• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • cinkas ir cinko lydiniai

Rezultatai

Cinkas ir cinko lydiniai - Importas–eksportas

 1. METALÚRGICA FONSECA & FLORA

  Portugalija

  Verified by europages badge

  Įmonė METALÚRGICA FONSECA & FLORA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cinkas ir cinko lydiniai, sacrificial anodes, Anodes, Corrosion protection, zinc, Cinkas ir cinko lydiniai, Cathodic protection, ship and sailboat parts and components, bei Machined parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Matosinhos, Portugalija.

 2. GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė GRILLO-WERKE AG GESCHÄFTSBEREICH METALL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Duisburg, Vokietija.

 3. WESTFALENZINN J. JOST KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė WESTFALENZINN J. JOST KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plieno ir metalų litavimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Alavas - lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Alavas ir alavo lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Anodes, bei Soft solders pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sundern, Vokietija.

 4. DIPL.-ING. HERWIG GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė DIPL.-ING. HERWIG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Hot galvanising, Hot galvanising shop, degreasing, Inhibitors, Flux, Ferrokill, Wetting agents, Protectors, bei Zinc alloy pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hagen, Vokietija.

 5. METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV

  Nyderlandai

  Verified by europages badge

  Įmonė METALS CHEMICALS MAASTRICHT BV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Švinas ir švino lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cinkas ir cinko lydiniai, zinc, Zinc Recycling, Zinc Ash, Zamak Ash, Zinc Dross, Zinc Dust, Lead Recycling, bei Lead Ash pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maastricht, Nyderlandai.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GLORIA KEY

  Baltarusija

  Įmonė GLORIA KEY, – tai Multi-Category, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Galvaninis cinkavimas, Antikorozinės dangos, Galvaninis cinkavimas, Antikorozinės dangos, bei galvanising pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zhodino, Baltarusija.

 2. ID CASTING

  Prancūzija

  Įmonė ID CASTING, – tai Subfornitore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Arbois, Prancūzija.

 3. COLIMET SRL

  Italija

  Įmonė COLIMET SRL, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia spray zinc plating, bei spray galvanizing of metal surfaces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 4. INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS

  Prancūzija

  Įmonė INJECTION ZAMAK ET TRAITEMENTS, – tai Subfornitore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Saint-Amand Montrond, Prancūzija.

 5. ZINCO GROUP. SRL

  Italija

  Įmonė ZINCO GROUP. SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plienas ir metalai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Varis ir vario lydiniai, Dūmtraukių šachtos, pramoninės, Cinkas ir cinko lydiniai, smoke ducts, Varis ir vario lydiniai, Dūmtraukių šachtos, pramoninės, bei Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castrovillari, Italija.

 1. YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU

  Turkija

  Įmonė YALÇIN HIRDAVAT-ZAMAK KALIP ZAMAK BASKI- -ZINKDRUCKGUSS FORMENBAU, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Karatay/konya, Turkija.

 2. ARTUR MONSE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė ARTUR MONSE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Velbert, Vokietija.

 1. HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė HZD - DRUCKGUSS HAVELLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia high-pressure zinc die-casting, diecasting, tool manufacturing, bei Automotive pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Premnitz, Vokietija.

 2. MINA GALVANIZ

  Turkija

  Įmonė MINA GALVANIZ, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia light posts, bei road and motorway safety barrier installation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. QINGDAO LYHT TRADING CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė QINGDAO LYHT TRADING CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Shijiazhuang, Kinija.

 4. TESTAS

  Belgija

  Įmonė TESTAS, – tai Grossista, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Nerūdijantis plienas, copper and alloys, lead and alloys, Nerūdijantis plienas, bei aluminium profiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wommelgem, Belgija.

 5. AKKOZA METAL SAN. TIC. LTD. STI.

  Turkija

  Įmonė AKKOZA METAL SAN. TIC. LTD. STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. ASG METAL

  Turkija

  Įmonė ASG METAL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Izmir, Turkija.

 7. CHUN & VOLLERIN S.R.L.

  Italija

  Įmonė CHUN & VOLLERIN S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aliuminis ir aliuminio lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, metal alloys, bei nickel alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Buccinasco, Italija.

 8. SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE DES METAUX BLANCS OUVRES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Juodųjų metalų lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, Spausdinimas šilkografijos būdu, Švinas ir švino lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, bei Spausdinimas šilkografijos būdu pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Chevigny-Saint-Sauveur Cedex, Prancūzija.

 1. ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA

  Portugalija

  Įmonė ALUZINFER - FUNDIÇÃO INJECTADA, L.DA, – tai Fornitore servizi, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zamak injection, bei mazak cast items pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Águeda, Portugalija.

 2. NIMET MADEN

  Turkija

  Įmonė NIMET MADEN, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zinc and alloys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė JENERS DRUCKGUSSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wülfrath, Vokietija.

 4. INZA Y PLAS, S.L.

  Ispanija

  Įmonė INZA Y PLAS, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Massamagrell-Valencia, Ispanija.

 5. A PLUS GALVANIZ

  Turkija

  Įmonė A PLUS GALVANIZ, – tai Grossista, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zinc, aluminium in bars, copper, bei industrial chemical products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 6. AZ PRESSOFUSIONI

  Italija

  Įmonė AZ PRESSOFUSIONI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia zamak die-casting, bei alloy foundry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Settimo Milanese, Italija.

 7. ZINQ NETZSCHKAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZINQ NETZSCHKAU GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Galvaninis cinkavimas, Pramoninių pastatų statyba, Lengvosios metalo konstrukcijos, Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas, Galvaninis cinkavimas, Pramoninių pastatų statyba, bei Lengvosios metalo konstrukcijos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Netzschkau, Vokietija.

 8. DIALOG-LIBRTI LLC

  Ukraina

  Įmonė DIALOG-LIBRTI LLC, – tai Grossista, veikianti Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal ingots, brass ingots, bei aluminium in bars pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Slavyansk, Ukraina.

 9. ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L.

  Italija

  Įmonė ZAMA PRESSOFUSIONI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Formos liejimui slegiant pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cinkas ir cinko lydiniai, high-pressure zinc die-casting, zamak die-casting, bei Cinkas ir cinko lydiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Roletto, Italija.

 10. STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION

  Prancūzija

  Įmonė STE INDUSTRIELLE DE MICRO INJECTION, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Formos ir modeliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Cinkas ir cinko lydiniai, Cinkas ir cinko lydiniai, bei Manufacturing of small parts pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dampierre-Les-Bois, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Cinkas ir cinko lydiniai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

410 Įmonės