• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • daržo ir sodo įrankiai

Rezultatai

Daržo ir sodo įrankiai - Importas–eksportas

 1. SARTEX S.R.L.

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė SARTEX S.R.L., – tai Grossista, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rakes, forged tools, shovels, hand tools, farming tools, hammers, pincers, pickaxes, bei trowels pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merone, Italija.

 2. LORDAVENUE.COM

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė LORDAVENUE.COM, – tai Distributore, veikianti Rankiniai įrankiai (be variklių) sunkvežimiams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kompresoriai, Daržo ir sodo įrankiai, Kompresoriai, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paris, Prancūzija.

 3. LIBERAGRI SRLS

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė LIBERAGRI SRLS, – tai Venditore, veikianti Naminių gyvūnų maistas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Pašarai gyvulių auginimui, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monterosi, Italija.

 4. VERDEMAX

  Italija

  Įmonė VERDEMAX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, garden accessories, Daržo ir sodo įrankiai, garden watering, bei wheelbarrows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boretto, Italija.

 5. RIBIMEX

  Prancūzija

  Įmonė RIBIMEX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Pontault Combault Cedex, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR

  Vokietija

  Įmonė WESSLING & BUDDE RASENSPECHT GBR, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Bramsche, Vokietija.

 2. DELLA NOCE RENATO SNC

  Italija

  Įmonė DELLA NOCE RENATO SNC, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia scrub-clearing machines, lawn-mower, motor hoes for gardening, bei hedge cutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Crema, Italija.

 3. YAVUZTAR COMPANY

  Turkija

  Įmonė YAVUZTAR COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia motor hoes for gardening, bei export pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 4. IMPEX ONE UG

  Vokietija

  Įmonė IMPEX ONE UG, – tai Grossista, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tools, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rutesheim, Vokietija.

 5. CREOLA GIUSEPPE & C. SAS

  Italija

  Įmonė CREOLA GIUSEPPE & C. SAS, – tai Distributore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, agricultural machinery and equipment, farming tools and accessories, Daržo ir sodo įrankiai, bei gardening articles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Briga Novarese, Italija.

 1. FOX MOTORI

  Italija

  Įmonė FOX MOTORI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening machines, bei nebulisers-atomisers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Poviglio, Italija.

 2. KOPERSPOREN

  Nyderlandai

  Įmonė KOPERSPOREN, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Assen, Nyderlandai.

 1. MX WHOLESALE

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MX WHOLESALE, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, knygos, žurnalai ir periodiniai leidiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tualeto reikmenų rinkiniai, Turistinio žygio įranga, Daržo ir sodo įrankiai, Tualeto reikmenų rinkiniai, cleaning products, Turistinio žygio įranga, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Southampton, Jungtinė Karalystė.

 2. SCHNEEADE

  Vokietija

  Įmonė SCHNEEADE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Rankiniai įrankiai be variklių pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, snowplough shovels, snowploughs and snow removal equipment, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wilnsdorf, Vokietija.

 3. INFACO

  Prancūzija

  Įmonė INFACO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystė ir daržininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, Daržo ir sodo įrankiai, bei equipment tools pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cahuzac Sur Vère, Prancūzija.

 4. OASE

  Belgija

  Įmonė OASE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia fountains, pond pumps, bei filtering pumps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merchtem, Belgija.

 5. WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO TEXAS

  Lenkija

  Įmonė WYPOŻYCZALNIA SPRZĘTU OGRODNICZEGO TEXAS, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Stanisławów Pierwszy, Lenkija.

 6. ROBOMOW

  Nyderlandai

  Įmonė ROBOMOW, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, lawnmowers, small tractors, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Andelst, Nyderlandai.

 7. BSOURCE-CUSTOM WOOD PRODUCTS

  Slovėnija

  Įmonė BSOURCE-CUSTOM WOOD PRODUCTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Tekinti medienos gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tarptautinės prekybos konsultantai, Daržo ir sodo įrankiai, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, Mediena - pusgaminiai, Tarptautinės prekybos konsultantai, Daržo ir sodo įrankiai, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, bei Mediena - pusgaminiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hinje, Slovėnija.

 8. NCIEC

  Liuksemburgas

  Įmonė NCIEC, – tai Multi-Category, veikianti Buitiniai elektros prietaisai (stambūs) pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, Valymo paslaugos, Daržo ir sodo įrankiai, Valymo paslaugos, bei relocation service pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Howald, Liuksemburgas.

 1. RABOT FRÈRES

  Prancūzija

  Įmonė RABOT FRÈRES, – tai Distributore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Amboise, Prancūzija.

 2. BIEFFE - AGRI E GARDEN

  Italija

  Įmonė BIEFFE - AGRI E GARDEN, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gardening machines, farm equipment, gardening tools, bei used farm machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arezzo, Italija.

 3. ABDECKPLANE-GARTENMOEBEL.DE

  Vokietija

  Įmonė ABDECKPLANE-GARTENMOEBEL.DE, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dreieich, Vokietija.

 4. GALTELLI AGRICOLA DEL 2000

  Italija

  Įmonė GALTELLI AGRICOLA DEL 2000, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Roma, Italija.

 5. GARDENA BELGIUM

  Belgija

  Įmonė GARDENA BELGIUM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, Daržo ir sodo įrankiai, gardening tools, clippers, bei hedge trimmers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Uccle, Belgija.

 6. ALQUILER DE MAQUINARIA MARTÍ CANUDAS

  Ispanija

  Įmonė ALQUILER DE MAQUINARIA MARTÍ CANUDAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sant Andreu De La Barca, Ispanija.

 7. PLATTS ROBOTICS

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PLATTS ROBOTICS, – tai Venditore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia garden equipment, lawn mowers, mowing machines for gardening, bei automation and robotics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Edenbridge, Jungtinė Karalystė.

 8. KIRIKLER AŞ

  Turkija

  Įmonė KIRIKLER AŞ, – tai Grossista, veikianti Įrankiai ir metaliniai gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daržo ir sodo įrankiai, hardware for construction work, bei Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kayseri, Turkija.

 9. FERROKEY OFICIAL

  Ispanija

  Įmonė FERROKEY OFICIAL, – tai Distributore, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Leganés, Ispanija.

 10. GEKO ENGINEERING LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė GEKO ENGINEERING LTD., – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Daržo ir sodo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia equipment design and manufacture pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Preston, Jungtinė Karalystė.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai