• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • ankštiniai pipirai ir paprikos

Rezultatai

Ankštiniai pipirai ir paprikos - Importas–eksportas

 1. YONGMING MACHINERY MANUFACTURING CO., LTD

  Kinija

  Verified by europages badge

  YONGMING MACHINERY produces and supplies standard and customized equipment for handling crops from cleaning to deep processing. Products and Services range from primary cleaning solutions to assembly line operations of shelling, oil extraction and chili selecting. Our products follow: •Sunflower Seed Shelling Machine •Air Screen Cleaner •Grain Polisher •Gravity Separator •Grain Destoner •Color Sorting Machine •Pulse-jet Bag Filter Dust Collector, etc. To discover more, please visit our website.

 2. O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD.

  Portugalija

  Įmonė O QUINTAL, HOTTEST PEPPERS IN THE WORLD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia spicy peppers, bei exporter red chili pepper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi São Luis, Portugalija.

 3. GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE

  Prancūzija

  Įmonė GAEC SEGIDA PIMENT D'ESPELETTE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia exporter red chili pepper, Herbs and herbal products, condiments, bei sauces and seasonings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ainhoa, Prancūzija.

 4. NZUSHI

  Belgija

  Įmonė NZUSHI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ankštiniai pipirai ir paprikos, Padažai, Vaisių sultys, Maisto produktų perdirbimas, Ankštiniai pipirai ir paprikos, Padažai, Vaisių sultys, bei Maisto produktų perdirbimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 5. IMEPA S.R.L.

  Italija

  Įmonė IMEPA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dried fruit pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nocera Inferiore, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ARTA GROUP LLC

  Krievija

  Įmonė ARTA GROUP LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aromatiniai augalai patiekalams, Ankštiniai pipirai ir paprikos, Prieskoniai, Aromatiniai augalai patiekalams, Ankštiniai pipirai ir paprikos, Prieskoniai, bei Caraway pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 2. MANUFACTURAS SALOMÓN SL

  Ispanija

  Įmonė MANUFACTURAS SALOMÓN SL, veikianti Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prieskoniai, Ekstraktai, maistiniai, Ankštiniai pipirai ir paprikos, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Prieskoniai, Ekstraktai, maistiniai, Ankštiniai pipirai ir paprikos, bei Maistas ir gėrimai - ingredientai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cabezo De Torres - Murcia, Ispanija.

 3. JAHA FOODS

  Albanija

  Įmonė JAHA FOODS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kosovo, Albanija.

 4. DEKKER PEPPER

  Nyderlandai

  Įmonė DEKKER PEPPER, – tai Venditore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chilli pepper, sauces, Cayenne peppers, bei red pepper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zoetermeer, Nyderlandai.

 5. CANARICHILI

  Ispanija

  Įmonė CANARICHILI, – tai Venditore, veikianti Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Prieskoniai, Ankštiniai pipirai ir paprikos, spicy peppers, condiments, Prieskoniai, bei Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ingenio, Ispanija.

 1. SARL SEGIDA

  Prancūzija

  Įmonė SARL SEGIDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ground chilli pepper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ainhoa, Prancūzija.

 2. LATIN TRADE PERU

  Vokietija

  Įmonė LATIN TRADE PERU, – tai Fornitore servizi, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chilli pepper, bei sauces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Darmstadt, Vokietija.

 1. HEGIAN

  Prancūzija

  Įmonė HEGIAN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia ground chilli pepper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cambo-Les-Bains, Prancūzija.

 2. KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME

  Turkija

  Įmonė KAYRA IMPORT EXPORT BIBER BAHARAT GIDA GUMRUKLEME, – tai Grossista, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Agri, Turkija.

 3. CEPASCO

  Prancūzija

  Įmonė CEPASCO, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aromatiniai augalai patiekalams, Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai, Aromatiniai augalai patiekalams, bei Pagardai, ekstraktai ir prieskoniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gémenos Cedex, Prancūzija.

 4. HANKAN GIDA

  Turkija

  Įmonė HANKAN GIDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia chilli pepper pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mersin, Turkija.

 5. UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY

  Ukraina

  Įmonė UKR-SPETSII LIMITED LIABILITY COMPANY, – tai Grossista, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kiev, Ukraina.

 6. SAYGI

  Turkija

  Įmonė SAYGI, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Ankštiniai pipirai ir paprikos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Manisa, Turkija.

 7. TACCOLA ARIENNO

  Italija

 8. PIMENTS POURPRES PRODUCTIONS

  Prancūzija

 1. NATURA SERVICE DI GIZZARELLI SANDRO

  Italija