• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • augalai

Rezultatai

Augalai - Importas–eksportas

 1. GENEROSA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė GENEROSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening supplies for concept stores, plant care products supplier, Environmentally-friendly business gifts, Business gifts for companies, interior ornamental plants, interior decoration, Plant nutrients, sprayers, bei natural soap for plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lisbon, Portugalija.

 2. MILSENS

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė MILSENS, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Guenange, Prancūzija.

 3. VIVEROS MACÍAS

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė VIVEROS MACÍAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Miškininkystė, olive tree nurseries, Augalai, Miškininkystė, palm nurseries, Chamaerops, trees, bei Quercus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carmona-Sevilla, Ispanija.

 4. HIGHBUY - CBD

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė HIGHBUY - CBD, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Marseille, Prancūzija.

 5. BOTÁNICA LEVANTINA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė BOTÁNICA LEVANTINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, palms, palm trees, Augalai, ornamental specimen trees, nursery, olive tree, bei olive tree nurseries pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche-Alicante, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė PLANTAS MEDITERRÁNEAS SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, nurseries for garden centres, Augalai, olive tree nurseries, mediterranean plants, fruit trees, olive tree, bei palm trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche-Alicante, Ispanija.

 2. COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė COOPERATIVA AGRICOLA BELVEDERE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medelyno augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, wholesale of plants, phoenix canariensis, Augalai, palm, chamaeropos humilis, dwarf palm, palm trees, bei trachycarpus fortuneii pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Piedimonte Etneo, Italija.

 3. PLANTESTABILISEE.COM

  Prancūzija

  Įmonė PLANTESTABILISEE.COM, – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Courbevoie, Prancūzija.

 4. VIVEROS HERNÁNDEZ

  Ispanija

  Įmonė VIVEROS HERNÁNDEZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, palm trees, nurseries, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcasser, Ispanija.

 5. VIVEROS HERMANOS PEÑA

  Ispanija

  Įmonė VIVEROS HERMANOS PEÑA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fruit plants, bei sale of fruit plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fuente Vaqueros, Granada, Ispanija.

 1. SEMILLEROS PLANTIAGRO

  Ispanija

  Įmonė SEMILLEROS PLANTIAGRO, veikianti Inspektai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Augalai, cereals, sowing seeds, Daigynai ir miškininkystė, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puerto Lumbreras-Murcia, Ispanija.

 2. ALGOROS VIVEROS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė ALGOROS VIVEROS, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia olive tree nurseries, ornamental plants, citrus trees, bei palm exporters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elche (Alicante), Ispanija.

 1. ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL

  Italija

  Įmonė ARREDAMENTI FLOREALI MUSETTI SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Floristika - įrankiai ir reikmenys, bouquets and floral compositions, Floristika - įrankiai ir reikmenys, ornamental specimen trees, bei decorations for ceremonies pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lido Di Camaiore-Camaiore, Italija.

 2. EXCLUSIVAS ROCAN S.L.

  Ispanija

  Įmonė EXCLUSIVAS ROCAN S.L., – tai Grossista, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlės, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, civil decorations, cemeteries, Gėlės, bei Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lucena, Ispanija.

 3. PETROVA PLANTS

  Belgija

  Įmonė PETROVA PLANTS, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Augalai, Exotic wood, mediterranean plants, bei japanese garden plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sint-Katelijne-Waver, Belgija.

 4. DE NOLF WILLY

  Belgija

  Įmonė DE NOLF WILLY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, nursery seedlings, garden construction, vegetable growing, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Waregem, Belgija.

 5. BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BAUMSCHULE HORSTMANN GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Augalai, Daigynai ir miškininkystė, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Augalai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schenefeld, Vokietija.

 6. MEISTERPFLANZEN

  Vokietija

  Įmonė MEISTERPFLANZEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nordhorn, Vokietija.

 7. WALTER VAN GASTEL NINOVE

  Belgija

  Įmonė WALTER VAN GASTEL NINOVE, – tai Venditore, veikianti Gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Augalai, Dirbtinės gėlės, augalai ir vaisiai, Augalai, garden furniture, bei decorative items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ninove, Belgija.

 8. BLOEMENRIJK

  Belgija

  Įmonė BLOEMENRIJK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gėlės, Augalai, Gėlės, Augalai, bei Garden decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Herent, Belgija.

 1. HORIZON PLANTS

  Belgija

  Įmonė HORIZON PLANTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medelyno augalai, Augalai, Medelyno augalai, floral decorations, nursery seedlings, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 2. WEENCBD

  Prancūzija

  Įmonė WEENCBD, – tai Venditore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hemp, hemp seed oil, bei infusions and herbal teas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castres, Prancūzija.

 3. AQUARELLA

  Belgija

  Įmonė AQUARELLA, – tai Fornitore servizi, veikianti Baldai ir dekoratyvieji elementai, sodo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo reikmenys, Augalai, Sodo reikmenys, office plants, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Destelbergen, Belgija.

 4. EARL BRAVARD PEPINIERES

  Prancūzija

  Įmonė EARL BRAVARD PEPINIERES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fruit trees pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barrou, Prancūzija.

 5. PAULOWNIA EUROPA

  Rumunija

  Įmonė PAULOWNIA EUROPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkis - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, Žalialapiai augalai, Miško augalai, Augalai, Vazoniniai augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cristian, Rumunija.

 6. 123PLANTEN

  Nyderlandai

  Įmonė 123PLANTEN, – tai Venditore, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia office plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Honselersdijk, Nyderlandai.

 7. ARTI FLEUR DECO

  Belgija

  Įmonė ARTI FLEUR DECO, – tai Grossista, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Dirbtiniai augalai, floral crowns, Augalai, Dirbtiniai augalai, bei Floral compositions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostende, Belgija.

 8. DE TUINEN VAN

  Nyderlandai

  Įmonė DE TUINEN VAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Augalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia indoor and outdoor plants, apartment plants, water plants, bei artificial plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amsterdam, Nyderlandai.

 9. DOM W OGRODZIE

  Lenkija

  Įmonė DOM W OGRODZIE, – tai Multi-Category, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Augalai, Sėjos ir sodinimo įranga, Augalai, shrubbery, Sėjos ir sodinimo įranga, bei irrigation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 10. HYDROMAR PIOTR BABIARZ

  Lenkija

  Įmonė HYDROMAR PIOTR BABIARZ, – tai Multi-Category, veikianti Hidroponikos įranga ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Augalai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, irrigation, irrigation equipment, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Powiercie, Lenkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Augalai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

17 740 Įmonės