• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai

Rezultatai

Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai - Importas–eksportas

 1. RAESA

  Ispanija

  Verified by europages badge

  Spraying-based irrigation. Aluminium profiles. Irrigations: installations and equipment. Irrigation. Extruded aluminium. Aluminium pipes and ducts.

 2. RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė RAINPRO VERTRIEBS-GMBH FÜR VERSENKBEREGNUNGSAUSRÜSTUNG, – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Deutsch Evern, Vokietija.

 3. PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė PUMPEN-VERTRIEB MAVEX GMBH, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Mannheim, Vokietija.

 4. FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė FRIESECKE BEWÄSSERUNGSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Burgdorf, Vokietija.

 5. RM IRRIGATION EQUIPMENT

  Italija

  Verified by europages badge

  Įmonė RM IRRIGATION EQUIPMENT, – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio mašinos, watering systems, farm tractors, Žemės ūkio mašinos, small powered farm machines, accessories for watering systems, farm vehicles, watering system design, bei watering system installation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Sissa Trecasali, Italija.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. ASYA IRRIGATION SYSTEMS

  Turkija

  Įmonė ASYA IRRIGATION SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drėkinimo sistemos, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, irrigation nozzles, Drėkinimo sistemos, Žarnos, vamzdžiai ir vamzdeliai, bei drip irrigation pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 2. AKE ZENTRI-JET GMBH

  Vokietija

  Įmonė AKE ZENTRI-JET GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Garrel, Vokietija.

 3. KRAMP GMBH

  Vokietija

  Įmonė KRAMP GMBH, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Strullendorf, Vokietija.

 4. RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME

  Austrija

  Įmonė RUDOLF SCHMIERL PUMPENSYSTEME, – tai Fornitore servizi, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tattendorf, Austrija.

 5. DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS

  Turkija

  Įmonė DRIPTIME IRRIGATION SYSTEMS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia agricultural assessors pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER

  Austrija

  Įmonė RAINDROP - BEWÄSSERUNGSTECHNIK INH. JOHANN GEISLER, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Blindenmarkt, Austrija.

 2. GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM

  Vokietija

  Įmonė GRAHM BEREGNUNGS -UND FOGTECHNIK INH. MARIO GRAHM, – tai Fornitore servizi, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Brietlingen, Vokietija.

 1. POLIGON-AVTO, LLC

  Ukraina

  Įmonė POLIGON-AVTO, LLC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Sprinkler ?rrigation system, galvanized supports, filtration machines, bei automatic watering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Zaporizhzhia, Ukraina.

 2. WESSO AG

  Vokietija

  Įmonė WESSO AG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Altdorf, Vokietija.

 3. UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė UST UMWELT-SYSTEMTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gera, Vokietija.

 4. ABM ACESSÓRIOS DE REGA

  Portugalija

  Įmonė ABM ACESSÓRIOS DE REGA, – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia taps pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pombal, Portugalija.

 5. BOMBAS PERAL C.B.

  Ispanija

  Įmonė BOMBAS PERAL C.B., – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia generating sets pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Madrigal De Las Altas Torres, Ispanija.

 6. IRRIGATION VALDUCCI

  Italija

  Įmonė IRRIGATION VALDUCCI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia accessories for watering systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Urbania, Italija.

 7. DEVALLE EAU ET FORCE

  Prancūzija

  Įmonė DEVALLE EAU ET FORCE, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Kompresoriai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Siurbliai, Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai, generating sets, motor pumps, Siurbliai, bei Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nerac, Prancūzija.

 8. ONURPLAS

  Turkija

  Įmonė ONURPLAS, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Konya, Turkija.

 1. DUCOURET SARL

  Prancūzija

  Įmonė DUCOURET SARL, – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, Žemės ūkio traktoriai ir priekabos, bei farm machinery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vouharte, Prancūzija.

 2. GREENERY CREATIONS

  Belgija

  Įmonė GREENERY CREATIONS, – tai Multi-Category, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo sistemos, bei Purškimo sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Antwerpen, Belgija.

 3. AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMS

  Belgija

  Įmonė AUTOMATIC SPRAYING SYSTEMS, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia maintenance of fountains, fountains, accessories for fountains, bei dancing fountains pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alken, Belgija.

 4. ECORAIN IRRIGATION SYSTEMS S.R.L.

  Italija

  Įmonė ECORAIN IRRIGATION SYSTEMS S.R.L., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia accessories for watering systems, micro-irrigation, drip feeds for irrigation systems, bei watering systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rubano, Italija.

 5. PRILUX

  Portugalija

  Įmonė PRILUX, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Purškimo sistemos pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai, Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai, spray irrigation, bei watering systems pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Ponte De Vagos, Portugalija.

 6. AQUAVAL

  Prancūzija

  Įmonė AQUAVAL, – tai Grossista, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia sprayers, water recycling plants, chemical deferrization of waste water, bei water treatment filter maintenance pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Saint-Lambert Des Levées, Prancūzija.

 7. RIEGOS DEL DUERO SA

  Ispanija

  Įmonė RIEGOS DEL DUERO SA, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, Purškimo sistemos, watering system installation, automatic watering systems, Laistymas ir drėkinimas - paslaugos, bei Purškimo sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Olmedo-Valladolid, Ispanija.

 8. IRRIGARONNE

  Prancūzija

  Įmonė IRRIGARONNE, – tai Fornitore servizi, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Open space amenities, bei garden watering pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Boe Cedex, Prancūzija.

 9. ARTS TUINEN

  Belgija

  Įmonė ARTS TUINEN, – tai Fornitore servizi, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Purškimo sistemos, Purškimo sistemos, garden work, Plantations, bei vegetable growing pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Maldegem, Belgija.

 10. BERND GROSS BRUNNENBAU E.K.

  Vokietija

  Įmonė BERND GROSS BRUNNENBAU E.K., – tai Distributore, veikianti Drėkinimo ir vandens purškimas - įrengimai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hohne, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai