• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • buitiniai reikmenys iš aliuminio

Rezultatai

Buitiniai reikmenys iš aliuminio - Importas–eksportas

 1. ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA

  Italija

  Įmonė ZECCHI BOTTEGA D'ARTE CASA, – tai Venditore, veikianti Reklaminės dovanėlės ir reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys iš aliuminio, gift items, bonbonniere, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, bei complementary furnishings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cento, Italija.

 2. ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH

  Vokietija

  Įmonė ADHOC ENTWICKLUNG UND VERTRIEB GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plastmasės - buitiniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys, metaliniai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Buitiniai reikmenys, metaliniai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, electric mills, bei cold drink dispensers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 3. SFYGA ALUMINIUM

  Graikija

  Įmonė SFYGA ALUMINIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, saucepans, bei Special aluminium structures pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Peristeri, Graikija.

 4. JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP

  Vokietija

  Įmonė JOSEF BECKER, BECKLAND-ERZEUGNISSE GMBH & CO.KG, ONLINE -SHOP, – tai Venditore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia door mats, bei Coconut wire-mesh mats pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lünen, Vokietija.

 5. NAVA IDEAS

  Graikija

  Įmonė NAVA IDEAS, – tai Grossista, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ionia, Thessaloniki, Graikija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. VALIRA

  Ispanija

  Įmonė VALIRA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cooking equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reus, Ispanija.

 2. GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY

  Kinija

  Įmonė GOLDENWORLD ALUMINIUM COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aluminium accessories for furniture, anodised aluminium, aluminium alloy metallization, bei aluminium alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foshan, Kinija.

 3. ESLON MUTFAK EŞYALARI

  Turkija

  Įmonė ESLON MUTFAK EŞYALARI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys, metaliniai, saucepans, Kitchen utensils - metal, Buitiniai reikmenys, metaliniai, bei houseware pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahramanmaraş, Turkija.

 4. ALUMINIOS GARCÍA LEMA

  Ispanija

  Įmonė ALUMINIOS GARCÍA LEMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aluminium finishing, aluminium kitchen accessories, aluminium frame accessories, bei aluminium frame pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alcorcón, Ispanija.

 5. ANODIZADOS IBERALC,S.L.

  Ispanija

  Įmonė ANODIZADOS IBERALC,S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bathroom accessories, anodised aluminium, bei accessories, parts and components for industrial equipment and plants pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arrubal, Ispanija.

 1. PLUS PACK

  Prancūzija

  Įmonė PLUS PACK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pakavimas - įmonės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto pakuotė, Plastikinė pakuotė, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Maisto pakuotė, Plastikinė pakuotė, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, bei Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Germain-En-Laye, Prancūzija.

 2. BISON INDUSTRIAL LIMITED

  Kinija

  Įmonė BISON INDUSTRIAL LIMITED, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pressure die casting mould construction, machining aluminium and iron, CNC milling, bei high-pressure zinc die-casting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dongguan, Kinija.

 1. VIVA PLAST GMBH

  Vokietija

  Įmonė VIVA PLAST GMBH, – tai Distributore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto pakuotė, food boxes, bei Maisto pakuotė pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bönen, Vokietija.

 2. FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO

  Ispanija

  Įmonė FINEXKIT VENTANAS DE ALUMINIO, – tai Distributore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Albalat Dels Sorells, Ispanija.

 3. BAF PFANNEN

  Vokietija

  Įmonė BAF PFANNEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia braziers, household cooking appliances, bei non-stick coverings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kaltennordheim, Vokietija.

 4. FORZA MAKINA SANAYI V E TICARET LIMITED ŞIRKETI

  Turkija

  Įmonė FORZA MAKINA SANAYI V E TICARET LIMITED ŞIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial processing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI

  Turkija

  Įmonė SINANLI AMBALAJ SANAYI VE DIS TIC. LTD. STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio folija įpakavimui pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Aliuminio lydiniai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Aliuminis ir aliuminio lydiniai, Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio, Aliuminio lydiniai, bei Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi ISTANBUL, Turkija.

 6. GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI.

  Turkija

  Įmonė GÖKAY MADENI EŞYA SAN. VE TIC. LTD. ŞTI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aluminium and stainless steel household articles, bei ironing boards pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 7. ALLINOX

  Belgija

  Įmonė ALLINOX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots, pots and pans, kitchen knives, bei wok pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostrozebeke, Belgija.

 8. HING FAT GROUP LTD

  Kinija

  Įmonė HING FAT GROUP LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Aliuminio liejyklos, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Aliuminio liejyklos, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, aluminium profile extrusion, bei aluminium profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi GUANGDONG PROVINCE, Kinija.

 1. SHOWROOM HERBE?

  Lenkija

  Įmonė SHOWROOM HERBE?, – tai Venditore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 2. ARMA METAL FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY

  Turkija

  Įmonė ARMA METAL FOREIGN TRADE LIMITED COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stiklas, metal, Stainless steel lugs, glass caps, bei Stiklas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kahramanmaras, Turkija.

 3. MEDIA ELECTRO

  Lenkija

  Įmonė MEDIA ELECTRO, – tai Distributore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Glina, Lenkija.

 4. MIKAPEN

  Turkija

  Įmonė MIKAPEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Langai, Durų ir langų gamybos iš PVC ir aliuminio mašinos, pvc doors, doors, Langai, bei Durų ir langų gamybos iš PVC ir aliuminio mašinos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 5. MARBEGLASS

  Ispanija

  Įmonė MARBEGLASS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia aluminium, bei crystals pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marbella, Ispanija.

 6. FISSLER GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė FISSLER GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Grossista, veikianti Hi-fi, televizijos ir vaizdo įrangos priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai elektros prietaisai (stambūs), Plastmasės - buitiniai gaminiai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Buitiniai elektros prietaisai (smulkūs), Buitiniai elektros prietaisai (stambūs), Plastmasės - buitiniai gaminiai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, bei Buitiniai elektros prietaisai (smulkūs) pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wien, Austrija.

 7. W&E MESSERKONTOR SOLINGEN WWW.SOLINGER-BUCKELMESSER.DE

  Vokietija

  Įmonė W&E MESSERKONTOR SOLINGEN WWW.SOLINGER-BUCKELMESSER.DE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoniniai peiliai ir pjovimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai, Buitiniai reikmenys iš aliuminio, Peiliai ir žirklės buitiniam ir profesionaliam naudojimui, Peiliai, buitiniai, bei Mėsinių ir dešrų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Solingen, Vokietija.

 8. ILLA SPA

  Italija

  Įmonė ILLA SPA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pots, frying pans, bei non-stick pans pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noceto, Italija.

 9. OMNI PARAPETY

  Lenkija

  Įmonė OMNI PARAPETY, – tai Venditore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia railings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brzesko, Lenkija.

 10. GRANIT HOME PRODUCTS

  Turkija

  Įmonė GRANIT HOME PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buitiniai reikmenys iš aliuminio pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas