• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. TRUMER SCHUTZBAUTEN GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  By developing and producing protective systems across the world, Trumer Schutzbauten GmbH is supporting efforts by geologists, engineers and installation companies to protect living spaces and infrastructure from natural hazards. Our products are the result of intensive research and development combined with many years of experience in protection against natural hazards. Our products and services: - Steel avalanche barriers, slope stabilisation walls, rockfall fences, protection and safety nets, gabions

 2. DRAUSY GMBH UMWELTBIOTECHNOLOGIE

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DRAUSY GMBH UMWELTBIOTECHNOLOGIE, – tai Multi-Category, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Offenbach Am Main, Vokietija.

 3. BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH

  Austrija

  Verified by europages badge

  Įmonė BEESARK-DIEBIENENARCHE-GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Globasnitz, Austrija.

 4. S-KON R. BERTELS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė S-KON R. BERTELS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Finnentrop, Vokietija.

 5. FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG.

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FUCHS NEUE TECHNOLOGIEN GMBH & CO. KG., – tai Fornitore servizi, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Staig, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K.

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ENTSORGUNGSTECHNIK KRAUS MARTIN E. K., – tai Grossista, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vohenstrauß, Vokietija.

 2. ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ESV ERSATZTEIL-SPEZIAL- VERTRIEBS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Blankenrath, Vokietija.

 3. DIFOPE

  Prancūzija

  Įmonė DIFOPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Steel retention trays, Retention tank, security cabinets, bei Storage containers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Campbon, Prancūzija.

 4. APIE

  Prancūzija

  Įmonė APIE, – tai Distributore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia water tank, absorbents, security cabinets, bei Steel retention trays pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fondettes, Prancūzija.

 5. MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT)

  Lietuva

  Įmonė MEMBRANINES TECHNOLOGIJOS LT (MTLT), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninių mašinos ir įrengimai, glyicerine, Lactoserum, bei Pieninių mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Klaipeda, Lietuva.

 1. HYDRODATA GMBH

  Vokietija

  Įmonė HYDRODATA GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Oberursel, Vokietija.

 2. BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė BIOLAB UMWELTANALYSEN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Braunschweig, Vokietija.

 1. OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė OPTIMAL UMWELTTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Menden, Vokietija.

 2. FRINTEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė FRINTEC GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Frankfurt, Vokietija.

 3. FILTRONTEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė FILTRONTEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bitterfeld-Wolfen, Vokietija.

 4. ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH

  Vokietija

  Įmonė ANLAGENBAU KLAUS POHL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Reinfeld, Vokietija.

 5. GREEN CREATIVE

  Prancūzija

  Įmonė GREEN CREATIVE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia compactors, waste presses, shredders for composting facilities, bei screening plants for rubbish composting plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sucy En Brie, Prancūzija.

 6. SONEC

  Prancūzija

  Įmonė SONEC, – tai Multi-Category, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Retention tank pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lyon, Prancūzija.

 7. NATURE`S CHOICE AS

  Norvegija

  Įmonė NATURE`S CHOICE AS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia disposable shoe covers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flateby, Norvegija.

 8. ENGINNOV CONSTRUCTION LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ENGINNOV CONSTRUCTION LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia air pollutant control and extraction systems and equipment, bei hospital and assimilated waste incineration plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Birmingham, Jungtinė Karalystė.

 1. ÖKO-TEC GMBH

  Vokietija

  Įmonė ÖKO-TEC GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Freigericht, Vokietija.

 2. MELMACH OÜ

  Italija

  Įmonė MELMACH OÜ, – tai Distributore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Italija.

 3. STORAX

  Nyderlandai

  Įmonė STORAX, – tai Grossista, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia wall covering, loading ramps, bei loading platforms for goods handling pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwijndrecht, Nyderlandai.

 4. FUMAGALLI COMPONENTI S.P.A.

  Italija

  Įmonė FUMAGALLI COMPONENTI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Filtravimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, ball valves, bei butterfly valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Trezzano Sul Naviglio, Italija.

 5. ORM OMNIA RESINA MAZZOTTI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ORM OMNIA RESINA MAZZOTTI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, fibreglass tanks, bei wine vats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bagnara Di Romagna, Italija.

 6. DIAGPOM SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė DIAGPOM SP. Z O.O., – tai Multi-Category, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Didelio tikslumo matavimo prietaisai, Pollution diagnosis, Energy management diagnosis, Didelio tikslumo matavimo prietaisai, bei environmental analyses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wrocław, Lenkija.

 7. ENVIEQ STORE

  Italija

  Įmonė ENVIEQ STORE, – tai Distributore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tallinn, Italija.

 8. TECHNO GREEN LUXEMBOURG

  Liuksemburgas

  Įmonė TECHNO GREEN LUXEMBOURG, – tai Multi-Category, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia innovative products, bei environmentally-friendly products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luxembourg, Liuksemburgas.

 9. SORBCONTROL S.L

  Ispanija

  Įmonė SORBCONTROL S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial desiccants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sant Pere De Ribes, Ispanija.

 10. MATEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė MATEC S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Filtravimo įrengimai ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, Vandens valymas – prietaisai ir įrenginiai, Vandens gerinimas, pramoninė įranga ir įrengimai, Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai, Vandens antrinio apdorojimo įrenginiai ir įrengimai, bei Vandens valymas – prietaisai ir įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Massa, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Aplinkos apsaugos mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

1 065 Įmonės