• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • aviena - mėsos gaminiai

Rezultatai

Aviena - mėsos gaminiai - Importas–eksportas

 1. EUROPEAN GULF COMPANY

  Nyderlandai

  Įmonė EUROPEAN GULF COMPANY, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Galvijai, Gyvuliai ir gyvulininkystė, halal delicatessen meats, wholesale meats, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotterdam, Nyderlandai.

 2. ANZCO FOODS EUROPE

  Belgija

  Įmonė ANZCO FOODS EUROPE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, Šviežia vištiena ir viščiukai, Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, bei Šviežia vištiena ir viščiukai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oudenaarde, Belgija.

 3. D C O

  Ispanija

  Įmonė D C O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lamb, bei frozen mutton pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Les Preses, Ispanija.

 4. BOUSQUET VIANDE

  Prancūzija

  Įmonė BOUSQUET VIANDE, – tai Grossista, veikianti Mėsos pjaustymas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiauliena - mėsos gaminiai, Mėsa, virta ir konservuota, Aviena - mėsos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Mėsa, virta ir konservuota, beef, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Luc La Primaube, Prancūzija.

 5. DUFRAIS

  Belgija

  Įmonė DUFRAIS, – tai Distributore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aviena - mėsos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, bei poultry for slaughter pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aubel, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. OVEJAS Y CORDEROS C.B.

  Ispanija

  Įmonė OVEJAS Y CORDEROS C.B., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen meats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salamanca, Ispanija.

 2. AŞSAN GIDA A.Ş.

  Turkija

  Įmonė AŞSAN GIDA A.Ş., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai, pistachios, meat import export, packaging assistance, bei Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kocaeli, Turkija.

 3. GEIST-REICH

  Vokietija

  Įmonė GEIST-REICH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Džiovinti vaisiai, Aviena - mėsos gaminiai, Vaisių ir daržovių sultys, Vaisiai, Džiovinti vaisiai, Aviena - mėsos gaminiai, bei Vaisių ir daržovių sultys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kunreuth, Vokietija.

 4. PG VIAN

  Belgija

  Įmonė PG VIAN, – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jautiena - mėsos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Jautiena - mėsos gaminiai, Kiauliena - mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, bei fresh butchered products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stembert, Belgija.

 5. ANGEL APARICIO

  Ispanija

  Įmonė ANGEL APARICIO, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 1. VEVIBA

  Belgija

  Įmonė VEVIBA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Jautiena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aviena - mėsos gaminiai, Veršiena - mėsos gaminiai, butcher's shop, biological butchering, Aviena - mėsos gaminiai, bei Veršiena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bastogne, Belgija.

 2. ROMAIN BOUCHERIE

  Belgija

  Įmonė ROMAIN BOUCHERIE, – tai Fornitore servizi, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Jautiena - mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, butcher's shop, biological butchering, Jautiena - mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bruxelles, Belgija.

 1. PROTEINA

  Saudo Arabija

  Įmonė PROTEINA, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Riyadh, Saudo Arabija.

 2. VLEVIA GROUP

  Belgija

  Įmonė VLEVIA GROUP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 3. SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L.

  Italija

  Įmonė SALUMIFICIO S. PAOLO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Traversetolo, Italija.

 4. CANAVESE & C. S.R.L.

  Italija

  Įmonė CANAVESE & C. S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Priero, Italija.

 5. SABEM DI ALESSANDRO SODERI E C. S.A.S.

  Italija

  Įmonė SABEM DI ALESSANDRO SODERI E C. S.A.S., veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Firenze, Italija.

 6. BRESAOLE PINI S.R.L.

  Italija

  Įmonė BRESAOLE PINI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grosotto, Italija.

 7. SALUMI BILANCIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė SALUMI BILANCIA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mėsa, virta ir konservuota pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Potenza, Italija.

 8. F.LLI CAPPOLA

  Italija

  Įmonė F.LLI CAPPOLA, – tai Subfornitore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tocco Da Casauria, Italija.

 1. B.T.

  Italija

  Įmonė B.T., – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Viadana, Italija.

 2. R.E.CARNI S.R.L.

  Italija

  Įmonė R.E.CARNI S.R.L., veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aulla, Italija.

 3. MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L.

  Italija

  Įmonė MACELLERIA SAN GIUSEPPE, S.R.L., veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Modica, Italija.

 4. PAOLO PIRAS S.R.L.

  Italija

  Įmonė PAOLO PIRAS S.R.L., veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Abbasanta, Italija.

 5. G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI

  Italija

  Įmonė G.L.C. S.R.L. COMMERCIO CARNI, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Canosa Di Puglia, Italija.

 6. M.E.C. S.P.A.

  Italija

  Įmonė M.E.C. S.P.A., – tai Grossista, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Montanera, Italija.

 7. CIOLI EGIDIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė CIOLI EGIDIO S.R.L., veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 8. ALGA GROUP

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ALGA GROUP, – tai Grossista, veikianti Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen meats, bei boned meat pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Forest Hills, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 9. VALCARNI S.R.L.

  Italija

  Įmonė VALCARNI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Atena Lucana, Italija.

 10. MENNA S.R.L.

  Italija

  Įmonė MENNA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švieži mėsos ir paukštienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mėsa ir mėsos gaminiai, Aviena - mėsos gaminiai, Mėsa ir mėsos gaminiai, bei Aviena - mėsos gaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caltanissetta, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Aviena - mėsos gaminiai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

7 524 Įmonės