• europages
 • >
 • ĮMONĖS – PREKIŲ TIEKĖJAI – PASLAUGŲ TIEKĖJAI
 • >
 • duona ir pyragaičiai

Rezultatai

Duona ir pyragaičiai - Importas–eksportas

 1. ZENKAR GIDA

  Turkija

  Verified by europages badge

  Įmonė ZENKAR GIDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona, healthy bread, Duona, Hooved bread, Lavash For Rolls, Lavash For Tantuni, Lavash, Tombik Pita, bei Tortillas bread pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Osmangazi / Bursa, Turkija.

 2. MATAŞ MAKINA

  Turkija

  Įmonė MATAŞ MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepyklų krosnys, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, kepykla - Mašinos ir įranga, Kepyklų krosnys, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, bei kepykla - Mašinos ir įranga pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Bursa, Turkija.

 3. PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT

  Ukraina

  Įmonė PJSC SHCHORSKY FOODSTUFF PLANT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia lebkuchen, sweets, Preserves, jams and marmalades, bei frollino pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Snovsk, Ukraina.

 4. TARIFIQ FOODS LTD

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė TARIFIQ FOODS LTD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, confectionery, halal, Duona ir pyragaičiai, bei dry pasta pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Peterborough, Jungtinė Karalystė.

 5. KYIVKYI BKK

  Ukraina

  Įmonė KYIVKYI BKK, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Pyragaičiai ir kiti kepiniai, kepti kepykloje pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, bei Duona ir pyragaičiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kyiv, Ukraina.

Office Building Outline icon
Puslapis jūsų verslui
Jūs tai matote? Jūsų potencialūs klientai taip pat Prisijunkite prie mūsų ir būkite matomi europages svetainėje
 1. GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C

  Italija

  Įmonė GOTTARDI S.A.S. DI GOTTARDI GIANLUCA & C, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepiniai, bakery products, bei Kepiniai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Verona, Italija.

 2. GILLI SRL

  Italija

  Įmonė GILLI SRL, – tai Distributore, veikianti Maisto produktai - importas-eksportas pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, sliced bread, spelt wheat bread, Duona ir pyragaičiai, bei rye bread pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pineta-Laives, Italija.

 3. FABIAN SRL

  Italija

  Įmonė FABIAN SRL, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Torbole Casaglia, Italija.

 4. MAKOSAN MAKINA

  Turkija

  Įmonė MAKOSAN MAKINA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Pakavimo įrengimai ir reikmenys, Pakavimo įrengimai ir reikmenys, plastic cutlery, rubbish bags, bei automatic packaging machine line pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Pendik / Istanbul, Turkija.

 5. TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA

  Italija

  Įmonė TORRONIFICIO DELLE MADONIE DOLCIARIA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia traditional product, bei torrone and torroncini pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Alimena, Italija.

 1. DETRIGO, LDA

  Portugalija

  Įmonė DETRIGO, LDA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Maisto produktai, šaldyti ir sušaldyti pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, frozen bakery products, frozen desserts, ice cream cakes, bei Duona ir pyragaičiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Benedita, Portugalija.

 2. IL MICHELANGELO DELLA PIZZA

  Italija

  Įmonė IL MICHELANGELO DELLA PIZZA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duonos ir pyrago gaminiai, Duona, dry pastries, Duonos ir pyrago gaminiai, bei Duona pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Albano Laziale, Italija.

 1. PANIFICIO CLEFRA

  Italija

  Įmonė PANIFICIO CLEFRA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia panettone, bakery, own production, bei pandori pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Salerno, Italija.

 2. ELISA FOOD

  Italija

  Įmonė ELISA FOOD, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia gluten-free pasta, baci di dama, packaged pizza snacks, bei pizza bases pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Borgolavezzaro, Italija.

 3. FIRINCI DEPOM

  Turkija

  Įmonė FIRINCI DEPOM, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia industrial furnaces pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Karatay, Turkija.

