• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • bonsai medeliai

Rezultatai

Bonsai medeliai - Importas–eksportas

 1. LUXURYTREES.COM®

  Austrija

  Įmonė LUXURYTREES.COM®, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vazoniniai augalai, Vaismedžiai, Bonsai medeliai, landscape architecture, Vazoniniai augalai, Vaismedžiai, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St. Johann In Tirol, Austrija.

 2. RAISIO BONSAI AND GARDEN

  Suomija

  Įmonė RAISIO BONSAI AND GARDEN, – tai Venditore, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bonsai, pots, bei garden tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Raisio, Suomija.

 3. MB MAŽAS MEDIS

  Lietuva

  Įmonė MB MAŽAS MEDIS, – tai Venditore, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pre-bonsai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alytus, Lietuva.

 4. BENAGES PLANTS

  Ispanija

  Įmonė BENAGES PLANTS, – tai Grossista, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia palm trees, olive tree, mediterranean plants, bei conifers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cambrils, Ispanija.

 5. ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE

  Vokietija

  Įmonė ANDREAS STEBNER - SAMENMIX.DE, – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sickte, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DER PALMENMANN GMBH

  Vokietija

  Įmonė DER PALMENMANN GMBH, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castrop-Rauxel, Vokietija.

 2. BERINGGAARD APS

  Danija

  Įmonė BERINGGAARD APS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Džiovintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, Žalialapiai augalai, Bonsai medeliai, Žydintys augalai, Šiltnamių augalai, bei Žalialapiai augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gilleleje, Danija.

 3. HARALD WASSERMANN

  Vokietija

  Įmonė HARALD WASSERMANN, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Daigynai ir miškininkystė, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 4. SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K.

  Vokietija

  Įmonė SAMENFACHVERSAND RÖBEN INH. KRINO RÖBEN E.K., – tai Distributore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aurich, Vokietija.

 5. JOSEF SAULE BAUMSCHULEN

  Vokietija

  Įmonė JOSEF SAULE BAUMSCHULEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Augsburg, Vokietija.

 1. SAMENHAUS MÜLLER

  Vokietija

  Įmonė SAMENHAUS MÜLLER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Keltern, Vokietija.

 2. ANDREAS SCHIEL

  Vokietija

  Įmonė ANDREAS SCHIEL, – tai Distributore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schrecksbach, Vokietija.

 1. HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE

  Vokietija

  Įmonė HECKEN-DIREKT.DE MARKENBAUMSCHULE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ellerhoop, Vokietija.

 2. J.C. MEYER BAUMSCHULEN

  Vokietija

  Įmonė J.C. MEYER BAUMSCHULEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rellingen, Vokietija.

 3. DE BOLSTER

  Vokietija

  Įmonė DE BOLSTER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stubenberg, Vokietija.

 4. HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG

  Vokietija

  Įmonė HYDROFLORA GMBH OBJEKT-BEGRÜNUNG, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daigynai ir miškininkystė, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Daigynai ir miškininkystė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neu-Isenburg, Vokietija.

 5. JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR

  Vokietija

  Įmonė JAKOB UND ULRICH MARTIN GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Augalai, Vaisiai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, bei Augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gundheim, Vokietija.

 6. C.P. ONLINESHOP

  Austrija

  Įmonė C.P. ONLINESHOP, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Köflach, Austrija.

 7. INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH

  Vokietija

  Įmonė INTERNATIONAL SEEDS PROCESSING GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 8. GARTENLAND PRODUKTION GMBH

  Vokietija

  Įmonė GARTENLAND PRODUKTION GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aschersleben, Vokietija.

 1. SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA

  Šveicarija

  Įmonė SCHWEIZER ERIC SAMEN AG FLUORS GRISCHA, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landquart, Šveicarija.

 2. PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG

  Vokietija

  Įmonė PLANTSHOP.DE INH. KARL SCHULZE WELBERG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dülmen, Vokietija.

 3. SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER

  Vokietija

  Įmonė SAMENPROFI SAATGUTVERTRIEB DIRK BENDER, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lich, Vokietija.

 4. BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER

  Vokietija

  Įmonė BONSAI & MORE JOACHIM SCHNEIDER, – tai Venditore, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bonsai, bei green bonsai plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Besigheim, Vokietija.

 5. GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė GARTENBAUBEDARF KEMPER GMBH & CO KG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warendorf, Vokietija.

 6. VAN HAGE & CO LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė VAN HAGE & CO LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Skintos gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žalialapiai augalai, Žydintys augalai, Bonsai medeliai, Šiltnamių augalai, Žalialapiai augalai, Žydintys augalai, Bonsai medeliai, bei Šiltnamių augalai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ware, Jungtinė Karalystė.

 7. INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID

  Ispanija

  Įmonė INSTALADOR DE GAS UTIL MADRID, – tai Distributore, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 8. OLIVENBAUM - SCHENKEINBAEUMCHEN

  Vokietija

  Įmonė OLIVENBAUM - SCHENKEINBAEUMCHEN, – tai Distributore, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia olive tree pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ratingen, Vokietija.

 9. P. J. SCHMIDT

  Vokietija

  Įmonė P. J. SCHMIDT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Bonsai medeliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Bonsai medeliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Quedlinburg, Vokietija.

 10. ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI

  Lenkija

  Įmonė ROSTKOWSCY A.I. DRZEWKA, KRZEWY, BONSAI, veikianti Bonsai medeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bonsai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi SULECIN, Lenkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas