• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • bitininkystė ir šilkininkystė

Rezultatai

Bitininkystė ir šilkininkystė - Importas–eksportas

 1. MIEL TIO JUAN CRUZ

  Ispanija

  Verified by europages badge

  The result of the work of Apícola Cuartero, three generations of a family business located on Mount Moncayo. With over 3, 000 hives, these honeys, produced one hundred percent in Spain, are obtained from the finest blossoms Spanish geography provides. Its twenty and more different products are produced naturally without pesticides used near the flowers, and following traditional processes, so each honey will be different, even within the same type. This is how Mieles del Tío Juan Cruz manages to deliver a honey that tastes like honey used to when it was purchased direct from a beekeeper. Here you will find all of Mieles del Tío Juan Cruz's products. They are available in large jars (940 g), small jars (470 g) and bottles of honey vinegar (250 ml). And every label is written in 5 languages: Spanish, English, French, German and Arabic.

 2. MAES HONEY SL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė MAES HONEY SL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Medus pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, Bitininkystė ir šilkininkystė, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, honey, Dietiniai ir naturalūs maisto produktai, Sveikata - maisto produktai, honey, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aldeatejada-Salamanca, Ispanija.

 3. EUROMIEL

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė EUROMIEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, pollen, yellow pollen, Medus, dry pollen, fresh frozen pollen, woodland maleta honey, orange honey, bei sunflower honey pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mérida-Badajoz, Ispanija.

 4. SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė SOCIEDAD COOPERATIVA APIHURDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, Bičių vaškas, pollen, wax, Medus, Bičių vaškas, sale of honey, sale of wax, bei sale of pollen pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pinofranqueado-Cáceres, Ispanija.

 5. APIS - MATERIALE APISTICO

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė APIS - MATERIALE APISTICO, – tai Venditore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitininkystės mašinos ir įrengimai, queen bee rearing, hive hardware, beehives, Bitininkystės mašinos ir įrengimai, bee smokers, products for beehives, beehive feeders, bei honey mixers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pombia, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. COOP MELISSA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė COOP MELISSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitininkystė ir šilkininkystė, Medus, beehives, bee smokers, Bitininkystė ir šilkininkystė, beehives, Medus, stainless steel containers for honey, bei bee products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelliri, Italija.

 2. PROVENCE APICULTURE

  Prancūzija

  Įmonė PROVENCE APICULTURE, – tai Distributore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia smelters, bei beekeeping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gémenos, Prancūzija.

 3. SAN PER

  Ispanija

  Įmonė SAN PER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drabužiai, darbo, Pirštinės, smoking units, professional attire, Drabužiai, darbo, bei Pirštinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villares De La Reina-Salamanca, Ispanija.

 4. GAEC FAMILLE LASBLEIZ

  Prancūzija

  Įmonė GAEC FAMILLE LASBLEIZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Beaucaire, Prancūzija.

 5. KELES BAL VE KAYISI

  Turkija

  Įmonė KELES BAL VE KAYISI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia honey, natural foods, bei dried apricots pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Malatya, Turkija.

 1. LA ABEJA PRODIGIOSA

  Ispanija

  Įmonė LA ABEJA PRODIGIOSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Landete (cuenca), Ispanija.

 2. PCHELOMAG.COM.UA

  Ukraina

  Įmonė PCHELOMAG.COM.UA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dnipro, Ukraina.

 1. MELOSTAGMA - HONEY DROP

  Graikija

  Įmonė MELOSTAGMA - HONEY DROP, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bičių vaškas, honey, Bičių vaškas, bei chestnut honey pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Skalokhori, Lesvos, Graikija.

 2. IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG

  Vokietija

  Įmonė IMKEREI AHRENS DEUTSCHER HONIG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, Medus, bei millefiori honey pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Faßberg, Vokietija.

 3. AIMERIT S.L.

  Ispanija

  Įmonė AIMERIT S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Soller, Ispanija.

 4. SOLTALECRIM, LDA

  Portugalija

  Įmonė SOLTALECRIM, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, bei Medus pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vila De Frades, Portugalija.

 5. ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO

  Moldavija

  Įmonė ASOCIATIA NATIONALA A APICULTORILOR DIN REPUBLICA MOLDOVA AO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Chisinau, Moldavija.

 6. STALE MATERIALE APISTICO

  Italija

  Įmonė STALE MATERIALE APISTICO, – tai Venditore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Luserna San Giovanni, Italija.

 7. MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA

  Italija

  Įmonė MULINO DEL FRATE AZ. AGRICOLA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Castiglione Dei Pepoli, Italija.

 8. APICOLTURA BONETTI

  Italija

  Įmonė APICOLTURA BONETTI, – tai Venditore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia beekeeping, honey, bei royal jelly pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torre Pallavicina, Italija.

 1. BEEBIO PORTUGAL

  Portugalija

  Įmonė BEEBIO PORTUGAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lisboa, Portugalija.

 2. FAMILLE MICHAUD APICULTEURS

  Prancūzija

  Įmonė FAMILLE MICHAUD APICULTEURS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia organic honey, beehives, bei beekeeping products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gan, Prancūzija.

 3. SUN FLOWER

  Ukraina

  Įmonė SUN FLOWER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia honey and propolis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pavlograd, Ukraina.

 4. LACOURCELLE BENOIT

  Prancūzija

  Įmonė LACOURCELLE BENOIT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bičių vaškas, propolis, pollen, honey, bei Bičių vaškas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chaumeil, Prancūzija.

 5. API-SPAIN EXPORT

  Ispanija

  Įmonė API-SPAIN EXPORT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia honey and propolis, typical honeys, beekeeping products, bei pollen pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Puertollano, Ispanija.

 6. HORAE HONEY

  Graikija

  Įmonė HORAE HONEY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia honey, propolis, pollen, bei products for beehives pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stratoni, Graikija.

 7. ETS NEVIERE

  Prancūzija

  Įmonė ETS NEVIERE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, Bitininkystė ir šilkininkystė, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Kosmetika, Medus, Bitininkystė ir šilkininkystė, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, bei Kosmetika pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valensole, Prancūzija.

 8. APICOLTURA FIORILANDYA

  Italija

  Įmonė APICOLTURA FIORILANDYA, – tai Venditore, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Somma Vesuviana, Italija.

 9. VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė VYROBNI PODNIK JESTED, S.R.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bitininkystės mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Medus, Bičių vaškas, Žvakės, Bitininkystė ir šilkininkystė, Medus, Bičių vaškas, Žvakės, bei Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Liberec, Čekijos Respublika.

 10. L'ABEILLE DE LA FONDATION

  Prancūzija

  Įmonė L'ABEILLE DE LA FONDATION, – tai Fornitore servizi, veikianti Bitininkystė ir šilkininkystė pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai