• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • brangieji akmenys ir mineralai

Rezultatai

Brangieji akmenys ir mineralai - Importas–eksportas

 1. BALTICAMBRE

  Prancūzija

  Įmonė BALTICAMBRE, – tai Grossista, veikianti Papuošalai ir brangenybės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, amber, bei Amber jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. DOSTKAR MINING

  Turkija

  Įmonė DOSTKAR MINING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūdų gavyba, Rūdų gavyba, opals, bentonite, bei cornelian pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torbali, Izmir, Turkija.

 3. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Prancūzija

  Įmonė FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nice, Prancūzija.

 4. KAIA & CRYSTALS - VINTAGEKOMBIBCN S.L

  Ispanija

  Įmonė KAIA & CRYSTALS - VINTAGEKOMBIBCN S.L, – tai Grossista, veikianti Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Terrassa, Ispanija.

 5. MINERAMA BENELUX

  Belgija

  Įmonė MINERAMA BENELUX, – tai Grossista, veikianti Papuošalai ir brangenybės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei semi-precious stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Avennes, Belgija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GOLD AND GEMS SRL

  Rumunija

  Įmonė GOLD AND GEMS SRL, – tai Venditore, veikianti Importas - eksportas, juvelyriniai dirbiniai, brangakmeniai ir laikrodžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei sapphires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ramnicu Valcea, Rumunija.

 2. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Italija

  Įmonė NEW YORK COLLECTION S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aukso ir sidabro dirbiniai, Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, Aukso ir sidabro dirbiniai, bei Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 3. STEIN DESIGN SAAR

  Vokietija

  Įmonė STEIN DESIGN SAAR, – tai Fornitore servizi, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Spiesen Elversberg, Vokietija.

 4. ABBIN

  Belgija

  Įmonė ABBIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadinės plytos, working with natural stones, kitchens, bathroom tops, bei Fasadinės plytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Belgija.

 5. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, – tai Grossista, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Auksas, Deimantai, sale of petroleum products, Auksas, bei Deimantai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 1. BELTRAMI

  Belgija

  Įmonė BELTRAMI, – tai Grossista, veikianti Mediena - po pjovimo ir apdorojimo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mediena, neapdirbta, Brangieji akmenys ir mineralai, Mediena, neapdirbta, natural stone, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 2. A BIJOUX

  Prancūzija

  Įmonė A BIJOUX, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, gems, jewellery, Brangieji akmenys ir mineralai, bei Costume jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 1. SIGMUND LINDNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė SIGMUND LINDNER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia crystal balls, bei Polishing balls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warmensteinach, Vokietija.

 2. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Turkija

  Įmonė ASYA YATIRIM DANISMANLIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Investicijų konsultacijos, Investicijų konsultacijos, bei natural stone pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turkija

  Įmonė ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 4. AMBER RAW GROUP

  Ukraina

  Įmonė AMBER RAW GROUP, – tai Subfornitore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rivne, Ukraina.

 5. STEIN-INSEL

  Vokietija

  Įmonė STEIN-INSEL, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, healing amulets, minerals, gems, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 6. GLOBAL MINERALS TECHNOLOGIES, S.L.

  Ispanija

  Įmonė GLOBAL MINERALS TECHNOLOGIES, S.L., – tai Distributore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barcelona, Ispanija.

 7. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Vokietija

  Įmonė MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiburg Im Breisgau, Vokietija.

 8. ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI

  Turkija

  Įmonė ART INSAAT GRANIT MERMER NAKLIYE SANAYI VE TICARET LTD STI, – tai Distributore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Marmuras ir natūralus akmuo, Importas–eksportas, energija ir žaliavos, Marmuras, Alebastras, Marmuras ir natūralus akmuo, Importas–eksportas, energija ir žaliavos, Marmuras, bei Alebastras pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 1. KÄMMERLING VIKTOR

  Vokietija

  Įmonė KÄMMERLING VIKTOR, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai, diamonds cut, Brangakmeniai, jewellery with emeralds, bei Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Idar-Oberstein, Vokietija.

 2. LEIPFINGERBADER KG

  Vokietija

  Įmonė LEIPFINGERBADER KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vatersdorf, Vokietija.

 3. POL LAURENT

  Belgija

  Įmonė POL LAURENT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Laiptai, akmeniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei Patio paving stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Baudour, Belgija.

 4. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Vokietija

  Įmonė SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erdweg, Vokietija.

 5. MINERALEN EDELSTENENSHOP

  Nyderlandai

  Įmonė MINERALEN EDELSTENENSHOP, – tai Fornitore servizi, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Groningen, Nyderlandai.

 6. COMPRO TU ORO

  Ispanija

  Įmonė COMPRO TU ORO, – tai Grossista, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Alcalá de Henares, Ispanija.

 7. D J E CONSTRUCTION LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė D J E CONSTRUCTION LTD, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepalai, grafitas, Kvarcas ir kvarco smelis, Tepalai, grafitas, bei Kvarcas ir kvarco smelis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Attleborough, Jungtinė Karalystė.

 8. TRUDUR INVERSIONES, S.L.

  Ispanija

  Įmonė TRUDUR INVERSIONES, S.L., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cerdanyola Del Valles, Ispanija.

 9. J & S PILING & FOUNDATIONS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė J & S PILING & FOUNDATIONS LTD, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepalai, grafitas, Kvarcas ir kvarco smelis, Tepalai, grafitas, bei Kvarcas ir kvarco smelis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Redditch, Jungtinė Karalystė.

 10. GREEN PILING

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GREEN PILING, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepalai, grafitas, Kvarcas ir kvarco smelis, Tepalai, grafitas, bei Kvarcas ir kvarco smelis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sheffield, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai