• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • balistinė įranga ir testavimo reikmenys

Rezultatai

Balistinė įranga ir testavimo reikmenys - Importas–eksportas

 1. F.A.I.R. S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.A.I.R. S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marcheno, Italija.

 2. HARD SHELL U.S.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė HARD SHELL U.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Personal protection equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Miami, Fl, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 3. ADS INTERNATIONAL LIMITED

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ADS INTERNATIONAL LIMITED, – tai Distributore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bullet proof vests, books by italian authors, bei ballistics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi York, Jungtinė Karalystė.

 4. HARD SHELL FZE

  Jungtiniai Arabų Emyratai

  Įmonė HARD SHELL FZE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Priešgaisriniai įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, bullet proof vests, armoured vehicles, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sharjah, Jungtiniai Arabų Emyratai.

 5. STEEL DEFENCE CO.

  Turkija

  Įmonė STEEL DEFENCE CO., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yenimahalle/ Ankara, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. J.V. NIEBERGALL

  Vokietija

  Įmonė J.V. NIEBERGALL, – tai Grossista, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Police equipments pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Niedernhausen, Vokietija.

 2. NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A.

  Italija

  Įmonė NOBEL SPORT MARTIGNONI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 3. MATCHGUNS S.R.L.

  Italija

  Įmonė MATCHGUNS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Parma, Italija.

 4. PARDINI ARMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė PARDINI ARMI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Camaiore, Italija.

 5. SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS

  Turkija

  Įmonė SEDNA GLOBAL MARKETING AND FINANCIAL SOLUTIONS, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia european grants, bei direct marketing solutions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. NUOVA JAGER S.R.L.

  Italija

  Įmonė NUOVA JAGER S.R.L., – tai Grossista, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Basaluzzo, Italija.

 2. SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP.

  Kinija

  Įmonė SHANDONG SANDA SCI&TECH DEV. CORP., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi JINAN, Kinija.

 1. LAMEC S.R.L.

  Italija

  Įmonė LAMEC S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nave, Italija.

 2. COSMI AMERICO & FIGLIO

  Italija

  Įmonė COSMI AMERICO & FIGLIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ancona, Italija.

 3. C.D. EUROPE S.R.L.

  Italija

  Įmonė C.D. EUROPE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarezzo, Italija.

 4. ARMERIA PIOVANELLI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ARMERIA PIOVANELLI S.R.L., – tai Distributore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lonato Del Garda, Italija.

 5. FALCO ARMS S.R.L.

  Italija

  Įmonė FALCO ARMS S.R.L., veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marcheno, Italija.

 6. CHEDDITE S.R.L.

  Italija

  Įmonė CHEDDITE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Livorno, Italija.

 7. EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C.

  Italija

  Įmonė EUROCOMM MUNIZIONI S.N.C. DI CLAUDIA MORI E C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roncadelle, Italija.

 8. SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD.

  Honkongas

  Įmonė SPRING SUN FIRST TACTICAL INTERNATIONAL CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hong Kong, Honkongas.

 1. ARMI PERAZZI S.P.A.

  Italija

  Įmonė ARMI PERAZZI S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Botticino, Italija.

 2. FABARM S.P.A.

  Italija

  Įmonė FABARM S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Travagliato, Italija.

 3. ARMERIA MANCINI A SAN MARINO

  San Marinas

  Įmonė ARMERIA MANCINI A SAN MARINO, – tai Grossista, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia optical pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gualdicciolo, San Marinas.

 4. STIL CRIN

  Italija

  Įmonė STIL CRIN, – tai Grossista, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavone Del Mella, Italija.

 5. BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V.

  Meksika

  Įmonė BAHER ASESORES INTEGRALES S.A. DE C.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Liemenės, neperšaunamos, protective work helmets, protection vests, bei Liemenės, neperšaunamos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mexico, Meksika.

 6. LANCELOTTI MARA S.R.L.

  Italija

  Įmonė LANCELOTTI MARA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marcheno, Italija.

 7. F.A.P.

  Italija

  Įmonė F.A.P., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gussago, Italija.

 8. FRATELLI TANFOGLIO S.R.L.

  Italija

  Įmonė FRATELLI TANFOGLIO S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sportiniai šautuvai, Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, Sportiniai šautuvai, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gardone Val Trompia, Italija.

 9. SOFLAB

  Lenkija

  Įmonė SOFLAB, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Katowice, Lenkija.

 10. MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH

  Vokietija

  Įmonė MEHLER LAW ENFORCEMENT GMBH, – tai Grossista, veikianti Medžiokliniai ginklai ir amunicija pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Balistinė įranga ir testavimo reikmenys, bei Balistinė įranga ir testavimo reikmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fulda, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai