• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • dujos ir nafta - gavyba

Rezultatai

Dujos ir nafta - gavyba - Importas–eksportas

 1. THERMOTEC PRODUKTIONSGESELLSCHAFT MBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Thermotec GmbH is a company specialising in equipment and machine manufacturing. We are involved in the heat recovery sector in particular. We focus our development and manufacturing on plate heat exchangers for heat exchange between two gas flows. The production of three-way process air valves is another of our focal points. In addition to these main fields, we also develop, design and manufacture a whole series of other products. The production process uses virtually exclusively stainless steel, preferably in the materials 1.4301, 1.4306, 1.4541, 1.4571, but also in other stainless steel qualities. With our currently available production area of 1740 m², partially equipped with machines with CNC control, PC workstations, CAD drawing stations and quality assurance implemented in accordance with ISO 9001, we are always one step ahead of the competition.

 2. ACRITUDO SYSTEMS GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ACRITUDO SYSTEMS GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Iserlohn, Vokietija.

 3. AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė AUTOGLAS REIFENBERGER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Wiesbaden, Vokietija.

 4. ROTOTEAM GMBH

  Vokietija

  Verified by europages badge

  Įmonė ROTOTEAM GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Rotary heat exchangers, plate-type heat exchangers, Sorption rotors, Repair of ventilation systems, Hygiene inspection of air conditioning systems, Installation of ventilation systems, Commissioning of ventilation systems, Maintenance of ventilation systems, bei Heat recovery pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Welgesheim, Vokietija.

 5. ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE

  Alžyras

  Įmonė ANALYSE INSTRUMENTATION & SERVICE, – tai Distributore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Matavimas - prietaisai ir įrankiai, Matavimas - prietaisai ir įrankiai, fume analysers, bei gas analyses pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi bordj-bouariridj, Alžyras.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. BOTHMANN + VOGLER GMBH

  Vokietija

  Įmonė BOTHMANN + VOGLER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Hamburg, Vokietija.

 2. ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI.

  Turkija

  Įmonė ÜRET MAKINA ISI TESISAT SAN.TIC.LTD.STI., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia burner, natural gas burners, burners for industrial use, bei heating burners for building pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 3. CALE DEUTSCHLAND GMBH

  Vokietija

  Įmonė CALE DEUTSCHLAND GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Estorf, Vokietija.

 4. DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH

  Vokietija

  Įmonė DENNERLEIN LÜFTUNGSBAU GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gräfenberg, Vokietija.

 5. ECOFINCONCEPT GMBH

  Vokietija

  Įmonė ECOFINCONCEPT GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, bei Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Hückelhoven, Vokietija.

 1. SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHEFERLING RWA SYSTEME GMBH, – tai Grossista, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, Plastmasės - pramoniniai produktai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Santechninė armatūra, Priešgaisriniai įrengimai, bei Plastmasės - pramoniniai produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Neuried, Vokietija.

 2. SOLER ET PALAU

  Belgija

  Įmonė SOLER ET PALAU, – tai Grossista, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, wall sconces, bei aerating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vilvoorde, Belgija.

 1. COOLTECC ENERGY GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė COOLTECC ENERGY GMBH & CO. KG, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Weil Der Stadt, Vokietija.

 2. ENPAR SONDERWERKSTOFFE GMBH

  Vokietija

  Įmonė ENPAR SONDERWERKSTOFFE GMBH, – tai Grossista, veikianti Kuras, kietas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Geležies ir mineralinės rūdos, Elektra - gamyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Geležies ir mineralinės rūdos, bei Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Gummersbach, Vokietija.

 3. GREEN-ECOPOWER GMBH

  Vokietija

  Įmonė GREEN-ECOPOWER GMBH, – tai Grossista, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, Metalo gaminiai statybos pramonei, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Veržlės ir varžtai, Santechninė armatūra, bei Metalo gaminiai statybos pramonei pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Balingen, Vokietija.

 4. SCHICK TECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė SCHICK TECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Šilumokaičiai, Oro kondicionavimas, vėdinimas ir ventiliaciniai įrengimai, Oro kondicionavimo įrengimai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Šilumokaičiai, Oro kondicionavimas, vėdinimas ir ventiliaciniai įrengimai, bei Oro kondicionavimo įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vaihingen/enz, Vokietija.

