• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • burokėliai

Rezultatai

Burokėliai - Importas–eksportas

 1. HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA.

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė HORTICOLAS CASAL DA AVÓ, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šviežios pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, Vaisiai, Vaisiai ir daržovės - importas-eksportas, Maisto produktai - importas-eksportas, cabbage plants, fresh fruit, melon, vegetables, bei turnips pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Torres Novas, Portugalija.

 2. FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRUTAS Y VERDURAS HERMANOS MONRÓS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, Fresh fruits and vegetables, carrots, PARSNIPS, Burokėliai, celery, turnips, bei cardoons pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alboraya-Valencia, Ispanija.

 3. INTERNATIONAL TRADERS

  Egiptas

  Įmonė INTERNATIONAL TRADERS, veikianti Daržovės, džiovintos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, Citrusiniai vaisiai, fresh vegetables, olives, Burokėliai, bei Citrusiniai vaisiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alexandria, Egiptas.

 4. VERDUYN FRANCE

  Prancūzija

  Įmonė VERDUYN FRANCE, – tai Grossista, veikianti Vaisiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, Burokėliai, Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai, carrots, celery, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Phalempin, Prancūzija.

 5. AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G.

  Vokietija

  Įmonė AGRARGENOSSENSCHAFT DREI GLEICHEN MÜHLBERG E.G., veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pieninė galvijininkystė, Avys ir ožkos, Burokėliai, Pieninė galvijininkystė, Avys ir ožkos, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mühlberg, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PB DIALOG

  Ukraina

  Įmonė PB DIALOG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šviežios pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, carrots, Burokėliai, bei onions pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kakhovka, Ukraina.

 2. BTG BOUTHEGOURD

  Prancūzija

  Įmonė BTG BOUTHEGOURD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Burokėliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi St Benoit Sur Loire, Prancūzija.

 3. DUTCH FARMERS SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė DUTCH FARMERS SP. Z O.O., – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Javai ir grūdai, Burokėliai, Javai ir grūdai, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Stargard Szczecinski, Lenkija.

 4. GUT DUMMERSTORF GMBH

  Vokietija

  Įmonė GUT DUMMERSTORF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvijai, Burokėliai, Galvijai, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dummerstorf, Vokietija.

 5. DE WULF AGRO

  Belgija

  Įmonė DE WULF AGRO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Burokėliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gembloux, Belgija.

 1. J.L. PRIESTLEY & CO. LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė J.L. PRIESTLEY & CO. LTD, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržovės, šviežios, Burokėliai, Daržovės, šviežios, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sleaford, Jungtinė Karalystė.

 2. WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė WIELKOPOLSKA HODOWLA BURAKA CUKROWEGO SP. Z O.O., – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, Javai ir grūdai, Burokėliai, bei Javai ir grūdai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poznan, Lenkija.

 1. BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE

  Lenkija

  Įmonė BOVINAS SP. Z O.O. GOSPODARSTWO NASIENNO ROLNE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, Burokėliai, Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chodow, Lenkija.

 2. SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT

  Vengrija

  Įmonė SZILARD-3KERESKEDO SZOLGALTATO ES TERMELO BT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Javai ir grūdai, Burokėliai, Javai ir grūdai, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hajduszoboszlo, Vengrija.

 3. STE BTG AGR I

  Prancūzija

  Įmonė STE BTG AGR I, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi St Benoit Sur Loire, Prancūzija.

 4. CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė CIXI LOTEK ELECTRICAL APPLIANCE CO., LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Burokėliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Cixi, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 5. GARAWOL

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GARAWOL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Burokėliai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Birmingham, Jungtinė Karalystė.

 6. STJÖRNUGRÍS HF

  Islandija

  Įmonė STJÖRNUGRÍS HF, – tai Grossista, veikianti Daržovės, šaknys ir maistiniai šakniagumbiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Burokėliai, bei Burokėliai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reykjavík, Islandija.

 7. DANCKERT KROHN AS

  Norvegija

 8. SKANDIA OERREDEKSPORT A/S

  Danija

 1. NAPLES INVESTISSEMENTS

  Prancūzija

 2. SDAD COOP CATALANA Y SECCIO DE CREDIT DE RESPONSABILIDAD LIMITADA

  Ispanija

 3. S.I.D.E.SUP.

  Prancūzija

 4. NORMAN OLVERSON LIMITED

  Jungtinė Karalystė

 5. MATROT U.K. LTD

  Jungtinė Karalystė

 6. LHOTE SA

  Prancūzija

 7. STE TRAVAUX AGRIC RICHER FILS

  Prancūzija

 8. AGRARGENOSSENSCHAFT KRIPPEHNA EG

  Vokietija

 9. A.P.N. AGRARPRODUKTION NEBELTAL GMBH

  Vokietija