• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų

Rezultatai

Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų - Importas–eksportas

 1. DILANDA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė DILANDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, bei rubber washers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 2. DILANDA

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė DILANDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia custom gaskets to design, rubber gaskets, seals, piston seals, sheared gaskets, nylon washers, bei rubber washers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Milano, Italija.

 3. JANNASCH GMBH & CO KG

  Vokietija

  Įmonė JANNASCH GMBH & CO KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Neuhausen, Vokietija.

 4. E.T.I. S.R.L.

  Italija

  Įmonė E.T.I. S.R.L., – tai Grossista, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia actuators, pressure gauges, thermometers, bei pressure regulators pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belpasso, Italija.

 5. ALMOFLON SNC

  Italija

  Įmonė ALMOFLON SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Flat joints, Industrial technical items, bei components for valves pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Grumello Del Monte, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. SPIROFLEX D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė SPIROFLEX D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Ruscica, Kroatija.

 2. NEXA S.P.A.

  Italija

  Įmonė NEXA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zocco Di Erbusco, Italija.

 3. PEARWALK ENGINEERING

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė PEARWALK ENGINEERING, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Bendroji mechanika - specialieji darbai, metal expansion joints, rubber bellows, Bendroji mechanika - specialieji darbai, bei metal bellows pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Furness Vale, Jungtinė Karalystė.

 4. INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC

  Krievija

  Įmonė INVENTIVE PRODUCTION CENTER (IPC), LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Vamzdžių fasoninės dalys iš spalvuotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Vamzdžiai iš nerūdijančio plieno, Dujotiekių ir naftotiekių įrengimai, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bugulma, Krievija.

 5. COLAS GMBH

  Austrija

  Įmonė COLAS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gratkorn, Austrija.

 1. L.G. LAVORAZIONE GOMMA

  Italija

  Įmonė L.G. LAVORAZIONE GOMMA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bergamo, Italija.

 2. A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L.

  Italija

  Įmonė A.T. GOMMA GUARNIZIONI INDUSTRIALI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Foresto Sparso, Italija.

 1. TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A.

  Italija

  Įmonė TECNOGOMMA INTERNATIONAL S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adrara San Martino, Italija.

 2. GUBRES S.R.L.

  Italija

  Įmonė GUBRES S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Napoli, Italija.

 3. AERRE DI RADAELLI SERGIO

  Italija

  Įmonė AERRE DI RADAELLI SERGIO, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Arosio, Italija.

 4. VIESSE S.R.L.

  Italija

  Įmonė VIESSE S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Adrara San Martino, Italija.

 5. THE - MA S.R.L.

  Italija

  Įmonė THE - MA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Klijai, lipnios medžiagos ir klijavimo įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Minerbio, Italija.

 6. BFM S.R.L.

  Italija

  Įmonė BFM S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Padova, Italija.

 7. AMPLA S.R.L.

  Italija

  Įmonė AMPLA S.R.L., – tai Subfornitore, veikianti Plastikų liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Aicurzio, Italija.

 8. ITALTENUTE S.R.L.

  Italija

  Įmonė ITALTENUTE S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pontoglio, Italija.

 1. LORENZ GOM S.R.L.

  Italija

  Įmonė LORENZ GOM S.R.L., veikianti Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Villongo, Italija.

 2. S.V. GOMMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė S.V. GOMMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Carobbio Degli Angeli, Italija.

 3. GUARNITALIA S.P.A.

  Italija

  Įmonė GUARNITALIA S.P.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paese, Italija.

 4. F.P. MODENA S.R.L.

  Italija

  Įmonė F.P. MODENA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bastiglia, Italija.

 5. COEMI S.R.L.

  Italija

  Įmonė COEMI S.R.L., – tai Grossista, veikianti Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Fasoninės detalės, metalinės, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Fasoninės detalės, metalinės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Peschiera Borromeo, Italija.

 6. FUTURA GOMM S.R.L.

  Italija

  Įmonė FUTURA GOMM S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Paratico, Italija.

 7. FORESTI GOMMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė FORESTI GOMMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Tavernola Bergamasca, Italija.

 8. GUIN TECHNOLOGY S.R.L.

  Italija

  Įmonė GUIN TECHNOLOGY S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelli Calepio, Italija.

 9. EUROGOMMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė EUROGOMMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Gumos ir plastmasės formavimas liejimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bosisio Parini, Italija.

 10. KSA ITALIA S.R.L.

  Italija

  Įmonė KSA ITALIA S.R.L., – tai Grossista, veikianti Guminiai tarpikliai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų, Dilatacijos jungtys iš juodųjų metalų, bei Dilatacijos jungtys iš spalvotųjų metalų pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Agrate Brianza, Italija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai