• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • banguoti lakštai - spalvotųjų metalų

Rezultatai

Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE

  Čekijos Respublika

  Įmonė PETR GRACLIK-SERVICES OF TRADE, veikianti Profiliai ir strypai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Izoliacinės plokštės iš spalvotųjų metalų, Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lipnik Nad Becvou, Čekijos Respublika.

 2. X-ENERGY.RO S.R.L.

  Rumunija

  Įmonė X-ENERGY.RO S.R.L., – tai Distributore, veikianti Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Recas, Rumunija.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO USLUGOWO HANDLOWE ODMET SP Z O O, – tai Grossista, veikianti Banguoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, Importas - eksportas, plieno ir metalų, Profiliai ir strypai iš juodųjų metalų, bei Importas - eksportas, plieno ir metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Siedlce, Lenkija.

 4. PORFIRI S.N.C. DI PORFIRI LUCIANO & C.

  Italija

 5. BUTTERWORTH STEEL PROCESSING LIMITED

  Jungtinė Karalystė

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ID ALLOYS - DISTRIBUTEUR ALLIAGES DE NICKEL ET COBALT, – tai Distributore, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Strypai iš spalvotųjų metalų, Metalo lakštai ir vamzdžiai, Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų, Inconel, Strypai iš spalvotųjų metalų, Hastelloy, nickel alloys bars, nickel alloys, bei cobalt alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Amblainville, Prancūzija.

 2. FEILMEIER AG

  Vokietija

  Įmonė FEILMEIER AG, – tai Grossista, veikianti Atsinaujinantys energijos šaltiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, Santechninės armatūros instaliavimas, Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, Fasadų danga metalinė, Fasadų danga iš spalvotųjų metalų, bei Santechninės armatūros instaliavimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osterhofen, Vokietija.

 3. WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZENGIESSEREI & HARTGUSSWERK QUEDLINBURG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti gaminiai iš juodųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 4. RI INOX SL

  Ispanija

 5. FABRICA DE PERSIANAS METALICAS CIERRES DEL HOGAR SL

  Ispanija

 1. ACERALIA TRANSFORMADOS S.A.

  Ispanija

 2. KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S

  Turkija

  Įmonė KAHRAMANLAR ORMAN URUNLERI SANAYI VE TICARET A S, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 1. WALZEN IRLE GMBH

  Vokietija

  Įmonė WALZEN IRLE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Grubūs ir specialieji lydiniai, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Grubūs ir specialieji lydiniai, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Netphen, Vokietija.

 2. AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD

  Izraelis

  Įmonė AGAN ENGINEERING ENTERPRISES LTD, veikianti Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai banguoti iš juodųjų metalų, corrugated roofing, bei Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ashdod, Izraelis.

 3. VETCHBERRY

  Jungtinė Karalystė

 4. COMERCIAL DE LAMINADOS S.A.

  Ispanija

  Įmonė COMERCIAL DE LAMINADOS S.A., – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 5. PERFIQUINA

  Portugalija

  Įmonė PERFIQUINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai banguoti iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, Stogo dangų medžiagos, corrugated sheets, galvanized sheet metal, Profiliuoti lakštai iš juodųjų metalų, bei Stogo dangų medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponte De Vagos, Portugalija.

 6. EMET SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė EMET SP. Z O.O., – tai Fornitore servizi, veikianti Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, Pramoninių pastatų statyba, Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų, Plienas ir metalai - formavimas ir štampavimas, bei Pramoninių pastatų statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Szczecinek, Lenkija.

 7. EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT

  Austrija

  Įmonė EISENWERK SULZAU-WERFEN R. & E. WEINBERGER AKTIENGESELLSCHAFT, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tenneck, Austrija.

 8. SEM DIS TICARET A S

  Turkija

  Įmonė SEM DIS TICARET A S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. STEEL INDUSTRIAL COMPANY - (TYUMEN)

  Krievija

 2. KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT

  Vengrija

  Įmonė KISS-EXCENTER LEMEZ-ES FEMMEGMUNKALO KFT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nagytarcsa, Vengrija.

 3. STAR MET S A

  Rumunija

  Įmonė STAR MET S A, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Geležies ir mineralinės rūdos, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Comuna Dumbrava Rosie, Rumunija.

 4. BOZZELLI DOMENICO NICOLA DONA

  Italija

 5. PMB ROLLERS GMBH

  Vokietija

  Įmonė PMB ROLLERS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, bei Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Goch, Vokietija.

 6. STAALHANDEL STERNOTTE CH

  Belgija

  Įmonė STAALHANDEL STERNOTTE CH, – tai Grossista, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Valcuoti lakštai - spalvotųjų metalų, Trading in steel, iron products, bei steel sheet pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hasselt, Belgija.

 7. F.A.D. GRONDE

  Italija

 8. CARPANETO LAMIERE S.R.L.

  Italija

 9. CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A.

  Portugalija

  Įmonė CUSTODIO DE CASTRO LOBO & FILHOS, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Lakštai ir juostos - spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, Lakštai ir juostos, alavo, Lakštai ir juostos iš juodųjų metalų, bei Lakštai ir juostos, alavo pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urgezes, Portugalija.

 10. FERANCO

  Italija

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai