• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų

Rezultatai

Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų - Importas–eksportas

 1. BF BLAST MACHINERY INDUSTRY AND TRADE

  Turkija

  Verified by europages badge

  BF BLAST is a prestigious Turkish sandblasting machines manufacturer with a rich history since its establishment in 2019, backed by over 15 years of industry experience. Our product portfolio boasts cutting-edge solutions catering to various applications, ensuring unparalleled customer satisfaction through innovative technological advancements. As a prominent global brand, we take immense pride in delivering top-notch sandblasting machines. Our portfolio: •Shot Blasting Room •Portable Shot Blasting Pot •Sandblasting Cabinet •Marble & Natural Stone Blasting Machine •Hanger Type Sandblasting Machine •Drum Type Shot Blasting Machine •Rotary Table Blasting Machine •Sheet Metal & Profile Shot Blasting Machine •Hanger Type Continuous System Shot Blasting Machine •Pipe & Tube Shot Blasting Machine At BF BLAST, craftsmanship is at the core of our values, ensuring that each sandblasting machine embodies the highest quality, providing exceptional value to our esteemed customers. Our trajectory in the international market continues to soar as we steadfastly maintain the highest industry standards. Contact us for more information!

 2. CHORRO NAVAL

  Ispanija

  Įmonė CHORRO NAVAL, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vigo-Pontevedra, Ispanija.

 3. BASUYAU METAL SOLUTIONS

  Prancūzija

  Įmonė BASUYAU METAL SOLUTIONS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų formavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Iškirtimas plieno ir metalų, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Plasma cutting, Iškirtimas plieno ir metalų, oxygen cutting, bei Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solesmes, Prancūzija.

 4. MCI

  Prancūzija

  Įmonė MCI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Metalų paviršiaus apdorojimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dažymo įrengimai ir įranga - pramoninė, Dažų džiovinimo kameros, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Dažymo įrengimai ir įranga - pramoninė, suction cases, Dažų džiovinimo kameros, bei Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dompierre Les Ormes, Prancūzija.

 5. WINOA / W ABRASIVES

  Prancūzija

  Įmonė WINOA / W ABRASIVES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Natūralūs abrazyvai, bei Natūralūs abrazyvai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Cheylas, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. E2TN

  Prancūzija

  Įmonė E2TN, – tai Multi-Category, veikianti Plieno ir metalų terminis apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, anti-corrosion metal coating, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Cryogenic cleaning, bei industrial resin coatings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lapeyrouse-Mornay, Prancūzija.

 2. ENDUSTRI GM

  Turkija

  Įmonė ENDUSTRI GM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dehumidifiers for industrial use, anti corrosion protection for tankers, sandblasting, bei dust removal for the iron and steel industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. UKRMINGLASS LLC

  Ukraina

  Įmonė UKRMINGLASS LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal satinizing, bei manual sand blasting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brovary, Ukraina.

 4. OSK-KIEFER GMBH

  Vokietija

  Įmonė OSK-KIEFER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal shot blasting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberhausen, Vokietija.

 5. SONOPOL

  Prancūzija

  Įmonė SONOPOL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vendome Cedex, Prancūzija.

 1. GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL

  Prancūzija

  Įmonė GIRARDET-POLYAK-PEINTURE INDUSTRIELLE SARL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, sandblasting of metals, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, industrial paintings, bei lacquering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dannemarie-Sur-Crete, Prancūzija.

 2. MR ENTREPRISE

  Prancūzija

  Įmonė MR ENTREPRISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, bei Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istres, Prancūzija.

 1. PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE

  Prancūzija

  Įmonė PROTEC METAL - SABLAGE ET PEINTURE INDUSTRIELLE, – tai Subfornitore, veikianti Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Metalizavimas, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, metal shot blasting, Metalizavimas, bei industrial painting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ecouflant, Prancūzija.

 2. JX SHOT BLASTING MACHINE MANUFACTURER CO., LTD.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė JX SHOT BLASTING MACHINE MANUFACTURER CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Los Angeles, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. RÖCHLING RODING GMBH

  Vokietija

  Įmonė RÖCHLING RODING GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Roding, Vokietija.

 4. BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG

  Vokietija

  Įmonė BERND STODOLNY OBERFLÄCHENBEARBEITUNG, – tai Fornitore servizi, veikianti Metalizavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Šratų srauto apdorojimo medžiagos, Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Šratų srauto apdorojimo medžiagos, bei Antikoroziniai produktai, cheminiai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kloster Lehnin, Vokietija.

 5. WOLFSWERKE SACHSEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė WOLFSWERKE SACHSEN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Part cleaning, bei laser marking pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lengenfeld, Vokietija.

 6. DAMA DECOLLETAGE

  Prancūzija

  Įmonė DAMA DECOLLETAGE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Bar turning steel and metals, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei sandblasting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cluses, Prancūzija.

 7. CORROSION PROTECTION

  Vengrija

  Įmonė CORROSION PROTECTION, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hodmezovasarhely, Vengrija.

 8. BRETON INDUSTRIE

  Prancūzija

  Įmonė BRETON INDUSTRIE, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei steel processing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laneuveville Devant Nancy, Prancūzija.

 1. MECAMOB

  Prancūzija

  Įmonė MECAMOB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia thermo-lacquering, bei metallization pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Coarraze, Prancūzija.

 2. SARL HAMON CLAUDE

  Prancūzija

  Įmonė SARL HAMON CLAUDE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įrankiai ir metaliniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, treatment of wood surfaces, bei Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tinchebray, Prancūzija.

 3. SAMEP SAS

  Prancūzija

  Įmonė SAMEP SAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, metallization of plastic materials, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei painting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Berthevin, Prancūzija.

 4. JGP DIENSTLEISTUNGEN AG

  Šveicarija

  Įmonė JGP DIENSTLEISTUNGEN AG, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Schmidigen-Mühleweg, Šveicarija.

 5. TURBOTECNICA S.R.L.

  Italija

  Įmonė TURBOTECNICA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Smėlio srovės valymo įrengimai, Aukšto slėgio valymo mašinos, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, Smėlio srovės valymo įrengimai, Aukšto slėgio valymo mašinos, chipping machines, bei Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Legnano, Italija.

 6. OSK-KIEFER GMBH

  Vokietija

  Įmonė OSK-KIEFER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų paviršiaus apdorojimo mašinos ir įrengimai, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, Metalų paviršiaus apdorojimo mašinos ir įrengimai, Apdorojimas smėlio srautu - plieno ir metalų, bei metal surface finishing - machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oppurg, Vokietija.

 7. GRANALLADOS PADRÓN, CHORREOS

  Ispanija

  Įmonė GRANALLADOS PADRÓN, CHORREOS, – tai Fornitore servizi, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Padrón, Ispanija.

 8. SAYGILI MAKINA

  Turkija

  Įmonė SAYGILI MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 9. CARRE SAS

  Prancūzija

  Įmonė CARRE SAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų - suvirinimas ir litavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Laser cutting, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei powder paints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Martin Des Noyers, Prancūzija.

 10. COGEFER

  Prancūzija

  Įmonė COGEFER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kalvystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plieno ir metalų lankstymas, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis, laser cutting units, Plieno ir metalų lankstymas, Apdorojimas šratų srautu - plieno ir metalų, bei Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Corcelles-En-Beaujolais, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai