• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • brangieji akmenys ir mineralai

Rezultatai

Brangieji akmenys ir mineralai - Importas–eksportas

 1. BALTICAMBRE

  Prancūzija

  Įmonė BALTICAMBRE, – tai Grossista, veikianti Papuošalai ir brangenybės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, amber, bei Amber jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. FREDIANI PIERRES PRECIEUSES

  Prancūzija

  Įmonė FREDIANI PIERRES PRECIEUSES, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys, Brangieji ir pusiau brangūs akmenys ir perlai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nice, Prancūzija.

 3. DOSTKAR MINING

  Turkija

  Įmonė DOSTKAR MINING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rūdų gavyba, Rūdų gavyba, opals, bentonite, bei cornelian pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torbali, Izmir, Turkija.

 4. KAT SAPPHIRES LTD

  Mauricijus

  Įmonė KAT SAPPHIRES LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sapphires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Port Louis, Mauricijus.

 5. GOLD AND GEMS SRL

  Rumunija

  Įmonė GOLD AND GEMS SRL, – tai Venditore, veikianti Importas - eksportas, juvelyriniai dirbiniai, brangakmeniai ir laikrodžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei sapphires pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ramnicu Valcea, Rumunija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. MINERAMA BENELUX

  Belgija

  Įmonė MINERAMA BENELUX, – tai Grossista, veikianti Papuošalai ir brangenybės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei semi-precious stones pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Avennes, Belgija.

 2. NEW YORK COLLECTION S.R.L.

  Italija

  Įmonė NEW YORK COLLECTION S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aukso ir sidabro dirbiniai, Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija, Aukso ir sidabro dirbiniai, bei Juvelyriniai dirbiniai ir bižuterija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 3. STEIN DESIGN SAAR

  Vokietija

  Įmonė STEIN DESIGN SAAR, – tai Fornitore servizi, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Spiesen Elversberg, Vokietija.

 4. REYON

  Šri Lanka

  Įmonė REYON, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Biologija - maisto produktai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, Brangieji akmenys ir mineralai, bei cinnamon pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kandy, Šri Lanka.

 5. SIGMUND LINDNER GMBH

  Vokietija

  Įmonė SIGMUND LINDNER GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia crystal balls, bei Polishing balls pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warmensteinach, Vokietija.

 1. ASYA YATIRIM DANISMANLIK

  Turkija

  Įmonė ASYA YATIRIM DANISMANLIK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Investicijų konsultacijos, Investicijų konsultacijos, bei natural stone pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 2. ROYAUME MINÉRAUX

  Marokas

  Įmonė ROYAUME MINÉRAUX, – tai Grossista, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Meknes, Marokas.

 1. A BIJOUX

  Prancūzija

  Įmonė A BIJOUX, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, gems, jewellery, Brangieji akmenys ir mineralai, bei Costume jewellery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 2. BELTRAMI

  Belgija

  Įmonė BELTRAMI, – tai Grossista, veikianti Mediena - po pjovimo ir apdorojimo pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mediena, neapdirbta, Brangieji akmenys ir mineralai, Mediena, neapdirbta, natural stone, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Harelbeke, Belgija.

 3. JASMINE EXPORTS

  Indija

  Įmonė JASMINE EXPORTS, – tai Grossista, veikianti Brangakmeniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, gemstones for jewellery, semi-precious stone, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jaipur, Indija.

 4. NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė NM TRADE CORPORATIONS IN WORLD, – tai Grossista, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Auksas, Deimantai, sale of petroleum products, Auksas, bei Deimantai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 5. ABBIN

  Belgija

  Įmonė ABBIN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Fasadinės plytos, working with natural stones, kitchens, bathroom tops, bei Fasadinės plytos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Essen, Belgija.

 6. COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A.

  Gvatemala

  Įmonė COMPAÑIA MINERA Y MARMOLERA S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Oniksas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pusiau brangūs akmenys, Brangieji akmenys ir mineralai, Ornamental stones, Pusiau brangūs akmenys, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Guatemala, Gvatemala.

 7. ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S

  Turkija

  Įmonė ARAS ARSLAN MADEN INSAAT A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Akmenys ir rūda pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 8. KÄMMERLING VIKTOR

  Vokietija

  Įmonė KÄMMERLING VIKTOR, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai, diamonds cut, Brangakmeniai, jewellery with emeralds, bei Juvelyrinių gaminių, laikrodžių gamybos ir auksakalystės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Idar-Oberstein, Vokietija.

 1. EMIGON GEMS AND LAPIDARY

  Nigerija

  Įmonė EMIGON GEMS AND LAPIDARY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, gemstones for jewellery, working of precious gems, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Akure, Nigerija.

 2. MINERALS BASE AGENCY LIMITED

  Uganda

  Įmonė MINERALS BASE AGENCY LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kampala, Uganda.

 3. STEIN-INSEL

  Vokietija

  Įmonė STEIN-INSEL, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, healing amulets, minerals, gems, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 4. SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K

  Vokietija

  Įmonė SCHMID GETRÄNKEVERPACKUNGEN E.K, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Erdweg, Vokietija.

 5. YOOLIM GEMSTONE

  Tailandas

  Įmonė YOOLIM GEMSTONE, – tai Grossista, veikianti Rinkos tyrimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys ir mineralai, gemstones for jewellery, precious and semi precious stones, bei Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bangkok, Tailandas.

 6. LEIPFINGERBADER KG

  Vokietija

  Įmonė LEIPFINGERBADER KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vatersdorf, Vokietija.

 7. AMBER RAW GROUP

  Ukraina

  Įmonė AMBER RAW GROUP, – tai Subfornitore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rivne, Ukraina.

 8. BUYGEMS NATURAL GEMSTONE

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė BUYGEMS NATURAL GEMSTONE, – tai Venditore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangakmeniai, bei Brangakmeniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Atlanta, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 9. MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA

  Vokietija

  Įmonė MINERALS, RESOURCES-DEVELOPMENT S.A. ALEMANA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mineralai, bei Mineralai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Freiburg Im Breisgau, Vokietija.

 10. GEMFRANCE

  Prancūzija

  Įmonė GEMFRANCE, veikianti Brangieji akmenys ir mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Brangieji akmenys, Juvelyrika, Brangieji akmenys, bei Juvelyrika pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint Ismier, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai