• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. DILANDA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė DILANDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, bei rubber washers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 2. DILANDA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė DILANDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, bei rubber washers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 3. JANNASCH GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė JANNASCH GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neuhausen, Vokietija.

 4. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Krievija

  Įmonė INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bugulma, Krievija.

 5. E.T.I. S.R.L.

  Italija

  Įmonė E.T.I. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia actuators, pressure gauges, thermometers, bei pressure regulators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belpasso, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ALMOFLON SNC

  Italija

  Įmonė ALMOFLON SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Flat joints, Industrial technical items, bei components for valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grumello Del Monte, Italija.

 2. SPIROFLEX D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė SPIROFLEX D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ruscica, Kroatija.

 3. COLAS GMBH

  Austrija

  Įmonė COLAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gratkorn, Austrija.

 4. NEXA S.P.A.

  Italija

  Įmonė NEXA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zocco Di Erbusco, Italija.

 5. PEARWALK ENGINEERING

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PEARWALK ENGINEERING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bendroji mechanika - specialieji darbai, metal expansion joints, rubber bellows, Bendroji mechanika - specialieji darbai, bei metal bellows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Furness Vale, Jungtinė Karalystė.

 1. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Italija

  Įmonė L.G. LAVORAZIONE GOMMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 2. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Italija

  Įmonė A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foresto Sparso, Italija.

 1. RO - RA S.R.L.

  Italija

  Įmonė RO - RA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelli Calepio, Italija.

 2. VIESSE S.R.L.

  Italija

  Įmonė VIESSE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adrara San Martino, Italija.

 3. ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C.

  Italija

  Įmonė ZETAEFFE S.N.C. DI MAURIZIO FUMAGALLI E C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Cambiago, Italija.

 4. UNIGOMMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė UNIGOMMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villongo, Italija.

 5. ITALIAN GASKET S.P.A.

  Italija

  Įmonė ITALIAN GASKET S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paratico, Italija.

 6. ELCOMIN S.R.L.

  Italija

  Įmonė ELCOMIN S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paratico, Italija.

 7. KSA ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė KSA ITALIA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agrate Brianza, Italija.

 8. GUARNITALIA S.P.A.

  Italija

  Įmonė GUARNITALIA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paese, Italija.

 1. BADANO MELCHIORRE & C.

  Italija

  Įmonė BADANO MELCHIORRE & C., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Genova, Italija.

 2. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  Italija

  Įmonė AERRE DI RADAELLI SERGIO, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arosio, Italija.

 3. HPS S.R.L.

  Italija

  Įmonė HPS S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Reggio Emilia, Italija.

 4. TECNOGUARNIZIONI

  Italija

  Įmonė TECNOGUARNIZIONI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Soliera, Italija.

 5. EUROGOMMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė EUROGOMMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bosisio Parini, Italija.

 6. F.P. MODENA S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.P. MODENA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bastiglia, Italija.

 7. FUMAGALLI GUARNIZIONI

  Italija

  Įmonė FUMAGALLI GUARNIZIONI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Brugherio, Italija.

 8. P.F. GOMMA DI CAMPANILE FABIO

  Italija

  Įmonė P.F. GOMMA DI CAMPANILE FABIO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi San Giuliano Milanese, Italija.

 9. A. STOG GMBH

  Vokietija

  Įmonė A. STOG GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžiai iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi München, Vokietija.

 10. AMPLA S.R.L.

  Italija

  Įmonė AMPLA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aicurzio, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai