• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • bėgiai iš juodųjų metalų

Rezultatai

Bėgiai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. FATIH WROUGHT IRON

  Turkija

  Verified by europages badge

  FATIH PROFIL SAN. TIC. A.S. has been established in 1983, in order to perform mass production of ornamental wrought iron products, as the first in its sector in Turkey. The company had set up ISO 9001 quality assurance system and been certified in 1999, proudly being the first wrought iron manufacturer certified with ISO 9001 in the world. The company has become a big family with its 250 dealers located on every point of Turkey. With its dedicated Machine Manufacturing Section, the company is able to; -produce some special machines -build up mass production lines -produce / renew dies used in production -perform maintenance and repairment of all machines By the design center under the same roof, We produce; •FORGED BALUSTERS •BOWED BALUSTERS •HOT FORGED IRONS •HOT FORGED PIECES •HOT FORGED SPEARS •LIGHT HEAVY BAROQUES •FORGED HANDRAILS / PROFILES •POST TOPS •ORNAMENTAL LEAVES •ORNAMENTAL SHEETS •CUT SHEET METAL •FORMED SHEETS •MOUNTING ACCESSORİES •METAL ARTS (PIRUDEM) Contact us for more information !

 2. SCHOCK GROUP

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHOCK GROUP, – tai Multi-Category, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ratukai stalčiams, Telescopic rails, Assemblies, Assembly production, Ball guides, Plastic injection-moulded parts, Powder coatings, Injection-moulded parts, bei special profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urbach, Vokietija.

 3. PATRY

  Prancūzija

  Įmonė PATRY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Bėgiai iš juodųjų metalų, bei Points and crossings for railway lines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Persan, Prancūzija.

 4. GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH

  Vokietija

  Įmonė GLEISBAU FÜLLBERG GESELLSCHAFT FÜR BAU UND LIEFERUNG VON GLEISANLAGEN ALLER ART MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 5. CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE

  Turkija

  Įmonė CHAIN LINK FENCE & GRASS FENCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystė ir daržininkystė, Wicker fences, Sodininkystė ir daržininkystė, safety barriers, bei Garden decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmit / Kocaeli, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. FEICHTINGER GMBH

  Austrija

  Įmonė FEICHTINGER GMBH, – tai Distributore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Köstendorf, Austrija.

 2. GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH

  Vokietija

  Įmonė GOLDSCHMIDT THERMIT GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležinkelio bėgiai - klojimas ir priežiūra, tramway and railway superstructure, railway and tramway rails, Geležinkelio bėgiai - klojimas ir priežiūra, bei rollers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leipzig, Vokietija.

 3. VOSSLOH FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė VOSSLOH FRANCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, bei Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rueil-Malmaison Cedex, Prancūzija.

 4. STE DE PROFILAGE DU POITOU

  Prancūzija

  Įmonė STE DE PROFILAGE DU POITOU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Bėgiai iš juodųjų metalų, bei screws pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi La Creche, Prancūzija.

 5. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Vokietija

  Įmonė BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Statybinės mašinos, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Braunschweig, Vokietija.

 1. THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė THYSSENKRUPP LANGSCHIENEN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Bėgiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Lengvosios metalo konstrukcijos, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Bėgiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, bei Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Königsborn, Vokietija.

 2. TECHENERGOPROM LTD

  Ukraina

  Įmonė TECHENERGOPROM LTD, – tai Distributore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 1. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seevetal, Vokietija.

 2. XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė XAVER PITTRICH GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 3. KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO.

  Vokietija

  Įmonė KOMANDITGESELLSCHAFT EMS GLEISBAU GMBH & CO., – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seevetal, Vokietija.

 4. GLEISBAU SABRODT GMBH

  Vokietija

  Įmonė GLEISBAU SABRODT GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Elsterheide, Vokietija.

 5. SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė SENDOGAN BAHNDIENSTE GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Viešųjų darbų rangovai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Recklinghausen, Vokietija.

 6. BALFOUR BEATTY RAIL GMBH

  Vokietija

  Įmonė BALFOUR BEATTY RAIL GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Statybinės mašinos, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Halle, Vokietija.

 7. GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA

  Vokietija

  Įmonė GLEISBAU GMBH & CO. KG THÜRINGEN-SÜNNA, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sünna, Vokietija.

 8. SIEMENS AG

  Vokietija

  Įmonė SIEMENS AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, Konstrukciniai statybos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Kalnakasybos ir akmens gavybos-mašinos ir įrengimai, Geležinkelio transporto priemonės ir įrengimai, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 1. CARLO VANOLI AG THALWIL

  Šveicarija

  Įmonė CARLO VANOLI AG THALWIL, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Samstagern, Šveicarija.

 2. WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė WALTER GASTHAUS GLEIS- UND TIEFBAU GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Viešųjų darbų rangovai, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 3. KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH

  Vokietija

  Įmonė KNAPE GRUPPE HOLDING GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Metalų apdorojimo staklės, Konstrukciniai statybos darbai, Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai, Statybinės mašinos, Metalų apdorojimo staklės, bei Konstrukciniai statybos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kirchheim Bei München, Vokietija.

 4. KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė KAMPMANN GLEISSICHERUNGSGESELLSCHAFT MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Viešųjų darbų rangovai, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hannover, Vokietija.

 5. TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH

  Vokietija

  Įmonė TSB TECHNISCHE SCHIENEN-BEARBEITUNG GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Plienas ir metalai - apdorojimas staklėmis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Bėgiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, Viešųjų darbų rangovai, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Bėgiai iš juodųjų metalų, Pramoninių pastatų statyba, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mettmann, Vokietija.

 6. SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHNEIDER & SCHNEIDER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Winsen, Vokietija.

 7. SCHWEERBAU GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė SCHWEERBAU GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Viešųjų darbų rangovai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, bei Viešųjų darbų rangovai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 8. JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH

  Vokietija

  Įmonė JOSEF HELL BAUUNTERNEHMEN GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Bėgiai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pramoniniai vamzdynai, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Pramoniniai vamzdynai, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Kissingen, Vokietija.

 9. KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė KGT GLEIS- UND TIEFBAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 10. AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė AUGUSTA GLEISTECHNIK GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, Apdailos darbai, Bėgiai iš juodųjų metalų, Statybinės mašinos, Konstrukciniai statybos darbai, bei Apdailos darbai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Augsburg, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Bėgiai iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

3 295 Įmonės