• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • batai stepo šokėjams

Rezultatai

Batai stepo šokėjams - Importas–eksportas

 1. GLADIS DANCE

  Ispanija

  Įmonė GLADIS DANCE, veikianti Avalynė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Gimnastikos ir šokių bateliai, Batai stepo šokėjams, Gimnastikos ir šokių bateliai, Batai stepo šokėjams, ballroom dancing shoes, bei gym shoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valverde Del Camino - Huelva, Ispanija.

 2. QUEENE

  Nyderlandai

  Įmonė QUEENE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Batai stepo šokėjams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia dance shoes, dance apparel, bei strass pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Son, Nyderlandai.

 3. MONICA VAZQUEZ RIVAS

  Ispanija

  Įmonė MONICA VAZQUEZ RIVAS, – tai Distributore, veikianti Batai stepo šokėjams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Aranjuez, Ispanija.

 4. ALBERTO Y OSCAR CORAL S.L (ZAPATILLAS CORAL)

  Ispanija

  Įmonė ALBERTO Y OSCAR CORAL S.L (ZAPATILLAS CORAL), veikianti Auliniai batai ir pusbačiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oda ir batai - priedai ir reikmenys, Batai stepo šokėjams, dance shoes, Oda ir batai - priedai ir reikmenys, bei Batai stepo šokėjams pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 5. ZAPATERIA ANTONIO GARCIA

  Ispanija

  Įmonė ZAPATERIA ANTONIO GARCIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Batai stepo šokėjams pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CORRSHOES S.R.L.

  Italija

 2. CAJOMI - SOCIEDADE DE IMOBILIARIA, LDA

  Portugalija

 3. CALZATURIFICIO CILEO ANTONIO

  Italija

  Įmonė gimė iš didelės šeimos avalynės tradicijos, susiformavusios ilgą laiką po karo nedideliame Italijos mieste, kur jaunuolis, siekiantis laimės, pradėjo dirbti nedidelėse amatų parduotuvėse. Aštuntojo dešimtmečio pradžioje meistras įgijęs visą patirtį, su didele aistra, aukojimusi ir drąsa, ir nusprendė atidaryti savo mažą amatų parduotuvę su dviem sūnumis. Tikslumas detalėse ir įsipareigojime leido jo kūrybai pritraukti didelį susidomėjimą visoje Italijos pietinėje pusėje. Su savo sūnumis ir efektyviais organizaciniais įgūdžiais šis entuziazmas augo eksponentiškai, suteikdamas jam savo vietą Italijos avalynės rinkoje. Nuo to laiko nedaug pasikeitė: aistra, rūpinimasis detalėmis, darbų įsipareigojimas… Viskas išliko ir vis dar šiandien yra svarbus paveldas, perduotas dabar jau mirusio meistro/senelio. Visada siekdami aukšto lygio kokybės, užtikrinant modernizavimą ir didinant gamybos efektyvumą, jie sugebėjo patvirtinti save kaip galiojančius konkurentus Europos rinkoje ir net pasiekti rinkas už jūros ribų.