• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • buteliai- metaliniai

Rezultatai

Buteliai- metaliniai - Importas–eksportas

 1. CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CARBO KOHLENSÄUREWERKE GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Hönningen, Vokietija.

 2. A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė A. MAY FLÜSSIGGAS GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lippstadt, Vokietija.

 3. SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė SCHRÖDER GAS GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Thedinghausen, Vokietija.

 4. GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GHC GERLING, HOLZ & CO HANDELS GMBH, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 5. WILLY LÜNING GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WILLY LÜNING GMBH, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dorsten, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė STRANDMÖLLEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bad Schwartau, Vokietija.

 2. CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė CELORTEC GAS- UND INDUSTRIETECHNIK GMBH, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dortmund, Vokietija.

 3. BLOCKHÜTTE GMBH

  Vokietija

  Įmonė BLOCKHÜTTE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Reklaminės smulkmenos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Turistinio žygio įranga, Buteliai, metaliniai, flasks, gift items, Turistinio žygio įranga, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paderborn, Vokietija.

 4. RIESSNER-GASE GMBH

  Vokietija

  Įmonė RIESSNER-GASE GMBH, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Lichtenfels, Vokietija.

 5. WESTFALEN AG

  Vokietija

  Įmonė WESTFALEN AG, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Münster, Vokietija.

 1. ROOT 7 LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ROOT 7 LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia drinking glasses, borosilicate glass, bei bottles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi London, Jungtinė Karalystė.

 2. VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė VITKOVICE KORDT U. ROSCH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia hydrogen pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Georgsmarienhütte, Vokietija.

 1. WELZ GAS CYLINDER GMBH

  Vokietija

  Įmonė WELZ GAS CYLINDER GMBH, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rathenow, Vokietija.

 2. CROWN-BAELE

  Belgija

  Įmonė CROWN-BAELE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramonės įrangos nuoma pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, aluminium cylinders, Buteliai, metaliniai, gas bottle filling systems, bei bottles caps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Londerzeel, Belgija.

 3. GASE-CENTER-BORNEMANN

  Vokietija

  Įmonė GASE-CENTER-BORNEMANN, – tai Grossista, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šalutiniai anglies produktai, LPG, Dujos, medicininės, Suskystintos dujos, Šalutiniai anglies produktai, LPG, Dujos, medicininės, bei Suskystintos dujos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fröndenberg, Vokietija.

 4. PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG

  Vokietija

  Įmonė PRÜFTECHNIK KESSELS GMBH & CO DRUCKBEHÄLTERPRÜFUNGEN KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Naftos kuras ir priedai, Buteliai, metaliniai, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, bei Naftos kuras ir priedai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karlsruhe, Vokietija.

 5. GREENYWAY

  Ispanija

  Įmonė GREENYWAY, – tai Venditore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Salar, Ispanija.

 6. APODAN A/S

  Danija

  Įmonė APODAN A/S, – tai Grossista, veikianti Buteliai ir indai, stikliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai ir indeliai, plastmasiniai, Buteliai, metaliniai, Buteliai ir indeliai, plastmasiniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kobenhavn, Danija.

 7. CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA.

  Portugalija

  Įmonė CRISMETAL - CONSTRUÇOES E MONTAGENS METALICAS, LDA., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Padėklai ir didlėkštės iš aliuminio pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Ipakavimo juostos, metalinės, Buteliai, metaliniai, Ipakavimo juostos, metalinės, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vale Fetal, Portugalija.

 8. STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES

  Tunisas

  Įmonė STE TNNE DES STRUCTURES METALLIQUES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pramoninių pastatų statyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, Buteliai, metaliniai, Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaghouan Riadh, Tunisas.

 1. GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A.

  Lenkija

  Įmonė GRODKOWSKIE ZAKLADY WYROBOW METALOWYCH S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grodkow, Lenkija.

 2. POLSKI GAZ SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė POLSKI GAZ SP. Z O.O., – tai Grossista, veikianti LPG pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 3. GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Įmonė GASITECH INDUSTRIE-GAS-HANDELSGESELLSCHAFT MBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Walsleben, Vokietija.

 4. VITKOVICE MILMET S.A.

  Lenkija

  Įmonė VITKOVICE MILMET S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sosnowiec, Lenkija.

 5. BETTS UK LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė BETTS UK LTD, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai ir indeliai, plastmasiniai, Plastmasė - gaminiai medicinai, Buteliai ir indeliai, plastmasiniai, bei Plastmasė - gaminiai medicinai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Colchester, Jungtinė Karalystė.

 6. ARDAGH METAL PACKAGING

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ARDAGH METAL PACKAGING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia bottles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rotherham, Jungtinė Karalystė.

 7. MBG

  Tunisas

  Įmonė MBG, – tai Distributore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monastir Riadh, Tunisas.

 8. GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH

  Vokietija

  Įmonė GWG GASFLASCHENWERK GRÜNHAIN GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grünhain-Beierfeld, Vokietija.

 9. ME-FA A/S

  Danija

  Įmonė ME-FA A/S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Buteliai, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai, bei Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Viby, Danija.

 10. ETS G BEAUMONT

  Prancūzija

  Įmonė ETS G BEAUMONT, veikianti Įpakavimas ir įpakavimo medžiagos, metaliniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Buteliai, metaliniai, bei Buteliai, metaliniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Migennes, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai