• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • avys ir ožkos

Rezultatai

Avys ir ožkos - Importas–eksportas

 1. GREFFEUILLE AVEYRON

  Prancūzija

  Įmonė GREFFEUILLE AVEYRON, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gyvuliai ir gyvulininkystė, Gyvuliai ir gyvulininkystė, bei animal breeding pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rignac, Prancūzija.

 2. AGROMILKTECK

  Portugalija

  Įmonė AGROMILKTECK, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Almada, Portugalija.

 3. ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZVE ZUCHTVIEH-EXPORT GMBH, – tai Venditore, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Avys ir ožkos, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lohfelden, Vokietija.

 4. ZOOFACHMARKT - MARCHE

  Vokietija

  Įmonė ZOOFACHMARKT - MARCHE, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heinsberg, Vokietija.

 5. FEKÖHRER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FEKÖHRER GESELLSCHAFT M.B.H., veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühlheim Am Inn, Austrija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG

  Vokietija

  Įmonė JANFRIED UND JULIA LÜKE MAST-KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Melle, Vokietija.

 2. VIEHHANDLUNG KLINGER E.K.

  Vokietija

  Įmonė VIEHHANDLUNG KLINGER E.K., – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Höchstädt, Vokietija.

 3. GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GEBR. SCHOPPE VIEHHANDLUNG GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Messingen, Vokietija.

 4. EFS E.K.

  Vokietija

  Įmonė EFS E.K., veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sonnefeld, Vokietija.

 5. COOP PRESTOR

  Prancūzija

  Įmonė COOP PRESTOR, – tai Grossista, veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plabennec, Prancūzija.

 1. GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH

  Vokietija

  Įmonė GGI GERMAN GENETICS INTERNATIONAL GMBH, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cloppenburg, Vokietija.

 2. KOOLE & LIEBREGTS B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė KOOLE & LIEBREGTS B.V., veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lierderholthuis, Nyderlandai.

 1. FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FUCHS VIEHHANDELS- UND EXPORT GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lingenau, Austrija.

 2. RUDOLF BERGHAMER GMBH

  Austrija

  Įmonė RUDOLF BERGHAMER GMBH, – tai Grossista, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Galvijai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Galvijai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neukirchen Am Walde, Austrija.

 3. NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė NORBERT GREVE VIEHHANDLUNG GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schaalby, Vokietija.

 4. VIEHHANDEL PETER VOSS

  Vokietija

  Įmonė VIEHHANDEL PETER VOSS, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lüneburg, Vokietija.

 5. DISTRIBUCIONES Y REP. AZOR SL

  Ispanija

  Įmonė DISTRIBUCIONES Y REP. AZOR SL, – tai Distributore, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Baza, Ispanija.

 6. VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH

  Vokietija

  Įmonė VIEHHANDLUNG KRÜMPEL GMBH, veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wettringen, Vokietija.

 7. PRO VIEH GMBH

  Vokietija

  Įmonė PRO VIEH GMBH, veikianti Avys ir ožkos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Kiaulės, Galvijai, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Friesoythe, Vokietija.

 8. HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė HERMANN THESING VIEHHANDLUNG GMBH, veikianti Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Kiaulės, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heek, Vokietija.

 1. ADOLF SCHWEHNINHABERIN GABRIELE BETZE.K.

  Vokietija

  Įmonė ADOLF SCHWEHNINHABERIN GABRIELE BETZE.K., veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dillenburg, Vokietija.

 2. HENNIG

  Vokietija

  Įmonė HENNIG, – tai Fornitore servizi, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ostbevern, Vokietija.

 3. TOPVLEES B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė TOPVLEES B.V., veikianti Kiaulės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, bei Galvijai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 'S-Gravenzande, Nyderlandai.

 4. SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND

  Vokietija

  Įmonė SCHOTTISCHE HIGHLANDRINDERZUCHT VOGTLAND, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, bei Naminiai gyvūnai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plauen, Vokietija.

 5. GENES DIFFUSION GMBH

  Vokietija

  Įmonė GENES DIFFUSION GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Daigynai ir miškininkystė, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schüttorf, Vokietija.

 6. KAPPELHOFF & HÜLS KG

  Vokietija

  Įmonė KAPPELHOFF & HÜLS KG, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schöppingen, Vokietija.

 7. HOFMEISTER GMBH VIEHHANDEL

  Vokietija

  Įmonė HOFMEISTER GMBH VIEHHANDEL, veikianti Galvijai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai gyvūnai, bei Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mamming, Vokietija.

 8. BIOGEFLÜGELAUFZUCHT BARTSCH

  Vokietija

  Įmonė BIOGEFLÜGELAUFZUCHT BARTSCH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Galvijai, Avys ir ožkos, bei Kiaulės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mechelgrün, Vokietija.

 9. STYRIABRID GMBH

  Austrija

  Įmonė STYRIABRID GMBH, veikianti Naminiai gyvūnai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, Avys ir ožkos, Kiaulės, Naminiai paukščiai, triušiai ir žvėreliai - auginimas, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Veit Am Vogau, Austrija.

 10. GEORG KÜHNLEIN UND KARL-HEINZ KÜHNLEIN

  Vokietija

  Įmonė GEORG KÜHNLEIN UND KARL-HEINZ KÜHNLEIN, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, Avys ir ožkos, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Galvijai, bei Avys ir ožkos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roth, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai