• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų

Rezultatai

Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų - Importas–eksportas

 1. TROEGER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė TROEGER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Veitshöchheim, Vokietija.

 2. FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FELLNER BODENSYSTEME FÜR GEWERBE UND INDUSTRIE GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nürnberg, Vokietija.

 3. MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė MIHLA INSAAT MALZEMELERI SAN VE TIC LTD STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Statybinių medžiagų gamybos mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dušo padėklai, Statybiniai nešiojamieji rankiniai įrankiai su varikliais, Vonios kambario reikmenys, Spintelės, vonios kambario, Vonios kambariai - baldai ir priedai, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, mechanical anchor, suspended ceiling accessories, bei chemical anchor pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 4. 3KS PROFILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė 3KS PROFILE GMBH, – tai Grossista, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Simbach, Vokietija.

 5. MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė MÜLLER FUGENSYSTEME GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Rammenau, Vokietija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ESN BAUPROFILE GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ESN BAUPROFILE GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Dietersburg, Vokietija.

 2. LECO LAGERTECHNIK AG

  Šveicarija

  Įmonė LECO LAGERTECHNIK AG, – tai Distributore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Nussbaumen B. Baden, Šveicarija.

 3. PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH

  Austrija

  Įmonė PRO-FIL KUNSTSTOFF GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wernberg, Austrija.

 4. KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL

  Austrija

  Įmonė KÖLBL WOLFGANG - DIENSTLEISTUNGS BAU- UND ABDICHTUNGSHANDEL, – tai Fornitore servizi, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Trumau, Austrija.

 5. NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė NIEWIELITH BODENSYSTEME GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Laer, Vokietija.

 1. ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U.

  Austrija

  Įmonė ALUBAU-METALLBAU SONNLEITNER E.U., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Böheimkirchen, Austrija.

 2. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Krievija

  Įmonė INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bugulma, Krievija.

 1. SEIRIS-SA

  Prancūzija

  Įmonė SEIRIS-SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia expansion compensators, bei metal expansion joints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Le Coudray Montceaux, Prancūzija.

 2. NEXA S.P.A.

  Italija

  Įmonė NEXA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zocco Di Erbusco, Italija.

 3. ISURKAI, S.L.

  Ispanija

  Įmonė ISURKAI, S.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia rubber compensators, bei expansion joints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sondika, Ispanija.

 4. MACOGA METAL EXPANSION JOINTS

  Ispanija

  Įmonė MACOGA METAL EXPANSION JOINTS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia metal expansion joints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ordenes, Ispanija.

 5. ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė ĐURO ĐAKOVIĆ KOMPENZATORI D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia expansion joints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Slavonski Brod, Kroatija.

 6. CORTARTEC, LDA

  Portugalija

  Įmonė CORTARTEC, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia anchorage, bei expansion joints pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Calle Neville, Portugalija.

 7. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Italija

  Įmonė L.G. LAVORAZIONE GOMMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 8. VIESSE S.R.L.

  Italija

  Įmonė VIESSE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adrara San Martino, Italija.

 1. TECNOGUARNIZIONI

  Italija

  Įmonė TECNOGUARNIZIONI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soliera, Italija.

 2. TECNOFLANGE DI CATELAN ANTONIO

  Italija

  Įmonė TECNOFLANGE DI CATELAN ANTONIO, veikianti Santechninė armatūra, pramoninė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Flanšai santechniniai, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Flanšai santechniniai, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vicenza, Italija.

 3. ELCOMIN S.R.L.

  Italija

  Įmonė ELCOMIN S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paratico, Italija.

 4. DEPARI S.R.L.

  Italija

  Įmonė DEPARI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Aktyvūs elektroniniai komponentai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Tepaliniai hidrauliniai įrengimai ir reikmenys, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Tepaliniai hidrauliniai įrengimai ir reikmenys, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pordenone, Italija.

 5. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  Italija

  Įmonė AERRE DI RADAELLI SERGIO, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arosio, Italija.

 6. OFFICINA MECCANICA BASCAPE'

  Italija

  Įmonė OFFICINA MECCANICA BASCAPE', – tai Grossista, veikianti Metalo lakštai ir vamzdžiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Vamzdžių fasoninės dalys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cava Manara, Italija.

 7. F.P. MODENA S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.P. MODENA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bastiglia, Italija.

 8. ITALIAN GASKET S.P.A.

  Italija

  Įmonė ITALIAN GASKET S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paratico, Italija.

 9. BADANO MELCHIORRE & C.

  Italija

  Įmonė BADANO MELCHIORRE & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 10. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Italija

  Įmonė A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foresto Sparso, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai