• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • brangakmeniai

Rezultatai

Brangakmeniai - Importas–eksportas

 1. PHOENIX IMPORT

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Įmonė PHOENIX IMPORT, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žvakės, Juvelyrika, incense burners, bracelets, semi-precious stones, essential oils, incense, Body care - products, bei Žvakės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dalfsen, Nyderlandai.

 2. ZENVOL

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Įmonė ZENVOL, – tai Grossista, veikianti Brangieji akmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Juvelyrika, Brangakmeniai, Žvakės, Esencijos ir aromatinės medžiagos, nemaistinės, crystals for jewellery, Juvelyrika, wellness products, Brangakmeniai, bei Žvakės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Groningen, Nyderlandai.

 3. AWGIFTS EUROPE

  Slovakija

  Verified by europages badge

  Įmonė AWGIFTS EUROPE, – tai Grossista, veikianti Žvakės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, wholesale gift items, Aromatherapy Supplier, Bio Essential Oil Wholesale, soaps, Wholesale Jute and Cotton Bags, Himalayan Salt Supplier, Wholesale Nag Champa, bei massage candles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zavar, Slovakija.

 4. ROCK STAR CRYSTALS

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė ROCK STAR CRYSTALS, – tai Venditore, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi New York, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Prancūzija

  Įmonė FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nice, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė MATRIX ORIENT GEMS CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Guangzhou, Kinija.

 2. GOPIKA EXPORTS

  Indija

  Įmonė GOPIKA EXPORTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Brangakmeniai, Tourmaline, bei Emeralds pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jaipur, Indija.

 3. JASMINE EXPORTS

  Indija

  Įmonė JASMINE EXPORTS, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, gemstones for jewellery, semi-precious stone, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jaipur, Indija.

 4. KÄMMERLING VIKTOR

  Vokietija

  Įmonė KÄMMERLING VIKTOR, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai, diamonds cut, Brangakmeniai, jewellery with emeralds, bei Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Idar-Oberstein, Vokietija.

 5. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigerija

  Įmonė EMIGON GEMS AND LAPIDARY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, gemstones for jewellery, working of precious gems, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Akure, Nigerija.

 1. KK S.R.L.

  Italija

  Įmonė KK S.R.L., – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys, articles in coral, jewellery with semi-precious stones, Cultured pearls, bei Brangieji akmenys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torre Del Greco, Italija.

 2. LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE

  Italija

  Įmonė LA VIA DELL'AMBRA DI RAMUNE KUPSYTE, – tai Venditore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia jewellery with amber pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cavaso Del Tomba, Italija.

 1. OTANTIK TAŞ

  Turkija

  Įmonė OTANTIK TAŞ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia precious stones, silver jewellery sets, bei natural stone pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 2. FOREVER ONE

  Turkija

  Įmonė FOREVER ONE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia diamond chokers, advice on buying-selling precious stones, bei collectors' gems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antalya, Turkija.

 3. STEIN-INSEL

  Vokietija

  Įmonė STEIN-INSEL, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, healing amulets, minerals, gems, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 4. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Atlanta, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. KRASOTI.BG

  Bulgarija

  Įmonė KRASOTI.BG, – tai Venditore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Varna, Bulgarija.

 6. NITYA.INC

  Indija

  Įmonė NITYA.INC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Jaipur, Indija.

 7. MUSA ALTINKAYA

  Turkija

  Įmonė MUSA ALTINKAYA, – tai Distributore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Artvin, Turkija.

 8. ARDOISIERES D'HERBEUMONT

  Belgija

  Įmonė ARDOISIERES D'HERBEUMONT, – tai Grossista, veikianti Laiptai, akmeniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Plytelės, Brangakmeniai, bei Plytelės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bertrix, Belgija.

 1. CHINA YIN XIN GEMS CO. LTD

  Kinija

  Įmonė CHINA YIN XIN GEMS CO. LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Changsha, Kinija.

 2. LAURETUM PREZIOSI

  Italija

  Įmonė LAURETUM PREZIOSI, – tai Fornitore servizi, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia diamonds, bei gemmology laboratories pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pescara, Italija.

 3. KOMAL GEMS

  Belgija

  Įmonė KOMAL GEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Deimantai, nešlifuoti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Deimantai, jewellery, Brangakmeniai, Deimantai, bei working of precious gems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 4. SPIRITO GEMS

  Izraelis

  Įmonė SPIRITO GEMS, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Netanya, Izraelis.

 5. MAYRAIN CRAFT & GIFT CO., LTD

  Kinija

  Įmonė MAYRAIN CRAFT & GIFT CO., LTD, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Papuošalai ir brangenybės, Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, Papuošalai ir brangenybės, bei Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Xinan, Kinija.

 6. INBAR, S.R.O.

  Čekijos Respublika

  Įmonė INBAR, S.R.O., veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangakmeniai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 1 , Čekijos Respublika.

 7. SDRUZENÍ MINERAL METAL RNDR. JAROSLAV KUBÍK

  Čekijos Respublika

  Įmonė SDRUZENÍ MINERAL METAL RNDR. JAROSLAV KUBÍK, – tai Multi-Category, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangakmeniai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Praha 9 , Čekijos Respublika.

 8. TRANQUILLITÉ D'ESPRIT ET BIEN ÊTRE

  Belgija

  Įmonė TRANQUILLITÉ D'ESPRIT ET BIEN ÊTRE, – tai Distributore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Lithotherapy treatment using stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Morlanwez, Belgija.

 9. JET INTERNATIONAL

  Indija

  Įmonė JET INTERNATIONAL, – tai Distributore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Vadodara, Indija.

 10. GEMS EXPORT CENTRE

  Indija

  Įmonė GEMS EXPORT CENTRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia precious and semi precious stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi JAIPUR, Rajasthan, Indija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Brangakmeniai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

612 Įmonės