 4. SLADO

  Ukraina

  Įmonė SLADO, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia icing sugar, semi-finished pastry products, baking ingredients, bei food decorations pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Rivne, Ukraina.

 5. BAKKERIJ POT

  Nyderlandai

  Įmonė BAKKERIJ POT, – tai Grossista, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barendrecht-Rotterdam, Nyderlandai.

 6. EL HORNO DE JOSU

  Ispanija

  Įmonė EL HORNO DE JOSU, – tai Venditore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Barakaldo, Ispanija.

 7. NMEDOV

  Uzbekistanas

  Įmonė NMEDOV, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Tashkent, Uzbekistanas.

 8. QUAYSIDE BAKERY

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė QUAYSIDE BAKERY, – tai Grossista, veikianti Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, bakery products, bakery supplies, Duona ir pyragaičiai, bei food distribution pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Manchester, Jungtinė Karalystė.

 1. DENISLUX

  Liuksemburgas

  Įmonė DENISLUX, – tai Grossista, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepiniai, Restoranai ir maisto pristatymo įmonės, bakery products, Kepiniai, patisserie decorations, bei Restoranai ir maisto pristatymo įmonės pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Wandhaff Capellen, Liuksemburgas.

 2. BRIGHT-EXPORT LTD

  Bulgarija

  Įmonė BRIGHT-EXPORT LTD, – tai Grossista, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sofia, Bulgarija.

 3. KOLACI BEOGRAD

  Serbija

  Įmonė KOLACI BEOGRAD, – tai Distributore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Keksai, chocolates, filled chocolates, Keksai, bei Traditional hand-crafted chocolates pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Belgrade, Serbija.

 4. GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI

  Vokietija

  Įmonė GEORG UND MARTIN BERNDL BÄCKEREI KONDITOREI, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duonos ir pyrago gaminiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Kepiniai, Duona ir pyragaičiai, Kepiniai, bakery, country-style bread, bei Duona ir pyragaičiai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Edling, Vokietija.

 5. LE BONBON FRANC

  Nyderlandai

  Įmonė LE BONBON FRANC, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Warmond, Nyderlandai.

 6. KIRECBURNU BAKERY

  Turkija

  Įmonė KIRECBURNU BAKERY, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Istanbul, Turkija.

 7. LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA

  Italija

  Įmonė LA CASA DEL PANE DI SARTORI FRANCA, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Maisto produktai - importas-eksportas, Maisto produktai - importas-eksportas, bei crackers pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Monselice, Italija.

 8. MOO MOO CAKES

  Jungtinė Karalystė

  Įmonė MOO MOO CAKES, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Įmonė įsikūrusi Sudbury, Jungtinė Karalystė.

 9. FORTUNE COOKIES SP. Z O.O.

  Lenkija

  Įmonė FORTUNE COOKIES SP. Z O.O., – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Sausainiai ir sausieji pyragai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia Duona ir pyragaičiai, Arbata, Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai, mini pasta for children, Duona ir pyragaičiai, Arbata, bei Kepyklų ir konditerijos pramonės mašinos ir įrengimai pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Warszawa, Lenkija.

 10. PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT

  Ukraina

  Įmonė PRJSC KHERSONSKY KHLIBOCOMBINAT, – tai Fabbricante/ Produttore, veikianti Duona ir pyragaičiai pramonės šakoje. Ji taip pat veikia deep-frozen foods, frozen bread, bei frozen bakery products pramonės šakose. Įmonė įsikūrusi Kherson, Ukraina.

Kainos pasiūlymo užklausa

Sukurkite vieną užklausą ir gaukite kelis kainų pasiūlymus iš patvirtintų tiekėjų.

 • Tik atitinkami tiekėjai
 • Atitinka duomenų privatumą
 • 100 % nemokamai
Filtrai

Rezultatai

Duona ir pyragaičiai - Importas–eksportas

Rezultatų skaičius

6 509 Įmonės