• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • augalai

Rezultatai

Augalai - Importas–eksportas

 1. GENEROSA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė GENEROSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening supplies for concept stores, plant care products supplier, Environmentally-friendly business gifts, Business gifts for companies, interior ornamental plants, interior decoration, Plant nutrients, sprayers, bei natural soap for plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lisbon, Portugalija.

 2. MILSENS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė MILSENS, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Guenange, Prancūzija.

 3. VIVEROS MACÍAS

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė VIVEROS MACÍAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Miškininkystė, olive tree nurseries, Augalai, Miškininkystė, palm nurseries, Chamaerops, trees, bei Quercus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carmona-Sevilla, Ispanija.

 4. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė VIVEROS HERMANOS PEÑA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fruit plants, sale of fruit plants, Pistachio tree saplings, Almond tree saplings, Fruit tree nurseries, Protect species saplings, fruit trees, peach trees, bei apricot trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fuente Vaqueros, Granada, Ispanija.

 5. HIGHBUY - CBD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė HIGHBUY - CBD, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marseille, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BOTÁNICA LEVANTINA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė BOTÁNICA LEVANTINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, palms, palm trees, Augalai, ornamental specimen trees, nursery, olive tree, bei olive tree nurseries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche-Alicante, Ispanija.

 2. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, nurseries for garden centres, Augalai, olive tree nurseries, mediterranean plants, fruit trees, olive tree, bei palm trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche-Alicante, Ispanija.

 3. PLANTESTABILISEE.COM

  Prancūzija

  Įmonė PLANTESTABILISEE.COM, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Courbevoie, Prancūzija.

 4. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Ispanija

  Įmonė VIVEROS HERNÁNDEZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, palm trees, nurseries, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcasser, Ispanija.

 5. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Ispanija

  Įmonė SEMILLEROS PLANTIAGRO, veikianti Inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Augalai, cereals, sowing seeds, Daigynai ir miškininkystė, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puerto Lumbreras-Murcia, Ispanija.

 1. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė ALGOROS VIVEROS, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia olive tree nurseries, ornamental plants, citrus trees, bei palm exporters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche (Alicante), Ispanija.

 2. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Ispanija

  Įmonė EXCLUSIVAS ROCAN S.L., – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, civil decorations, cemeteries, Gėlės, bei Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lucena, Ispanija.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Italija

  Įmonė ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Floristika - įrankiai ir reikmenys, bouquets and floral compositions, Floristika - įrankiai ir reikmenys, ornamental specimen trees, bei decorations for ceremonies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lido Di Camaiore-Camaiore, Italija.

 2. PHYTESIA

  Belgija

  Įmonė PHYTESIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žydintys augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Scry, Belgija.

 3. BYLINY-SWIERK

  Lenkija

  Įmonė BYLINY-SWIERK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Parkai ir sodai - konsultantai, Gėlės, Augalai, Parkai ir sodai - konsultantai, horticultural plants, bei Gėlės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dobromierz, Lenkija.

 4. BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Augalai, Daigynai ir miškininkystė, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Augalai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schenefeld, Vokietija.

 5. VIVERS GASSÓ S.L.

  Ispanija

  Įmonė VIVERS GASSÓ S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia olive tree nurseries, nursery trees for urban lanscaping, ornamental shrubs, bei palm nurseries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mont Roig Del Camp, Ispanija.

 6. PLANTENCENTRUM MARÉCHAL

  Belgija

  Įmonė PLANTENCENTRUM MARÉCHAL, – tai Multi-Category, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, nursery supplies, Augalai, bei flowering plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Turnhout, Belgija.

 7. WALTER VAN GASTEL NINOVE

  Belgija

  Įmonė WALTER VAN GASTEL NINOVE, – tai Venditore, veikianti Gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Augalai, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Augalai, garden furniture, bei decorative items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ninove, Belgija.

 8. HESTERS

  Belgija

  Įmonė HESTERS, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Augalai, bei azalea pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lochristi, Belgija.

 1. PETERS BELGIAN OUTDOOR PLANTS

  Belgija

  Įmonė PETERS BELGIAN OUTDOOR PLANTS, – tai Grossista, veikianti Medelyno augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Augalai, green plants, bei nursery seedlings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Munsterbilzen, Belgija.

 2. NATÚR DROG KFT.

  Vengrija

  Įmonė NATÚR DROG KFT., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai ir vaistažolės, medicininės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaistažolės medicinai ir kosmetikai, Antpilai, Fitoterapiniai produktai, Augalai, Vaistažolės medicinai ir kosmetikai, Antpilai, Fitoterapiniai produktai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Igal, Vengrija.

 3. KOPPERT POLSKA SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė KOPPERT POLSKA SP. Z O.O., – tai Multi-Category, veikianti Fitosanitariniai produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo paslaugos, Augalai, Žydintys augalai, Augalai ir vaistažolės, medicininės, Dirvos paruošimo paslaugos, Augalai, Žydintys augalai, bei Augalai ir vaistažolės, medicininės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poznan, Lenkija.

 4. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunija

  Įmonė PAULOWNIA EUROPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, Žalialapiai augalai, Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cristian, Rumunija.

 5. PÉPINIÈRES CECE

  Belgija

  Įmonė PÉPINIÈRES CECE, – tai Venditore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Žalialapiai augalai, Gėlės ir augalai, šiltnamių, Augalai, Plantations, Žalialapiai augalai, bei Gėlės ir augalai, šiltnamių pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bray, Belgija.

 6. PETROVA PLANTS

  Belgija

  Įmonė PETROVA PLANTS, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Augalai, Exotic wood, mediterranean plants, bei japanese garden plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Katelijne-Waver, Belgija.

 7. 123PLANTEN

  Nyderlandai

  Įmonė 123PLANTEN, – tai Venditore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia office plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Honselersdijk, Nyderlandai.

 8. ORANGERIE JAEKEN

  Belgija

  Įmonė ORANGERIE JAEKEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, fruit-farming, nursery seedlings, Augalai, bei flowering plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reet, Belgija.

 9. HORIZON PLANTS

  Belgija

  Įmonė HORIZON PLANTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medelyno augalai, Augalai, Medelyno augalai, floral decorations, nursery seedlings, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 10. PIAZZA DEI FIORI

  Italija

  Įmonė PIAZZA DEI FIORI, – tai Grossista, veikianti Gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, cut flowers, Augalai, bouquets and floral compositions, bei decoration pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pompei, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Augalai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

17 726 Įmonės