 5. DAMSTAHL MUNICH

  Vokietija

  Įmonė DAMSTAHL MUNICH, – tai Distributore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Geležies ir mineralinės rūdos, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Plienas, Specialusis plienas, Geležies ir mineralinės rūdos, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Plienas, bei Specialusis plienas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Unterhaching Bei München, Vokietija.

 6. PRO-PLAST KUNSTSTOFF GMBH

  Vokietija

  Įmonė PRO-PLAST KUNSTSTOFF GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Elektra - gamyba ir tiekimas, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Geležies ir mineralinės rūdos, Kuras, kietas, Elektra - gamyba ir tiekimas, Žaliavos statyboms ir viešiesiems darbams, Geležies ir mineralinės rūdos, bei Kuras, kietas pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Griesheim, Vokietija.

 7. AIRKAN

  Belgija

  Įmonė AIRKAN, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, air ducting, bei filtering hoses for air purification pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Leupegem, Belgija.

 8. INNOWATT24 GMBH & CO.KG

  Vokietija

  Įmonė INNOWATT24 GMBH & CO.KG, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, Saulės energija - įrengimai, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Alternatyvieji energijos šaltiniai - įrengimai ir sistemos, bei Saulės energija - įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Berlin, Vokietija.

 1. KRAMMER & MAHL GMBH

  Vokietija

  Įmonė KRAMMER & MAHL GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Heidelberg, Vokietija.

 2. UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH

  Vokietija

  Įmonė UNTERGRUNDSPEICHER- UND GEOTECHNOLOGIE-SYSTEME GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba, bei Projektavimo - konstravimo biurai - statybos darbai ir civilinė statyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Mittenwalde, Vokietija.

 3. STE LEVEQUE FLUIDES

  Prancūzija

  Įmonė STE LEVEQUE FLUIDES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei, Medicinos įranga, bei Lazeriai - pjovimo ir suvirinimo įrenginiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Lille, Prancūzija.

 4. TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES

  Malta

  Įmonė TETHYS OIL SUPPLIES & SERVICES, – tai Agente/ Rappresentante, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Wellhead equipment, systems and equipment for the oil, coal and natural gas industries, bei company specialised in oilfield logistics pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Valletta, Malta.

 5. SCHICK GMBH & CO. KG

  Vokietija

  Įmonė SCHICK GMBH & CO. KG, – tai Grossista, veikianti Elektra - gamyba ir tiekimas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Dujos - gamyba ir tiekimas, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, Chemija, organinė - žaliavos ir produktai, Dujos ir nafta - gavyba, Dujos - gamyba ir tiekimas, Chemija (neorganinė) - žaliavos ir dariniai, bei Chemija, organinė - žaliavos ir produktai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Vaihingen/enz, Vokietija.

 6. ROOST OLIE

  Nyderlandai

  Įmonė ROOST OLIE, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Oil & Gas procurement, bei Polyester storage tanks pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Nederweert, Nyderlandai.

 7. HOOYBERGHS

  Belgija

  Įmonė HOOYBERGHS, – tai Fornitore servizi, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, heating service, bei aerating pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Turnhout, Belgija.

 8. QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD.

  Jungtinės Amerikos Valstijos

  Įmonė QINGDAO HONGBO PETROLEUM MACHINERY CO., LTD., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Qingdao, Jungtinės Amerikos Valstijos.

 9. ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH

  Vokietija

  Įmonė ZOLLFRANK SOLAR- UND HAUSTECHNIK GMBH, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Energija ir žaliavos - paslaugos pramonei pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Vanduo - gavyba ir tiekimas, Dujos ir nafta - gavyba, Vanduo - gavyba ir tiekimas, bei Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Veitsbronn, Vokietija.

 10. MESSDIENST FOCHLER GMBH

  Vokietija

  Įmonė MESSDIENST FOCHLER GMBH, – tai Fornitore servizi, veikianti Dujos ir nafta - gavyba pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Gütersloh, Vokietija.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Dujos ir nafta - gavyba - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

32 869 Įmonės