• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • avys ir ožkos

Rezultatai

Avys ir ožkos - Importas–eksportas

 1. AGROMILKTECK

  Portugalija

  Įmonė AGROMILKTECK, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almada, Portugalija.

 2. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 3. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prancūzija

  Įmonė GREFFEUILLE AVEYRON, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Gyvuliai ir gyvulininkystė, bei animal breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rignac, Prancūzija.

 4. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 5. HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heek, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SCHWANINGER VIEH EXPORT GMBH

  Austrija

  Įmonė SCHWANINGER VIEH EXPORT GMBH, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Weer, Austrija.

 2. INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A.

  Rumunija

  Įmonė INDUSTRIALIZAREA CARNII (KOSAROM) S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, Avys ir ožkos, Veršių ir galvijų skerdimas, Mėsa, virta ir konservuota, Rūkyta ir sūdyta mėsa, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pascani, Rumunija.

 3. AQUARIUM GLASER GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUARIUM GLASER GMBH, – tai Grossista, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rodgau, Vokietija.

 4. PIG-SÜD VERTRIEBS-GMBH

  Vokietija

  Įmonė PIG-SÜD VERTRIEBS-GMBH, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bopfingen, Vokietija.

 5. TOPVLEES B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė TOPVLEES B.V., veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 'S-Gravenzande, Nyderlandai.

 1. WALTER HAUER

  Austrija

  Įmonė WALTER HAUER, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eggerding, Austrija.

 2. CASEARIA CROTONESE CHIELLINO

  Italija

  Įmonė CASEARIA CROTONESE CHIELLINO, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia cheeses and dairy products, sheep's cheese, bei wholesale cheeses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cutro, Italija.

 1. GEBRÜDER TEUFL GMBH

  Austrija

  Įmonė GEBRÜDER TEUFL GMBH, – tai Distributore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oberndorf An Der Melk, Austrija.

 2. HOLSTEIN FORUM RINDERZUCHT GMBH

  Vokietija

  Įmonė HOLSTEIN FORUM RINDERZUCHT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Laer, Vokietija.

 3. AQUA UNITED GMBH

  Vokietija

  Įmonė AQUA UNITED GMBH, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nettetal, Vokietija.

 4. GERHARD OPPENEDER

  Austrija

  Įmonė GERHARD OPPENEDER, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vorchdorf, Austrija.

 5. VIANCO

  Šveicarija

  Įmonė VIANCO, – tai Grossista, veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brugg, Šveicarija.

 6. ANTELUPI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ANTELUPI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcellona Pozzo Di Gotto, Italija.

 7. FEKÖHRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FEKÖHRER GESELLSCHAFT M.B.H., veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühlheim Am Inn, Austrija.

 8. HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HANSA VIEH- UND FLEISCH VERMARKTUNGS GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beverstedt, Vokietija.

 1. DR. JANDER & CO. OHG

  Vokietija

  Įmonė DR. JANDER & CO. OHG, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seefeld, Vokietija.

 2. LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G.

  Vokietija

  Įmonė LANDWIRTSCHAFTSGENOSSENSCHAFT ELBUFER NEUERMARK-LÜBARS E.G., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuermark-Lübars, Vokietija.

 3. PRO VIEH GMBH

  Vokietija

  Įmonė PRO VIEH GMBH, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Friesoythe, Vokietija.

 4. HAG HERRENSTEINER AGRARGESELLSCHAFT MBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė HAG HERRENSTEINER AGRARGESELLSCHAFT MBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Drensteinfurt, Vokietija.

 5. JOHANNES WINKELHORST E.K.

  Vokietija

  Įmonė JOHANNES WINKELHORST E.K., veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gronau, Vokietija.

 6. ING. GEORG DIERNEDER E.U.

  Austrija

  Įmonė ING. GEORG DIERNEDER E.U., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Naarn, Austrija.

 7. BRUNNER VIEH-FLEISCH HANDEL U. EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė BRUNNER VIEH-FLEISCH HANDEL U. EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rothenthurn, Austrija.

 8. COTTING & FILS SA

  Šveicarija

  Įmonė COTTING & FILS SA, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arconciel, Šveicarija.

 9. VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K.

  Vokietija

  Įmonė VIEH UND FLEISCH M. KLEMM E.K., veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hartmannsdorf-Reichenau, Vokietija.

 10. ANICOM SA

  Šveicarija

  Įmonė ANICOM SA, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Payerne, Šveicarija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai