• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai

Rezultatai

Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai - Importas–eksportas

 1. BRUWIER POTATOES

  Belgija

  Verified by europages badge

  Exporter of washed and unwashed, packed and industrial-grade potatoes - very wide range of yellow & red potato varieties, onions & carrots. Bruwier Potatoes n.v. enjoys its unique reputation in the potato world. Its name stands for quality, confidence and smooth partnership. These qualities are decisive in a market whose products are so sensitive and whose prices are so volatile.

 2. RTL PATAT

  Belgija

  Verified by europages badge

  Rik Tanghe is a well-known company in the potato industry. With long experience acquired and passed from father to son, Rik Tanghe is the partner chosen by specialist potato producers along the Belgian border. Renowned for the quality of its products, Rik Tanghe has many well-known Belgian and foreign companies on its customer list. Are you looking for a potato expert? You've come to the right spot!

 3. LA CHIPS FRANÇAISE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LA CHIPS FRANÇAISE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Krekeriai ir sūdyti užkandžiai, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Aubin, Prancūzija.

 4. BART'S POTATO COMPANY

  Belgija

  Įmonė BART'S POTATO COMPANY, – tai Grossista, veikianti Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, potatoes, Potato supplier, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Chipped potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vleteren, Belgija.

 5. ZVL FRIET

  Nyderlandai

  Įmonė ZVL FRIET, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Graauw, Nyderlandai.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. CLAREBOUT POTATOES

  Belgija

  Įmonė CLAREBOUT POTATOES, – tai Grossista, veikianti Bulvės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, cooked potatoes, Chipped potatoes, bei potato flakes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nieuwkerke, Belgija.

 2. FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA

  Ispanija

  Įmonė FÁBRICA DE PATATAS FRITAS LA SANTAMARÍA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia potato crisps, dry fruits, bei preservation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pinto-Madrid, Ispanija.

 3. XION

  Kinija

  Įmonė XION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Zhangjiakou, Kinija.

 4. POGAR POTATO FACTORY (PPF)

  Krievija

  Įmonė POGAR POTATO FACTORY (PPF), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maistas ir gėrimai - ingredientai, Maisto produktai - importas-eksportas, Maistas ir gėrimai - ingredientai, Maisto produktai - importas-eksportas, mashed potato mix, bei foodstuffs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pogar, Krievija.

 5. HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH

  Vokietija

  Įmonė HEISSHOF SCHÄLKARTOFFELN GMBH, – tai Distributore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ismaning, Vokietija.

 1. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgija

  Įmonė VERBIST AARDAPPELEN, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, potatoes, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Potatoes for use in industry, bei Potatoes - Bintje pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hulshout, Belgija.

 2. OWEL - GHIJS

  Belgija

  Įmonė OWEL - GHIJS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, seed potatoes, new potatoes, bei Potato supplier pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ronse, Belgija.

 1. VERHAGEN HOLLAND

  Nyderlandai

  Įmonė VERHAGEN HOLLAND, – tai Multi-Category, veikianti Bulvės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, import/export, production and sale of fruit and vegetables, bunions, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dinteloord, Nyderlandai.

 2. LUTOSA

  Belgija

  Įmonė LUTOSA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti, deep-frozen french fries, Dehydrated mashed potato, bei Chilled, frozen and deep-frozen chips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leuze En Hainaut, Belgija.

 3. ULRICH GROCHOLL OHG

  Vokietija

  Įmonė ULRICH GROCHOLL OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Clenze, Vokietija.

 4. BELPACO

  Belgija

  Įmonė BELPACO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, packaged potatoes, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Distribution of potatoes, bei new potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kalken, Belgija.

 5. 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH

  Austrija

  Įmonė 11ER NAHRUNGSMITTEL GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Frastanz, Austrija.

 6. DE AARDAPELHOEVE

  Belgija

  Įmonė DE AARDAPELHOEVE, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, potatoes, bei Potatoes for use in industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tielt, Belgija.

 7. MYDIBEL

  Belgija

  Įmonė MYDIBEL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, deep-frozen french fries, bei packaged potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mouscron, Belgija.

 8. MC CAIN FOODS BELGIUM

  Belgija

  Įmonė MC CAIN FOODS BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia frozen foods, bei Chipped potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grobbendonk, Belgija.

 1. AARDAPPELCENTRALE

  Belgija

  Įmonė AARDAPPELCENTRALE, – tai Grossista, veikianti Bulvės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Chipped potatoes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ekeren, Belgija.

 2. LAMB WESTON MEIJER BV

  Nyderlandai

  Įmonė LAMB WESTON MEIJER BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Potatoes for use in industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kruiningen, Nyderlandai.

 3. MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR

  Vokietija

  Įmonė MÜNZNER' S KNÖDELPRODUKTION ROLAND & MATTHIAS MÜNZNER GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Marienberg, Vokietija.

 4. KNÖDELCONNECTION GMBH

  Vokietija

  Įmonė KNÖDELCONNECTION GMBH, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Importas - eksportas, žemės ūkio produkcija pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 5. NETZER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė NETZER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hiddenhausen, Vokietija.

 6. AGRISTO NAZARETH

  Belgija

  Įmonė AGRISTO NAZARETH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chipped potatoes, Food Manufacturer, bei mashed potato mix pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nazareth, Belgija.

 7. LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM

  Nyderlandai

  Įmonė LAMB WESTON MEYER POTATOES BELGIUM, – tai Multi-Category, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Chipped potatoes, bei Potato supplier pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kruiningen, Nyderlandai.

 8. TERRALOG AG

  Šveicarija

  Įmonė TERRALOG AG, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Pašarai gyvulių auginimui, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, bei Pašarai gyvulių auginimui pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rüdtligen-Alchenflüh, Šveicarija.

 9. PFANNI GMBH & CO. OHG

  Vokietija

  Įmonė PFANNI GMBH & CO. OHG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Vaisiai, Pusfabrikačiai ir gurmanų maistas, bei Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stavenhagen, Vokietija.

 10. VERBIST AARDAPPELEN

  Belgija

  Įmonė VERBIST AARDAPPELEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Bulvės - tirpūs mišiniai ir ruošiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hulshout, Belgija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai

Raskite kainas, taikomas