vengrija

  Įmonė BONEX EPITOIPARI KFT, – tai Fornitore servizi, veikianti Konstrukcijos iš vamzdžių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szigetszentmarton, Vengrija.

 6. CURVELINE S.R.L.

  Italija

  Įmonė CURVELINE S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bonavigo, Italija.

 7. NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C.

  Italija

  Įmonė NOVA ALVES DI AMERIO S. E MANIEZZO G. S.N.C., veikianti Plieno ir metalų lankstymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Vamzdžiu alkūnės iš juodųjų metalų, bei Alkūniniai atvamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cirie', Italija.

 8. O.C.M.I. CARPENTERIE S.P.A.

  Italija

 1. IMPICCICHE' AGOSTINO S.R.L.

  Italija

 2. EREDI PAGANI ATTILIO DI PAGANI A E C ( S.N.C. )

  Italija

 3. TA-MEC

  Italija

 4. S.G. MAZZONI S.R.L.

  Italija

 5. BENDINOX EUROPA S.R.L.

  Italija

 6. AZ. AGR. MONSERENO HORSES DI VILLA MASSIMO

  Italija

 7. AEROFLEX AEROSPACE

  Prancūzija

 8. PLAN ( S.N.C. )

  Italija

 9. FAYSOL S.A.L.

  Ispanija

 10. A. R. MET DI JAHAN FARHANA

  Italija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai