• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • daržo ir sodo įrankiai

Rezultatai

Daržo ir sodo įrankiai - Importas–eksportas

 1. SARTEX S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SARTEX S.R.L., – tai Grossista, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rakes, forged tools, shovels, hand tools, farming tools, hammers, pincers, pickaxes, bei trowels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merone, Italija.

 2. LORDAVENUE.COM

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LORDAVENUE.COM, – tai Distributore, veikianti Rankiniai įrankiai (be variklių) sunkvežimiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kompresoriai, Daržo ir sodo įrankiai, Kompresoriai, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 3. LIBERAGRI SRLS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LIBERAGRI SRLS, – tai Venditore, veikianti Naminių gyvūnų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monterosi, Italija.

 4. ZHEJIANG KC MECHANICAL & ELECTRIC CO., LTD.

  Kinija

  Įmonė ZHEJIANG KC MECHANICAL & ELECTRIC CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Yongkang, Kinija.

 5. VERDEMAX

  Italija

  Įmonė VERDEMAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, garden accessories, Daržo ir sodo įrankiai, garden watering, bei wheelbarrows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boretto, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. RIBIMEX

  Prancūzija

  Įmonė RIBIMEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pontault Combault Cedex, Prancūzija.

 2. ULTRANINDO SEDAYU MOWER STORE

  Indonezija

  Įmonė ULTRANINDO SEDAYU MOWER STORE, – tai Grossista, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lawn mowers, farm mower, lawn mower repairs, bei Blades for power tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Denpasar, Indonezija.

 3. WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR

  Vokietija

  Įmonė WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bramsche, Vokietija.

 4. DELLA NOCE RENATO SNC

  Italija

  Įmonė DELLA NOCE RENATO SNC, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia scrub-clearing machines, lawn-mower, motor hoes for gardening, bei hedge cutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crema, Italija.

 5. IMPEX ONE UG

  Vokietija

  Įmonė IMPEX ONE UG, – tai Grossista, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tools, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rutesheim, Vokietija.

 1. YAVUZTAR COMPANY

  Turkija

  Įmonė YAVUZTAR COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia motor hoes for gardening, bei export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 2. YARBO INC.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė YARBO INC., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia yards, snowploughs and snow removal equipment, lawn mowers, bei landscaping pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi New York, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 1. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Italija

  Įmonė CREOLA GIUSEPPE & C. SAS, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, agricultural machinery and equipment, farming tools and accessories, Daržo ir sodo įrankiai, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Briga Novarese, Italija.

 2. FOX MOTORI

  Italija

  Įmonė FOX MOTORI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening machines, bei nebulisers-atomisers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poviglio, Italija.

 3. KOPERSPOREN

  Nyderlandai

  Įmonė KOPERSPOREN, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Assen, Nyderlandai.

 4. MX WHOLESALE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MX WHOLESALE, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, knygos, žurnalai ir periodiniai leidiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tualeto reikmenų rinkiniai, Turistinio žygio įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Tualeto reikmenų rinkiniai, cleaning products, Turistinio žygio įranga, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Southampton, Jungtinė Karalystė.

 5. SCHNEEADE

  Vokietija

  Įmonė SCHNEEADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, snowplough shovels, snowploughs and snow removal equipment, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilnsdorf, Vokietija.

 6. GARDENTEC

  Belgija

  Įmonė GARDENTEC, – tai Multi-Category, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pumps, exterior lighting, sprinklers, bei irrigation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eindhout (laakdal), Belgija.

 7. BIEFFE - AGRI E GARDEN

  Italija

  Įmonė BIEFFE - AGRI E GARDEN, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening machines, farm equipment, gardening tools, bei used farm machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arezzo, Italija.

 8. GALTELLI AGRICOLA DEL 2000

  Italija

  Įmonė GALTELLI AGRICOLA DEL 2000, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 1. AGROCOR

  Ispanija

  Įmonė AGROCOR, – tai Distributore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Córdoba, Ispanija.

 2. YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S.

  Turkija

  Įmonė YAPARLAR INSAAT VE TARIM ALETLERI SAN. VE TIC. A.S., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vienračiai karučiai - prekių apdorojimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, Spynos, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Statybos aikštelių įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Spynos, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, bei Statybos aikštelių įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. RABOT FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė RABOT FRÈRES, – tai Distributore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Amboise, Prancūzija.

 4. ORIGINAL LOWE

  Nyderlandai

  Įmonė ORIGINAL LOWE, – tai Distributore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Utrecht, Nyderlandai.

 5. KEMPENEERS

  Belgija

  Įmonė KEMPENEERS, – tai Grossista, veikianti Elektriniai įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Deimantiniai įrankiai, Daržo ir sodo įrankiai, Deimantiniai įrankiai, work clothes, sanitary ware, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landen, Belgija.

 6. GEKO ENGINEERING LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GEKO ENGINEERING LTD., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia equipment design and manufacture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Preston, Jungtinė Karalystė.

 7. MEDUSSA-PROTECT S.L

  Ispanija

  Įmonė MEDUSSA-PROTECT S.L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leganes, Ispanija.

 8. VAN MELLAERT

  Belgija

  Įmonė VAN MELLAERT, – tai Distributore, veikianti Traktoriai, sodininkystės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, lawn-mower, branch choppers, Daržo ir sodo įrankiai, bei garden tractors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jodoigne, Belgija.

 9. CENTRAGRO

  Belgija

  Įmonė CENTRAGRO, – tai Grossista, veikianti Javai ir grūdai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Daržo ir sodo įrankiai, Medžio anglys, fertilizer, Sodinukai, svogūnėliai ir sėklos, Daržo ir sodo įrankiai, bei Medžio anglys pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Estinnes, Belgija.

 10. NCIEC

  Liuksemburgas

  Įmonė NCIEC, – tai Multi-Category, veikianti Buitiniai elektros prietaisai (stambūs) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, Valymo paslaugos, Daržo ir sodo įrankiai, Valymo paslaugos, bei relocation service pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Howald, Liuksemburgas.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Daržo ir sodo įrankiai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

621 Įmonės