• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • derva ir asfaltas - statybinės medžiagos

Rezultatai

Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos - Importas–eksportas

 1. BITUMER SP. Z O.O.

  Lenkija

  Verified by europages badge

  Įmonė BITUMER SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Chemijos produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bitumai, Atsparios vandeniui statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, manual equipment for road maintenance, asphalt, bitumen, petroleum bitumen, maintenance of road sections, bei asphalt and tar for roads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gdańsk, Lenkija.

 2. ASPHO

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė ASPHO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia technical flooring, Formulation of synthetic bitumen, Supplier of cold mix surface coatings, Supplier of water-based emulsion paints, Synthetic binder, Sealing resin, Resin-bound stone surfaces, Resin-bound marble surfaces, bei Coloured surface coatings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Empeaux, Prancūzija.

 3. ERGON SA

  Graikija

  Įmonė ERGON SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas-eksportas - statybos ir viešieji darbai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, bituminous emulsions, bituminous macadam for road paving, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, bei calcium carbonate pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Florina, Graikija.

 4. AIRPHALT HOCHLEISTUNGS KALTASPHALT

  Austrija

  Įmonė AIRPHALT HOCHLEISTUNGS KALTASPHALT, – tai Grossista, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia asphalt, photometers and spectrophotometers, bei cement clearing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Schwarzach Im Pongau, Austrija.

 5. OUIGOEXPORT SARL

  Prancūzija

  Įmonė OUIGOEXPORT SARL, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia naphtha burners for industrial use, lubricant refinery oils, lubricating oil, bei Oil & Gas procurement pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Champigny Sur Marne, Prancūzija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. PEAK UNIVERSAL BUSINESS, PETROCHEMICALS, MINING, MANUFACTURING, TRADING LTD.

  Turkija

  Įmonė PEAK UNIVERSAL BUSINESS, PETROCHEMICALS, MINING, MANUFACTURING, TRADING LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia oxidized bitumen, bitumen, Natural asphalts, bei paraffin wax pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 2. VAN HOOF W

  Belgija

  Įmonė VAN HOOF W, – tai Distributore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kelių statybos mašinos ir įrengimai, Kelių priežiūros mašinos ir įrengimai, asphalt cutting machines, Kelių statybos mašinos ir įrengimai, Kelių priežiūros mašinos ir įrengimai, bei machinery and equipment for road and highway construction pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hove, Belgija.

 3. C3L

  Prancūzija

  Įmonė C3L, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, bei Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castres, Prancūzija.

 4. ASFALTWERKEN VANDENBULCKE

  Belgija

  Įmonė ASFALTWERKEN VANDENBULCKE, – tai Fornitore servizi, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia tarring, compacting building plots, bei bitumen blocks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zwevegem, Belgija.

 5. MEHDI TOIT

  Prancūzija

  Įmonė MEHDI TOIT, – tai Grossista, veikianti Hermetizacija ir izoliacija - rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, bei Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Caen, Prancūzija.

 1. ASPHALT EQUIPMENT

  Belgija

  Įmonė ASPHALT EQUIPMENT, – tai Grossista, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Stogo dangų medžiagos, asphalting, Stogo dangų medžiagos, bei bitumen pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Petegem-Leie, Belgija.

 2. DE VRIEZE D

  Belgija

  Įmonė DE VRIEZE D, – tai Fornitore servizi, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, bitumen, concreting, bei foundations for buildings pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Merchtem, Belgija.

 1. CDM (COLPINE - DEMEESTER)

  Belgija

  Įmonė CDM (COLPINE - DEMEESTER), – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, asphalt, bei creation of cycle tracks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dendermonde, Belgija.

 2. BEYLEMANS ASFALT

  Belgija

  Įmonė BEYLEMANS ASFALT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia road and motorway asphalting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mol, Belgija.

 3. ASFALTBEDRIJF Q & T

  Belgija

  Įmonė ASFALTBEDRIJF Q & T, – tai Fornitore servizi, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, asphalting, foundation works for civil and industrial use, bei concreting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zepperen, Belgija.

 4. CORVERS

  Belgija

  Įmonė CORVERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, road and motorway asphalting, bei street building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paal-Beringen, Belgija.

 5. ASHFIELD PAVING

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė ASHFIELD PAVING, – tai Fornitore servizi, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia concrete laying, bei road surface painting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mansfield, Jungtinė Karalystė.

 6. TYREX DIS TICARET A.S

  Turkija

  Įmonė TYREX DIS TICARET A.S, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Importas - eksportas, nafta pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, oil and by-products, copper alloys, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, bei food industry pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. KOERS

  Nyderlandai

  Įmonė KOERS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kelių tiesimo medžiagos, bei Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hoogersmilde, Nyderlandai.

 8. TS ASFALTI SRL

  Italija

  Įmonė TS ASFALTI SRL, – tai Multi-Category, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia asphalt and tar for roads, petroleum bitumen, road asphalting machines, bei asphalt pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 1. BITAREL OOD

  Bulgarija

  Įmonė BITAREL OOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 2. ROTIM STEENBOUW

  Nyderlandai

  Įmonė ROTIM STEENBOUW, – tai Multi-Category, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Granitas, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, limestone, bei Granitas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi 's-Hertogenbosch, Nyderlandai.

 3. ROCKA GENCO SRL

  Rumunija

  Įmonė ROCKA GENCO SRL, – tai Fornitore servizi, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia 24-hour repairs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Dudu, Rumunija.

 4. ASFALTWERKEN VEREECKE

  Belgija

  Įmonė ASFALTWERKEN VEREECKE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, asphalt, asphalting, bei road and motorway asphalting pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ardooie, Belgija.

 5. ERMIS DANISMANLIK KAGIT SAN TIC LTD STI

  Turkija

  Įmonė ERMIS DANISMANLIK KAGIT SAN TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tekirdag, Turkija.

 6. GEOSER COMPANY

  Turkija

  Įmonė GEOSER COMPANY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia pvc, manufacture of hdpe granules, bei waterproofing geomembranes pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ankara, Turkija.

 7. H & B SPECIALIST SUPPLIES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė H & B SPECIALIST SUPPLIES, – tai Grossista, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, Vamzdžiai ir vamzdeliai, guminiai ir plastmasiniai, safety barriers, flexible couplings, bei street paving pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cosby, Jungtinė Karalystė.

 8. CORREZE ENROBES

  Prancūzija

  Įmonė CORREZE ENROBES, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, bei Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tulle, Prancūzija.

 9. STAR ASPHALT

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė STAR ASPHALT, – tai Fornitore servizi, veikianti Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia asphalt pavers, asphalt, asphalting, bei asphalt and tar for roads pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bolton, Jungtinė Karalystė.

 10. LOIR ET CHER ENROBES

  Prancūzija

  Įmonė LOIR ET CHER ENROBES, veikianti Mineralai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos, Garso izoliacinės medžiagos, Šiluminės izoliacinės medžiagos, Stiklo pluoštas ir vata, bei Derva ir asfaltas - statybinės medžiagos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Fosse, Prancūzija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai