• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai

Rezultatai

Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

 1. TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė TOSCANO AGRICULTURAL MACHINERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Žemės ūkio mašinos, Žemės ūkis - importas-eksportas, Agricultural Machinery, Agricultural Equipment, Tillage Machinery, bei Tillage Equipment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Eskisehir, Turkija.

 2. S&M AGRICOLE

  Prancūzija

  Verified by europages badge

  Įmonė S&M AGRICOLE, – tai Grossista, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemdirbystės produktai, Augalininkystės ir sėjos mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio mašinos, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, spare parts, wholesale, production of agricultural machinery, Žemdirbystės produktai, bei scrub-clearers for large areas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ingwiller, Prancūzija.

 3. MIPE VIVIANI SRL

  Italija

  Įmonė MIPE VIVIANI SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Monteriggioni, Italija.

 4. INGAUNA VAPORE SRL

  Italija

  Įmonė INGAUNA VAPORE SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Boileriai, pramoniniai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Šiluminės elektrinės, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, gas steam generators for heating plants, Šiluminės elektrinės, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei heat treatment pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Castelbianco, Italija.

 5. LENKOMTECH

  Krievija

  Įmonė LENKOMTECH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio mašinos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Priekabos cisternos, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Priekabos cisternos, Žemės ūkio mašinos ir jų reikmenys, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Penza, Krievija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA

  Portugalija

  Įmonė AGROLIMA - COMÉRCIO DE MAQUINAS AGRICOLAS E INDUSTRIAIS, LDA, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Seara, Portugalija.

 2. DE BESTRATER

  Belgija

  Įmonė DE BESTRATER, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kelių tiesimo medžiagos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Beverlo, Belgija.

 3. GRAMEGNA S.R.L.

  Italija

  Įmonė GRAMEGNA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, spading machines, bei hoeing machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Broni, Italija.

 4. KUHN HUARD SA

  Prancūzija

  Įmonė KUHN HUARD SA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia farming machinery, agricultural machinery carried and towed, forest machinery work, bei forest barking machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Châteaubriant Cedex, Prancūzija.

 5. MAES

  Belgija

  Įmonė MAES, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Daržo ir sodo įrankiai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Daržo ir sodo įrankiai, bei articles for plumbing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kasterlee, Belgija.

 1. ANDREAS STIHL, S.A.

  Portugalija

  Įmonė ANDREAS STIHL, S.A., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sintra, Portugalija.

 2. PRODIAFIX-LUX

  Liuksemburgas

  Įmonė PRODIAFIX-LUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Deimantiniai įrankiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Metalų pjovimo staklės, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Metalų pjovimo staklės, bei Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Esch Sur Alzette, Liuksemburgas.

 1. WOLFF-WEYLAND

  Liuksemburgas

  Įmonė WOLFF-WEYLAND, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, tractor, Žemės ūkis - mašinos ir įrengimai, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Noerdange, Liuksemburgas.

 2. DI CASA TARIMAS

  Ispanija

  Įmonė DI CASA TARIMAS, – tai Fornitore servizi, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia laminated flooring pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrid, Ispanija.

 3. SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE

  Prancūzija

  Įmonė SOCIETE DES ETS LOUIS QUIVOGNE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo paslaugos, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, farm machinery, farming industrial machinery, bei Dirvos paruošimo paslaugos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Jussey, Prancūzija.

 4. TOMENZOLI S.R.L.

  Italija

  Įmonė TOMENZOLI S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, beach cleaners, bei swathers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monzambano, Italija.

 5. SIMA S.R.L.

  Italija

  Įmonė SIMA S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia multi-blade cutters pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ripa Teatina, Italija.

 6. DE BRUYCKER

  Belgija

  Įmonė DE BRUYCKER, – tai Grossista, veikianti Statyba - mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, used machinery bought and sold, hire and sale of construction machinery, bei construction site machinery rental pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Oostende, Belgija.

 7. DUCHESNE LOCATION

  Belgija

  Įmonė DUCHESNE LOCATION, – tai Fornitore servizi, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia street works machinery rental pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Huy, Belgija.

 8. INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L.

  Italija

  Įmonė INNOVATION TECHNOLOGY S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Belmonte Calabro, Italija.

 1. DOMS - VAN DEN BOSSCHE

  Belgija

  Įmonė DOMS - VAN DEN BOSSCHE, – tai Fornitore servizi, veikianti Nešiojamieji įrankiai su varikliais pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rankiniai įrankiai be variklių, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Rankiniai įrankiai be variklių, garden machine hire and repairs, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei electric lift truck hire pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lier, Belgija.

 2. CRETTENAND MACHINES AGRICOLES SÀRL

  Šveicarija

  Įmonė CRETTENAND MACHINES AGRICOLES SÀRL, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Conthey, Šveicarija.

 3. MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL

  Austrija

  Įmonė MASCHINENRING ENNS- PALTENTAL, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Augalininkystės ir sėjos mašinos ir įrengimai, Purškimo įrengimai, žemės ūkio, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Augalininkystės ir sėjos mašinos ir įrengimai, bei Purškimo įrengimai, žemės ūkio pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Liezen, Austrija.

 4. ETRAMA SA

  Šveicarija

  Įmonė ETRAMA SA, – tai Distributore, veikianti Plienas ir metalai - paviršiaus apdorojimas ir padengimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Žemės ūkis - įrengimai ir įranga, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei Žemės ūkio traktoriai ir priekabos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Etagnières, Šveicarija.

 5. EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING

  Vokietija

  Įmonė EUMOT MASCHINEN- UND MOTORGERÄTE INH. JOSEF RING, – tai Distributore, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Landau, Vokietija.

 6. FAE GROUP S.P.A. DIVISIONE PRIMETECH

  Italija

  Įmonė FAE GROUP S.P.A. DIVISIONE PRIMETECH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, bei machinery and equipment for road and motorway maintenance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sarnonico, Italija.

 7. UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI

  Turkija

  Įmonė UYANIK YATAGANLI TARIM MAK.SAN.TIC.LTD.STI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia agricultural machinery and equipment, agricultural products, farm vehicles, bei farm machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 8. ETRAMO

  Belgija

  Įmonė ETRAMO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Valymo mašinos, pramoninės, Siurbliai, Valymo mašinos, pramoninės, Siurbliai, bei gardening machines pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wijnegem, Belgija.

 9. VELES AGRO LTD.

  Ukraina

  Įmonė VELES AGRO LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Mechanical Seeders, Pneumatic seeders, harrow disks, bei ploughs pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Odessa, Ukraina.

 10. HEBETECHNIK KOSTINEK

  Vokietija

  Įmonė HEBETECHNIK KOSTINEK, – tai Grossista, veikianti Žemės ūkis - įrengimai ir įranga pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio ir miškininkystės mašinos ir priedai, Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei Sodininkystės ir apželdinimo mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karlsruhe, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Dirvos paruošimo mašinos ir įrengimai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

788 Įmonės