• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • balandžiai

Rezultatai

Balandžiai - Importas–eksportas

 1. ERAX GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  For more than 17 years, ERAX GmbH has been providing its clients with the ideal defence products to protect their buildings from pigeons and other birds. Direct from the manufacturer – low-cost anti-pigeon systems such as spikes from ECOPIC & DEPIGEONAL, BIRDOUT (electronic systems), BIRDWIRE (tension wire system) and CABLE BIRD.

 2. TILDUIVENBOND ONS BELANG

  Nyderlandai

  Įmonė TILDUIVENBOND ONS BELANG, – tai Grossista, veikianti Balandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Den Haag, Nyderlandai.

 3. MONDORAPACI

  Italija

  Įmonė MONDORAPACI, – tai Fornitore servizi, veikianti Balandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pigeons, bird breeding, aviaries, bei animal accessories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cirie', Italija.

 4. GIROPROTEC

  Ispanija

  Įmonė GIROPROTEC, veikianti Balandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, Kenkėjų kontrolė, mašinos ir įrengimai, bei pigeon deterrence pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Girona, Ispanija.

 5. NATURAL GRANEN

  Belgija

  Įmonė NATURAL GRANEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balandžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grūdai galvijams ir paukščiams, Grūdai galvijams ir paukščiams, bei pigeon food supplements pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schoten, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AGROMARKET S.R.L.

  Italija

  Įmonė AGROMARKET S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Priemonės naminių gyvūnų priežiūrai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Landšafto darbų rangovai, Balandžiai, Landšafto darbų rangovai, bei Balandžiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Todi, Italija.

 2. SADOCCO ISEO S.N.C.

  Italija

  Įmonė SADOCCO ISEO S.N.C., veikianti Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Balandžiai, Gyvuliai ir gyvulininkystė, Balandžiai, bei Gyvuliai ir gyvulininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Due Carrare, Italija.

 3. KALU A/S

  Danija

  Įmonė KALU A/S, – tai Grossista, veikianti Balandžiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Koebenhavn V, Danija.

 4. CINCINELLI PAOLO

  Italija

 5. FELMICA MINERAIS INDUSTRIAIS, S.A.

  Portugalija

 1. PONAS BALIONAS

  Lietuva

  Renginių, vakarėlių, bei kitų švenčių dekoravimas balionais. Reklamos gamyba ant balionų, bei iš balionų. Didmeninė ir mažmeninė prekyba balionais ir atributika. Vestuvių dekoravimas - LED šviečiantys balionai, balandžiai ir kt.Vestuvės puošiamos aukščiausios kokybės balionais, neperkraunant, bei atsižvelgiant į kliento biudžetą. Tai balionai su heliu ant lubų, arkos, puokštės, girliandos, gulbės, balandžiai, šviečiantys balionai, balionų paleidimas į dangų. Vakarėlių dekoravimas balionais apima krikštynas, gimtadienius, teminius vakarėlius ir kitas šventes.