• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dirvožemis

Rezultatai

Dirvožemis - Importas–eksportas

 1. HOLLAND SOIL

  Ispanija

  Įmonė HOLLAND SOIL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Llinars Del Valles (bareclona), Ispanija.

 2. BIOERA-MOSCOW, LLC

  Krievija

  Įmonė BIOERA-MOSCOW, LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Natūralios trašos, Dirvožemis, Sliekai (trąša), Natūralios trašos, Dirvožemis, Sliekai (trąša), bei Amino acid pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moscow, Krievija.

 3. SCHOTTERWERK MOERSDORF

  Liuksemburgas

  Įmonė SCHOTTERWERK MOERSDORF, – tai Fornitore servizi, veikianti Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, natural stone, Quarries, gabions, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Moersdorf, Liuksemburgas.

 4. MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK

  Lenkija

  Įmonė MAPA-2. PPUH HALINA MATYSIAK, – tai Multi-Category, veikianti Sodininkų, girininkų ir peizažistų paslaugos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Parkai ir sodai - konsultantai, Landšafto darbų rangovai, Dirvožemis, Parkai ir sodai - konsultantai, Landšafto darbų rangovai, gardening, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jarosław, Lenkija.

 5. IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI

  Turkija

  Įmonė IBT AGRO TARIM ITHALAT IHRACAT SANAYI VE TICARET LIMITED SIRKETI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, phytosanitary product, export, fertilizer, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antalya, Turkija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. DE KOCK WAVRE

  Belgija

  Įmonė DE KOCK WAVRE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Viešųjų darbų rangovai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, earthmoving, earthmoving work, sand, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wavre, Belgija.

 2. OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE

  Lenkija

  Įmonė OGRODNIK. GOSPODARSTWO OGRODNICZO-SZKÓŁKARSKIE, – tai Multi-Category, veikianti Daigynai ir miškininkystė pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystė ir daržininkystė, Dirvožemis, evergreens, Sodininkystė ir daržininkystė, Dirvožemis, bei shrubbery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kraczkowa, Lenkija.

 3. WIS-KRUSZYWA.PL

  Lenkija

  Įmonė WIS-KRUSZYWA.PL, – tai Fornitore servizi, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Kramsk, Lenkija.

 4. TREVIGIANA HUMUS

  Italija

  Įmonė TREVIGIANA HUMUS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodo baldai, Durpės ir juodžemis, Sodo baldai, loam, Durpės ir juodžemis, bei wood bark pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Casale Sul Sile, Italija.

 5. PROPLANT GMBH

  Vokietija

  Įmonė PROPLANT GMBH, – tai Distributore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Durpės ir juodžemis, Dirvožemis, Daigynai ir miškininkystė, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Durpės ir juodžemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vaihingen, Vokietija.

 1. TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė TORFWERK NEUSTADT GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kambariniai ir šiltnamių augalai, gėlės pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Daigynai ir miškininkystė, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Durpės ir juodžemis, Dirvožemis, Daigynai ir miškininkystė, Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti, Durpės ir juodžemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 2. AGROHOBLAJ D.O.O.

  Kroatija

  Įmonė AGROHOBLAJ D.O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia substrates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mursko Središće, Kroatija.

 1. MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD.

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MATTHIAS CONSTRUCTION MATERIALS (SE) LTD., – tai Fornitore servizi, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Surbition, Jungtinė Karalystė.

 2. COIR LANKA

  Italija

  Įmonė COIR LANKA, – tai Grossista, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia coir geotextiles pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verona, Italija.

 3. EUROLIGNITE LLC

  Ukraina

  Įmonė EUROLIGNITE LLC, – tai Grossista, veikianti Importas - eksportas, akmens anglis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, lignite, organic soil improvers, Dirvožemis, bei soil conditioner pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

 4. AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O

  Lenkija

  Įmonė AGROMYSL MYSLIBORZ SP Z O O, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, Javai ir grūdai, Dirvožemis, bei Javai ir grūdai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Golenice, Lenkija.

 5. SILUFLORA

  Lenkija

  Įmonė SILUFLORA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, peat for fertilizers, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Plock, Lenkija.

 6. MECHELLI MARIO E C. SNC

  Italija

  Įmonė MECHELLI MARIO E C. SNC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvožemis pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Soriano Nel Cimino, Italija.

 7. HAWITA GRUPPE GMBH

  Vokietija

  Įmonė HAWITA GRUPPE GMBH, – tai Venditore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vechta, Vokietija.

 8. CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H.

  Austrija

  Įmonė CORTEX RINDEN- UND HOLZPRODUKTION GESELLSCHAFT M.B.H., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ybbs An Der Donau, Austrija.

 1. S.U.D.E. GMBH

  Vokietija

  Įmonė S.U.D.E. GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 2. BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė BAUSTOFFE FLECHTINGEN GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, Geležies ir mineralinės rūdos, Dirvožemis, bei Geležies ir mineralinės rūdos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Flechtingen, Vokietija.

 3. PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA

  Lenkija

  Įmonė PRZEDSIEBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWE KOMPOSTPAL H L H D NATALIA WIESZCZECZYNSCY SPOLKA JA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Plėvelės ir lakštai, plastmasiniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Koscian, Lenkija.

 4. PRIMASTA B.V.

  Nyderlandai

  Įmonė PRIMASTA B.V., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Asten, Nyderlandai.

 5. GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė GEBRÜDER PATZER GMBH & CO. KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sinntal, Vokietija.

 6. FISCHER'S GARTENLAND GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė FISCHER'S GARTENLAND GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neustadt, Vokietija.

 7. EWALD KNAK GMBH

  Vokietija

  Įmonė EWALD KNAK GMBH, – tai Distributore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bad Fallingbostel, Vokietija.

 8. WINDYMAINS SAWMILLS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė WINDYMAINS SAWMILLS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Humbie, Jungtinė Karalystė.

 9. ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH

  Vokietija

  Įmonė ESG ERD-SUBSTRAT-FABRIKATION BUSCH GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Trašos ir priemonės dirvos kokybei pagerinti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rastede, Vokietija.

 10. MODAHUM GMBH

  Vokietija

  Įmonė MODAHUM GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Durpės ir juodžemis pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvožemis, bei Dirvožemis pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Egling, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai